Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Първият бушоннови  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 19:12



на бат Боко



Редактирано от Metropolis на 04.04.20 19:08.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано04.04.20 19:22



кой очакваш да е вторият?



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Първият бушоннови [re: Baldrian]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 19:42



Mи Кантарджиев не е генерал и по слабо се владее. Поради все по неадекватното поведение на правителството скоро време ще е нужно още някой да опере

.


Редактирано от Metropolis на 04.04.20 19:44.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано04.04.20 19:44



дааа...
психиатри и психолози ще са следващата първа линия...



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Първият бушоннови [re: Baldrian]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.04.20 19:44



Абе... вчера гледах как Боко и Генерала даваха интервю ОТ ПО пътя няъде около Смолян. Инспектирали ново производство на защитни очила. И като се изтипоса генерала с тези очила. В този момент вече не е генерал за мен. Да се прави на шут заради тиквата



Не знам, ако продължи са се прави на шут, няма да гръмне, ще стане министър Ако се опъне, ще бушоняса. Тогава вече и няма да има нови болни и ще пием ракия на тиферич



Тема Re: Първият бушоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано04.04.20 19:46



то всеки до Боко е потенциален бушон...във всяка секунда...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Първият бушоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 19:49



Абе генерала лекар е много добър хирург. Ако стане министър на здравеопазването ще е много по-добре от този счетоводител Ананиев ли беше. Ами може да е добър икономист ама нищо не разбира от спецификата на медицинските дела. (Това съм го чул от не един лекар.)



Редактирано от Metropolis на 04.04.20 19:50.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Baldrian]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.04.20 19:51



Да, така е. И все се чудя как може нормален човек ДА МУ СЕ ВЪРЖЕ да работи с него?
Вчера слушах министъра на образованието, не бях го слушала до сега. Ужасих се. Този човек говори на мьеко, министър, на образованието


Има приятели с диалект, не ми пречат, но това е министър на ОБРАЗОВАНИЕТО



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.04.20 20:09



Айде спрете се най-после с тоя много добър хирург, дее ??!!


Аз съм изключително добър механик и всички, които ме познават, си дават сметка за това. Но на всички е ясно, че аз не ставам за собственик на десет дилършипа, за ръководител на верига автосервизи и прочие.

Едно е да си добър хирург, друго е да си добър държавник. За сега този въпросен гологлав генерал е нищо повече от една калинка, вероятно бушон. Нито грам повече.

Но, имайте търпение, народът ще изгладнее още. А майка ми казваше 'гладен страшно гледа'.





Тема Re: Първият бушоннови [re: Koftia]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 20:10



Говориш наизуст драги. Той повече от 3 години ако не греша е шеф на огромната Военна болница. Има управленски опит и като много добър лекар познава спецификата на медицинските проблеми. Просто го сравних със сегашният здравен министър, който лекарите на шега наричат счетоводител. Ми не виждаш ли какви заповеди издава и после бързо отменя. Той е 100% калинка която не разбира от същността на медицинските проблеми.

Редактирано от Metropolis на 04.04.20 20:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.