Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: дебилизъмнови [re: Crrafterr]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано01.04.20 23:44



не можем да се мерим с никого, бре. ние дори не можем да си спретнем една що годе нормална епидемия - кретаме далеч назад от другите



преди седмица бяхме наравно със сърбите, а сега дори и те са ни минали поне двойно.
и каква статистика по общини? има ли болен циганин?
ровят си по кофите за боклук и хич не им дреме, докато фатмаци глобяват хора, понеже минали през някакъв парк.
с 5000 лева!

дебилна работа.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)

Тема Re: дебилизъмнови [re: dionys]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано02.04.20 00:04



Е какво търсят в тия паркове? Толкова ли няма по-интересни занимания. Не виждам какво да правя в парк



Редактирано от Albena I на 02.04.20 00:14.



Тема Re: дебилизъмнови [re: Albena I]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано02.04.20 00:17



можеш да правиш сех в храстите, например.


ама това може да ти е най-скъпото ебане в живота.

налудничаво е да ни кастрят жестоко за всичко, което е естествено и да нямат друга идея как да подобрят нещата.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)

Тема Re: дебилизъмнови [re: dionys]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано02.04.20 09:59



Не са риторични ни най-малко. За да се изкажеш така, трябва да виждаш и къде е грешката им с "неадекватните" мерки в конкретния случай. Къде е? Кои биха били адекватните мерки?

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: дебилизъмнови [re: dionys]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано02.04.20 10:27



важното е, че ТЕ (които наричаме управляващи) са НЕКЪДЪРНИ и с тези неадекватни "мерки" прикриват собствената си некомпетентност.

Доста пресилваш. Не бих казала, че са неадекватни, а само, че са НЕДОСТАТЪЧНИ.

Поради това, че не отделят достатъчно пари за тези, които биха били "достатъчни".

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: дебилизъмнови [re: Crrafterr]  
Автор .Jess. ()
Публикувано02.04.20 19:33



Гледай какво нещо. Поразените от вируса са предимно управлявани от демократи - в пъти повече от управляваните от републиканци!

Еми това е естествено, не че демократите са по-недъгави.


Всички големи американски градове са на демократите, познай защо . Съответно короната вилнее най-вече в гъсто населени места. Реднеците на Тръмп и селяндурите са в по-рядко населените места, по селските райони.



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор .Jess. ()
Публикувано02.04.20 19:40



Прав си, въпреки че отмениха безумната заповед на неадекватния Ананиев.
Аз хукнах от село в града да търся маски (и не само). Намерих в една аптека, качество - все едно аз съм ги шила

. Едва ли ще пазят мен, ама поне аз да пазя другите, като ходя до магазина.

Иначе - ние, временните селяни, нямаме право да се оплакваме - в момента селският живот е като рай в карантинно време - кеф ти да си ровиш из градината, да си подредиш нещо, да нахраниш котките и да си поиграеш с тях, даже и социален контакт със съседите поддържаме, като си викаме през оградите ...а и съм толкова съм заета, че нямам време за писане в клуба



Тема Re: дебилизъмнови [re: dionys]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано02.04.20 19:42



Що да правя секс в храстите като мога и на терасата


Само да си цапам токчетата



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: .Jess.]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано02.04.20 20:24



нещо кратичко за маските предлагат японците:

https://www.haskovo.net/news/490211/maskite-prosto-vizhte-kakvo-pokazvat-v-yaponiya

от телефон още на знам как да правя действащ линк.
няколко секунди е клипчето.


научи се да чакаш

Тема Re: Това веченови [re: tartarianeyes]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано02.04.20 23:24



Леле, в България така някой (може би) кашля само на село, на нивата някъде

. Или на лиричен момент в операта, разбира се.
Всъщност, ако човек не е болен от рак или някакъв тежък бронхит, да ме прощават докторите за невежеството, най-вероятно се е задавил. Ако се е задавил, и две маски да сложи, пак кофти - по-добре да ги махне, честно.



Впрочем японците, подобно на китайците, си носят в големите градове маски и без да има вирусна епидемия... Бонусите на индустриализацията.
Япончета през 1965 г.



Редактирано от Crrafterr на 02.04.20 23:27.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.