Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 18.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Първият бушон  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 19:12



на бат Боко



Редактирано от Metropolis на 04.04.20 19:08.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано04.04.20 19:22



кой очакваш да е вторият?



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Първият бушоннови [re: Baldrian]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 19:42



Mи Кантарджиев не е генерал и по слабо се владее. Поради все по неадекватното поведение на правителството скоро време ще е нужно още някой да опере

.


Редактирано от Metropolis на 04.04.20 19:44.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано04.04.20 19:44



дааа...
психиатри и психолози ще са следващата първа линия...



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Първият бушоннови [re: Baldrian]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.04.20 19:44



Абе... вчера гледах как Боко и Генерала даваха интервю ОТ ПО пътя няъде около Смолян. Инспектирали ново производство на защитни очила. И като се изтипоса генерала с тези очила. В този момент вече не е генерал за мен. Да се прави на шут заради тиквата



Не знам, ако продължи са се прави на шут, няма да гръмне, ще стане министър Ако се опъне, ще бушоняса. Тогава вече и няма да има нови болни и ще пием ракия на тиферич



Тема Re: Първият бушоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано04.04.20 19:46



то всеки до Боко е потенциален бушон...във всяка секунда...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Първият бушоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 19:49



Абе генерала лекар е много добър хирург. Ако стане министър на здравеопазването ще е много по-добре от този счетоводител Ананиев ли беше. Ами може да е добър икономист ама нищо не разбира от спецификата на медицинските дела. (Това съм го чул от не един лекар.)



Редактирано от Metropolis на 04.04.20 19:50.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Baldrian]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.04.20 19:51



Да, така е. И все се чудя как може нормален човек ДА МУ СЕ ВЪРЖЕ да работи с него?
Вчера слушах министъра на образованието, не бях го слушала до сега. Ужасих се. Този човек говори на мьеко, министър, на образованието


Има приятели с диалект, не ми пречат, но това е министър на ОБРАЗОВАНИЕТО



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.04.20 20:09



Айде спрете се най-после с тоя много добър хирург, дее ??!!


Аз съм изключително добър механик и всички, които ме познават, си дават сметка за това. Но на всички е ясно, че аз не ставам за собственик на десет дилършипа, за ръководител на верига автосервизи и прочие.

Едно е да си добър хирург, друго е да си добър държавник. За сега този въпросен гологлав генерал е нищо повече от една калинка, вероятно бушон. Нито грам повече.

Но, имайте търпение, народът ще изгладнее още. А майка ми казваше 'гладен страшно гледа'.





Тема Re: Първият бушоннови [re: Koftia]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 20:10



Говориш наизуст драги. Той повече от 3 години ако не греша е шеф на огромната Военна болница. Има управленски опит и като много добър лекар познава спецификата на медицинските проблеми. Просто го сравних със сегашният здравен министър, който лекарите на шега наричат счетоводител. Ми не виждаш ли какви заповеди издава и после бързо отменя. Той е 100% калинка която не разбира от същността на медицинските проблеми.

Редактирано от Metropolis на 04.04.20 20:11.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.04.20 20:18



Добре ......успех





Тема Re: Първият бушоннови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.04.20 20:22



Прав е Метрополис.

Едно е да си добър хирург, друго е да си добър държавник.

И ти си прав тук, но след като НЕ ПОЗНАВАШ качествата му като "държавник", ръководител и организатор - не можеш предварително да го определяш като слаб такъв. Защото той може и да си е добър хирург, но това не може да му попречи да е и добър държавник.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 04.04.20 20:25.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.04.20 20:25



Не знам дали е бушон, но беше изненадващо. За какво ги създаде, в пълно съзнание що за хора се включват вътре, след като ги нарита на десетия ден?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Първият бушоннови [re: UnicaDonna]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.04.20 20:27



Не бе, аз че не го познавам, не го познавам.

Ама бях изключително много вчепетлен от коментарите в нета, 90% от които не го одобряват и го приемат за послушна калинка.

Е, пък, ха дано в него да ви е късметът



Тема Re: Първият бушоннови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 20:29



Ами според мен проф Костов малко се оказа със гъвкав гръбнак, но останалите хора в съвета са водещи лекари на които не можеш да им кажеш какво да говорят. А и те свършиха основното за което се събраха - да изработят ръководство за лекарите на база известната до сега световна информация адаптирана към българските условия. Изпълниха си програмата минимум. И понеже имат различно мнение за тестовете не можеха повече да изграят по свирката на Боко. (Според мен)

Редактирано от Metropolis на 04.04.20 20:29.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Koftia]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.04.20 20:37



Абе ти пак ли взе да говориш на ангро? Значи появи ли се някой свестен човек и ти по най-кофтия начин чул-недочул, разбрал-неразбрал тръгваш да дрънкаш врели-некипели. Ма виж, появи ли се някоя долнопробна димка, ти първи хукваш да се пеняваш и да я защитаваш. Ето чети

съм казала кой е Генералът.

Редактирано от MilaO6 на 04.04.20 21:50.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.04.20 20:39



Цитирах вече

си в скорошна тема - Генералът има страхотна експертиза и като лекар, и като военен лекар! Не искам да сипя суперлативи, щото човек без грешки няма, но до тук наистина се е изявявал по най-добрия начин!



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.04.20 20:41



А тоя Костов преди известно време беше предлаган за премиер ли, за президент ли, даже го обсъждахме това в тема... странна работа излезе.



Тема Re: Първият бушоннови [re: MilaO6]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 20:37



Ами там е работата че той много добре знае какво трябва да направи ама трябва да се съобразава с игричките на Бокова дружина.



Редактирано от Metropolis на 04.04.20 20:37.



Тема Re: Първият бушоннови [re: MilaO6]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.04.20 20:45



Аз пак се появих , специално за теб



Говори се, че твоят генерал го готвят за президент , има ли нещо вярно ?



Тема Re: Първият бушоннови [re: MilaO6]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 20:46



Ами то знаеш че нама по лесно от това да се дава акъл (като нас)

, ама не знаем ако попаднем под много голям натиск как ние ще се държим. (Но тук нали си почесваме пръстите да не залинеят.)

Редактирано от Metropolis на 04.04.20 20:46.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.04.20 20:46



Което означава , че е калинка или бушон ? Кое от двете ?





Тема Re: Първият бушоннови [re: Koftia]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 20:48



Ама около Боко винаги има бушони. Как как мислиш че той 10 г все сух се измъква от кашите които забърква. Ама е главен бушон.



Редактирано от Metropolis на 04.04.20 20:49.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.04.20 20:55



Боко е с много висок ампераж, мощен бушон е. Обаче не е застрахован против изгаряне. Знаеш как е, и най мощните breakers, като се пренатовари мрежата изключват. Пренатовари се квартал, район, град, окръг, държава и ........ хоп, изгасне токът.





Тема Re: Първият бушоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано04.04.20 21:04



Тоя, не е генерал за мен още от оня ден, кога го видях да сваля маската за да целива икона.

Тфу...





Тема Re: Първият бушоннови [re: Koftia]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.04.20 21:05



А майка ми казваше 'гладен страшно гледа'.

Нещо като Президента : Гладът ще надделее над страха





Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.04.20 21:10



Не споря за професионалните качества на хирурга. Напротив, убедена съм че е прекрасен лекар. Чий го дири на ТВ екрана всеки ден? Изглеждаше абсолютно нелепо с тези предпазни очила на ТВ екрана, смешно и нелепо.

Човек, който държи на професионализма си, не би си причинил такова нещо.
Вярвам, че е поел тази мисия, да речем че е мисия, с чисти убеждения, че ще помага, убеден в това, което проповядва.
Но... вече е употребен. И колкото по-скоро спре да си вярва, че е героят на деня, а е лекар, толкова по-добре за него.



Тема Re: Първият бушоннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.04.20 21:12



кога го видях да сваля маската за да целива икона.
тва са лични убеждения, които за мен нямат значение.

Не деля хората на вярващи и атеисти.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано04.04.20 21:51



Утре сутринта проф. Костов ще е гост на bTV - ако се успя, кажете какво са си говорили.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Crrafterr]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано04.04.20 21:49



Приблизително в колко часа?
Вечерта при Светльо ще е Генчо Начев.
Искам да ги гледам и двамата ...



Тема Re: Първият бушоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано04.04.20 21:55



лъже се и по някой нормален, но човек с някаква ценностна система, не може да издържи дълго...предполага се и някакво достойнство все пак.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Първият бушоннови [re: Koftia]  
Автор lipari (член)
Публикувано04.04.20 22:03



що бъркате здравни мерки с икономически мерки, не мога да ви разбера?

заради здравните мерки народът щял да изгладнее. В Канада министърът на здравето ли раздава пари или министърът на финансите?



Тема Re: Първият бушоннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.04.20 23:37



В този случай по-правилен би бил въпросът колко е лекар, началник на Кризисен Щаб по време на пандемия ?

Много от коментаторите в Дир направо питат защо не е разцелувал и Боко, директно след иконата.





Тема Re: Първият бушоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано04.04.20 23:54



Ама много се съмнявам че на

му е приятно да ходи като бавачка на Боко, но дневният ред се определя от Бойко.

Редактирано от Metropolis на 05.04.20 00:00.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано05.04.20 08:38



Ама много се съмнявам че на генерала му е приятно да ходи като бавачка на Боко, но дневният ред се определя от Бойко.

Като не му е приятно и не иска да е подлога, отказва да му ходи по гъза и да играе по неговата свирка. Е да, няма да расте повече в йерархията, но ще си остане прекрасен лекар и достоен човек. Всъщност, един такъв човек, с такава биография би могъл да е водачът, а не бавачката. Той е толкова ангажиран в момента, с толква работа и дейности, че няма как да бъде накаран с калашника да ходи по Смолян да мери очила ако самият той не пожелае.

Прочетох биографията му още преди години, когато ми се наложи да работя с ВМА.



Тема Re: Първият бушоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.04.20 14:28



Току-що писах на друго място - падам от смях, когато някоя кака ахне колко бил проС министърът на образованието, ужас, ужас, говорел на "диалект", "на меко", както говорят в родния му край.

А па колко са прости тия, дето говорят на чужди езици с акцент, думи нямам!



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Първият бушоннови [re: MupaM]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.04.20 14:35



Че е прост - прост е.
Литература дистанционно може и да може да се преподава, ама физкултура да речем - как?

Да не говорим, че министерството му няма и милиграм принос за организирането на дистанционното обучение.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано05.04.20 14:40



Не е негов. Просто даде дума на "опозицията" в медицинските среди. Ама то у нас (май и по света), като поискаш второ мнение и получаваш оплюване на първия КОЛЕГА, щото по медицинските закони, всеки друг е малоумен, некомпетентен и тн.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Първият бушоннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано05.04.20 14:43



Що фитнеси показваха преди 2000 година. Е оня ден четох, един пробягал маратонска дистанция на балкона))), ама това сериозно и по тв го показаха човека. Абе мерак не го спира карантина))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Първият бушоннови [re: tia9]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано05.04.20 14:46



За вас майтап, за мен истина - мама трябва да ходи по 5 километра всеки ден задължително.
Обзавели сме я с всякакви джаджи, децата и сложиха крачкомер на телефона, купихме и смарт гривна, пулсоксиметър, кислороден концентратор и квот се сетиш още ... Робокоп същий ...
И понеже е от възможно най-рисковата група и от месец не е излизала, си прави норматива в къщи.



Тема Re: Първият бушоннови [re: MupaM]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано05.04.20 16:04



А па колко са прости тия, дето говорят на чужди езици с акцент, думи нямам!
Особено след като преседят някъде зад граница цели 20 дена





Тема Re: Първият бушоннови [re: eta d]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано05.04.20 16:15



Няма друг вариант.... аз ходя по 7-8 км (оказа се полезна тази карантина) защото трябва. Градският транспорт е гнусен, ама не просто мръсен, а гнусен, такситата са......повече от половината е кочина и естествено шофьорите без маски, щото са от тези дето "нас вируси не ни апат" и така ме принудиха да преизпълнявам норматив. Само с часовник (фитнес) съм и така ми се радва трета седмица, направо изпада в луд възторг. Иначе и вкъщи става, по-тредно и по-досадно е, ама става за известно време.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Първият бушоннови [re: tia9]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано05.04.20 16:28



Аз не съм излизала навън от миналия петък. Само няколко пъти до боклука.

Но от 2 седмици ежедневно изкачвам стълбището на блока. То е отделено от асансьорните коридори. След първия ден - 3 пъти нагоре-надолу и после 2 дни бях с мускулна треска.


Вече съм на 6 пъти и все повече задобрявам. Ако след края на карантината измислят и организират олимписки игри за тази дисциплина , одма земам златото!!!

П.П. Забравих - 80 стъпала са, сметайте

Щастието идва при веселите!

Тема Re: Първият бушоннови [re: tia9]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано05.04.20 16:35



По принцип изразяването на експертно мнение не е оплюване когато е аргументирано. Инак поне според мен скоростната оставка на хората от ексмертният съвет беше поради

.
Като не си готов да чуеш друго мнение от това което си решил че е правилно не го искаш. Аз така мисля.

Редактирано от Metropolis на 05.04.20 16:37.



Тема Re: Първият бушоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.04.20 16:39



Да, ама аз имах предвид да говорят чуждия език с акцент от родния си.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Първият бушоннови [re: Шило]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано05.04.20 16:43



Ми аз се канех за стълбите, не ги знам колко са 14 етажа.....ама виж животът какви маратонски разстояния ми осигури)))). Килограми свалих, гърбът ми заякна, спря да ме боли счупеният крак и се раздвижи, чисто нов е сега. Щях да ходя на работа на разреден режим, ама като направиш сметки и животът ти го пресмята по друг начин. Сега съм като обозен кон, всякак ги взимам тези километри (с пазарувано, без). Вече и времето съкратих, абе чакам олимпиадата за ветерани, конкуренцията ти е сигурна



Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: Първият бушоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано05.04.20 16:54



Може да не си спомняш ама особеният надзор над военна болница започна от

.
Спомни си и за събдата на .

Във връзка с казано от теб си спомням едно пророческо изказване на Петър Берон - когато всички отвратени се махнат остават само отвратителните.

Редактирано от Metropolis на 05.04.20 17:02.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано05.04.20 18:06



Нямам спомени за ВМА и особения надзор. Имала съм два договора с тях, но дребни. Първият беше именно с генерал Тонев, след това със сегашния генерал. Свърших си работата и толкоз. Работата и парите бяха толкова мизерни, че никой друг не прояви интерес





когато всички отвратени се махнат остават само отвратителните.
Не си спомням това изказване, но това време е дошло, за съжаление. Няма професионалист, честен и достоен човек, който да е съгласен му се карат като в детската градина.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано05.04.20 18:28



Не е по темата но нещо, което за сега не е съвсем доказано, но показващо че е добре да се носят качествени

.

Редактирано от Metropolis на 05.04.20 18:30.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано05.04.20 18:43



Не ми е любим анимационен герой Боко, ама тук е много прав. Сутрента пак слушах доктора "все някога ще умрем", ясно де, ама дай да се тръшнем днес. Аз още бих го питала "колко и кои от колегите си би жертвал, ама поименно да каже", "колко и кои от колегите се ще постави в "ролята на годпод", италианците го играят това представление, не зная колко от лекарите ще са нормални след този ад. Изключително тъпо е да разчиташ на естествен подбор, "дарвинистите" да се заразят добороволно, не съм гадна, само с научна цел.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Първият бушоннови [re: Шило]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано05.04.20 19:18



В Торонто традиционно беше веднаж в годината да се изкачва Кулата. Благотворителна дейност, 1776 стъпала. Тази година заради вируса - виртуално.



Тема Re: Първият бушоннови [re: tia9]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано05.04.20 19:14



ББ няма да го коментирам.
Не знам и доколко различни биха били развитията при различна "хлабавост" на мерките, никой не може да го предвиди със сигурност това.

Обаче съм доста... развеселена от писанията, които "доказват" неадекватността и ненужността на мерките, като сочат колко повече хора умирали за същия период от кво ли не, демек заради една капка в морето такива драстични мерки бива ли.

Един познат пък изпляскал данните за нашия демографски прираст (тежко отрицателен, както знаем), за този на Испания, Италия и САЩ, и патетично пита след като сме толкова зле и без това, от кво се пазим. Ми а, де, дълбоко свързани и логични са нещата, дет се вика - за кво се пазим в България, като така и така ще останем трима човека и половина накрая.

И още има, ама тия ги четох последно, пък в паметта ми за толкова има място.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: Първият бушоннови [re: MupaM]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано05.04.20 19:22



Познавам такива


Дат сят ваа (That’s it)




Тема Re: Първият бушоннови [re: tia9]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано05.04.20 19:29



Ама не е казал да разчитаме на естественият подбор. Не си проследила каква точно е позицията му. От край време призовава за масово тестване и понеже прецизните тестове са доста по-скъпи, той е защитиник на бързите тестове от първите си медийни изяви. Това е препоръката на СЗО от поне 10 дни. Първо тестване, тестване, тестване и после подходящи мерки за социално дистанциране. В последните дни във Великобритания правят по 100 000 на ден. Подхождаш емоционално.
Епидемията е тежко природно бедстивие като земетресението. Не можем да я спрем. Това което можем да направим е да минимизираме загубите. Колкото и да не ни харесва човек не е всесилен. Всъщност това казва той, а кой как го интерпретира е друг въпрос.

Редактирано от Metropolis на 06.04.20 01:07.



Тема Re: Първият бушоннови [re: MupaM]  
Автор 2biri ()
Публикувано06.04.20 00:34



Мира, хората си умират и сега. Аз вече бях на погребение без корона. Отделно колега получи инсулт и не го взеха в болница - парализира се, не разпознаваше никой и пак не го взеха - да седи вкъщи.

Даааа, беше ок месец да си седим на гъза. Можехме да го организираме икономически, психиатрически... Повече не можем. Нямаме система, която да поеме "вкъщито".



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор 2biri ()
Публикувано06.04.20 00:54



Генералът-слънце ще е вторият, ако е читав.

Няма как умен човек дълго да прави театър. Ще му стане противно на самия него.



Тема Re: Първият бушоннови [re: 2biri]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано06.04.20 01:09



E ти подценяваш способностите на бат Боко да изтисква това което иска от някой. За сега още му е много нужен за да се крие зад гърба му. Много е рано. По скоро Кантарджиев ще гръмне преди това. Ама поне е видно че живееш в реалния живот и имаш здрава психика след толкова медийни психоатаки.

Редактирано от Metropolis на 06.04.20 01:10.



Тема Re: Първият бушоннови [re: 2biri]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано06.04.20 01:04



Лошо ....





Тема Re: Първият бушоннови [re: Koftia]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано06.04.20 01:17



Ама то това сега започва. В БГ има над 100 000 хронично болни човека, които и преди имаха сериозни проблеми да получават нужните им перманентни здравни грижи. Сега хаоуса е пълен по болниците. Почти са прекратени са консултациите на около 70 000 жени. Тез непремерени свъх мерки са огромна бомба със закъснител за здравната система за след извънредното положение. За икономическите последици няма и дума да отварям.



Редактирано от Metropolis на 06.04.20 01:13.



Тема ново предложение занови [re: Metropolis]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано06.04.20 12:52



лекарство за COVID-19 според проф. Иво

.

„Ивермектин е eдно от най-шиpоко използваните леĸapcтвo за предотвратяване на инфекция..."

Редактирано от Metropolis на 06.04.20 12:52.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано06.04.20 14:16



"Ама то това сега започва. В БГ има над 100 000 хронично болни човека, които и преди имаха сериозни проблеми да получават нужните им перманентни здравни грижи. Сега хаоуса е пълен по болниците."


Нищо де, пак ще ни е в полза тези утре като умрат поради днешни липси на здравни грижи, ще получим статистика че са измрели от корона, за да оправдаем средствата.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Първият бушоннови [re: PYTnik]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано06.04.20 17:33



Както казваше мой приятел ........Един умира, друг му го завира





Тема Re: Първият бушоннови [re: PYTnik]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано06.04.20 19:39



Aма теб как не те е срам да не вярваш на наш доктор

?

Редактирано от Metropolis на 06.04.20 19:45.



Тема Re: Първият бушоннови [re: Metropolis]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано06.04.20 20:02





<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Първият бушоннови [re: tia9]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано06.04.20 20:01



Ади от мен да мине, давам ви първите две места

... И аз ходя у разредено на работа или шахматно - ден ходя, ден - не, по някой път 2. Имахме си служебен транспотрт - минаваха да ни вземат от къщите, обаче шофьорът взе, че се разболя. Споко, не е корона, ако беше и ний щяхме да сме се тръшнали да боледуваме... Та сега се налага да ползвям метро за няколко станции, обаче имам и доста пеша да вървя... Пешата не ми пречи, обичам да маам гащи, дет се казва, имам и тренинг - на младини сума и ексурзионни летувания и що пешачката сме изходили, а около 40-те си имам личен рекорд - 150 км. пеша за 36 часа

Оообаче, тва катерене и слизане по стълби ме мъчи... кокалаците ме болят, та затуй стлбите ви ги отстъпвам



Тема АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.04.20 22:50



Ама то това сега започва. В БГ има над 100 000 хронично болни човека, които и преди имаха сериозни проблеми да получават нужните им перманентни здравни грижи. Сега хаоуса е пълен по болниците. Почти са прекратени са консултациите на около 70 000 жени. Тез непремерени свъх мерки са огромна бомба със закъснител за здравната система за след извънредното положение. За икономическите последици няма и дума да отварям.

Ама как благо си приказватееее... пардон - си плюетеее....съскатеее...

Сигурна съм, че в Италия и Испания, около каруците с трупове, които дори транспортират в съседни държави, народът философства и плюе точно толкова.

Ама някой друг път.

Те затва са толкова по-напред от нас... не само във вируса.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано06.04.20 23:01



Права си, не е хубаво да се плюе по труповете на хората!...особено когато са напред от нас!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано06.04.20 23:16



Ти имаш ли представа за какво става дума?

Редактирано от Metropolis на 06.04.20 23:11.



Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: Metropolis]  
Автор Кари Солмундарссон (ultimate hero)
Публикувано06.04.20 23:18



ххахаха)))))))))))))))))))))))))))))


как мислиш, пич, тая дали има представа..... дори от таблицата за умножение. Нса първо време. без Гугъл.



Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.04.20 23:19



Имам представа, че едва ли има народ с по-голям процент хейтъри.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: Кари Солмундарссон]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.04.20 23:20



Простотиите ти могат да се равняват само с тези на ТъпНика. Защо ли не съм изненадана.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано06.04.20 23:22



Не си изненадана, защото в двата ти неврона няма място за почти нищо.



Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: Кари Солмундарссон]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано06.04.20 23:19



Ама този път много ме ядоса защото намеква че едва ли не се кефиме за загубата на хора. Естествено че е голяма болка загубата на всеки човешки живот. Всеки който е загубил много близък го знае много добре. Ама какво да се прави когато и тази епидемия е природно бедствие като земетресение, наводнение и т.н. Колкото и да не ни харесва това са реалности. Това което можем да направим е да минимизираме загубите. Ама свръхмерките е като ампутация на крайник при средно сериозна рана.

Редактирано от Metropolis на 06.04.20 23:25.



Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано06.04.20 23:21



Ама не говори глупости за неща за които нямаш елементарна

.

Редактирано от Metropolis на 06.04.20 23:28.



Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.04.20 23:28



Понякога (когато имам време да мисля за такива като теб) си задавам въпроса - на какво отгоре имате такова дебелооко самодоволно самочувствие... Постижения нещо... професионални успехи... социално положение... разлики от малко-под-средностатистическия българин...честно казано - не мога да си отговоря.

Сигурно е от невроните. Или от еманацията на всеизвестната българска поговорка "Дай на простака власт и му гледай сеира", докато подчинените му се умилкват.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.04.20 23:29



Ама този път много ме ядоса защото намеква че едва ли не се кефиме за загубата на хора.

Не, вие не се кефите. Опазил ме Бог да ви подозирам в такова нещо, дори вас. Вие просто така си хейтите. По навик.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.04.20 23:39



Няма нужда да ми пускаш линкове с новини, които са изтекли в българския ефир. Чула/видяла съм ги всичките.

И не обсъждам нито вируса в момента, нито антивирусната политика на държавите. Обсъждам хейтърството у нас, което е със сигурност нива НАД СВЕТОВНОТО такова.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано06.04.20 23:55



Фактите които на теб не ти харесват не е хайт. Темата не е за това, като искаш да обсъждаш това пусни си отделна тема и не дращиш глупости в тази

.

Редактирано от Metropolis на 06.04.20 23:56.



Тема Re: АЗ съм била "заядница"... тц, тц, тц....нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.04.20 00:25



Не можеш да ми забраниш да казвам каквото и да е мнение в която и да е тема. Не подскачай толкова.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.