Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Deern]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано06.04.20 19:05



дай боже, дай боже - отваряйте на поразия де що може да щъка.
Дойча и без туй доста напоследък "наТори", та се ще е на файда известна разредителност по вас!



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Deern]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано06.04.20 19:08



а 'е миндил, ти и за германка ли се мислиш, ма?





Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Silverado]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано06.04.20 19:15



Чистокръвна, 3то поколение!


И мрази всички НЕгерманци.




Тема Re: карантинатанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано06.04.20 19:10



това да го броя ли за груба хамалска псувня, каквато бих и отправил аз?





Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: Naki]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано06.04.20 19:18



нали знаеш, най големите девственици обикновенно се държат най курвенски!
И обратното!





Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: lipari]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано06.04.20 19:22



При нас мисля че няма да ваксинират масово даже да има ваксина.
т.е. мисля че ще се ваксинира по желание като ваксината срещу грип.
Важно е да обновят базата данни с хората с антитела.

Днес беше мегапълно с народ, като през лятото е — все едно е уикенд или ваканция.



Това което се вижда като цифри е при горната ситуация по улиците, паркове и плажове, можеш да сметнеш щом при вас хората не излизат, какво ще стане като започнат да излизат в парковете и на училище.

Затова питах дали има план, защото в България може да са взели мерки по едно и също време с други, но мерките са различни и се отразяват по друг начин. Което значи че става все по-трудно да копират от други.



п.п. Днес получих мейла с инфото за училищата тук, на 20ти са на даскало.
Кръчмите и ресторантите ще са последни които ще отворят.



Тема Re: карантинатанови [re: tartarianeyes]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано06.04.20 19:29



Магазини с 400 кв м площ? Йеха, ако знаеш как хората купуват нещо само заради самото купуване, то тия магазини ще експлодират



При нас мисля че първо ще отворят малките магазини, защото в моловете има ресторанти, а тях не щат да ги отварят толкова бързо, освен ако продават за вкъщи.

Но да видим.

Днес като минах покрай 2та от моловете в центъра забелязах че хранителните стоки на долния етаж са отворени, но това не го броя — моловете са затворени.



Тема Re: карантинатанови [re: Deern]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано06.04.20 20:13



до 400 квадрата, само при стриктно спазване на определени санитарни условия.
и малките ще отворят.
това са плановете, а знаем, че господ разполага.


научи се да чакаш

Тема Re: карантинатанови [re: tartarianeyes]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано06.04.20 20:35



Хм, струва ми се че тия големите ще отворят едва, когато малките магазини поработят поне 1 седмица.
На народа му е скучно, това е очевидно. Мога добре да си представя, ако не пече слънце и да е време за плаж, всички ще се втурнатна шопинг при облачно време.

При нас както винаги има голяма опозиция (така сме избирали

)
Даже се смята че ако не пуснат хората на шопинг и работа, щели да получат сърдечен инфаркт. (колатералните щети се има предвид, не се майтапя съвсем ) и мисля че и това е вярно, но това става само с олекотени доброволни мерки.

Моя приятел например работи 2 седмици от унас, днес не издържа. Утре ще ходи на работа.

Аз работих няколко (непоредни) дни, голяма тъпотия. Унас не мога да смогна да правя пауза, защото структурата на деня съвсем се скапва + работните стъпки.



Тема Re: Въпрос: Прекратяване на карантината в Българиянови [re: 741]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано06.04.20 20:30



вчера гледах от берлин тези клипчета и изпитах болка и може би най-близкото до завист
гледах и от други държави
дано да можеш да ги видиш, въпреки че нямаш фб






Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.