Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 28.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: карантинатанови [re: DarkSide]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано07.04.20 14:44



Мда... Само дето ябълка не ми е падала на главата.
Вярно, че преди две-три седмици си ударих коляното, ама още не съм измислил закон по тоя повод.



Обаче па вече




Тема Re: карантинатанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.04.20 14:45



Коляно не важи


Ако удариш пръст - среден пръст например и не можеш да пишеш, ще се задейства даже частната ти застраховка



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Deern]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано07.04.20 15:07



чакам снимката с циците



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: 741]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.04.20 15:59



при нас сергиите на пазара работят

Аз развивам шизофрения. Сутрин ставам, пускам ТВ и ми набиват в канчето, че има извънредно положение и че работят само определени магазини, в които се влиза при определени мерки.

Излизам навън, друга работа. Аз принципно съм човек, който спазва реда, който е установен, но.... до определен момент. Та, грейнало това слънце, пак излязох, миналата седмица също излизах.
И сега вече няма нещо, което да не работи : фризьори, козметици, заложни къщи, цветарски магазини, тото пунктове, магизини дрехи за втора употреба... Гледам офис сградата срещу нас-вече всички прозорци са отворени, хора по прозорците, хора по улицата-личи си, че са от работещите.

Та, питам аз: кой, кой, кой не работи? И си отговарям : само онези, които трябва да съблюдават дали се спазват мерките за извънредно положение. Те си стоят дома, спазват разпоредбите и няма как да видят, че другите не спазват. Затова утре сутринта пак ще разбера, че съм в извънредно положение.

Време е танковете, пардон, таксиметровите коли да блокират площад "Народно събрание". Аз вече няма да спазвам мерките.

Излизам навън, ще ходя в парка, ще карам колело, ще се събера с тайфата някъде навън на открито, ще правя тройки, карета... групи каквото искам.





Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: RujaKaramfilova]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано07.04.20 16:04



ще правя тройки

С две думи и ме нави.





Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.04.20 16:11




Ама така е, Поручик. Не се смей
Аз, заради автоимунното ми заболяване, съм сложена под похлупак и ходят около мен на пръсти Носят, месят, хранят, поят. Нелегално излизам през деня и все нещо си пазарувам и аз.

Лошото е, че започва да ми харесва така Ама все пак....искам вече да мърдам насам-натам и да не спазвам граници и норми. Ако виждам смисъл, да, но.... вече не виждам.
Ще взема да не пускам ТВ сутрин и да я карам на следобедните ми наблюдения и да се откача от шизофренията



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано07.04.20 17:22



До преди малко бях навън.

С колата, естествено. Пазрувах. Приятно е, слънце.

При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Редактирано от Lucky Eva на 07.04.20 17:22.



Тема Re: карантинатанови [re: Deern]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано07.04.20 17:46



Един съвет - наложи го с кромид лук - отрежи едно кръгче, сложи върху нараненото място и преспи с него и ще ти облекчи болката. Изпитано!

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: карантинатанови [re: Lucky Eva]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.04.20 17:56



Да спя с лук - забрави! За-бра-ви!



Аз знам една друга рецепта с лук - ако не можеш да махнеш водоустойчив грим от очите, слагаш 2 шайби лук на очите и спиш поне 30 Мин така. После се отгримирва без проблем



Тема Re: карантинатанови [re: Deern]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано07.04.20 18:02



Ти си тотално луда. Гледах ти темата, мълчах, мълчах. Ама да се разгримирваш с лук






Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.