Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: няма вече уравновесенинови [re: aiumi]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано31.03.20 17:05



Да живеят лудите!!!



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано31.03.20 17:03



И как неееежничко го каза Ананиев... "Отменяме закона, докато не се постигне обществен консенсус"... Да бе... Вместо да обявят, че не могат да осигурят маски!

Струваха стотинки преди...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: дебилизъмнови [re: dionys]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано31.03.20 17:09



Те и в Щатите правят политически нюанси около мерките, предполагам и навсякъде. У нас може да направим подобна статистика по общини.

Гледай какво нещо. Поразените от вируса са предимно управлявани от демократи - в пъти повече от управляваните от републиканци!



(извинявам се за големия размер на снимката, но при по-малък нищо не се вижда)




Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано31.03.20 17:42







Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано31.03.20 18:21



И забележете – вестникът е с непроменена цена, тя е същата, но с включения подарък – маската. Никой не си позволява да прави бизнес от ситуацията, в която се намира Гърция в момента.

Всички вестници и списания в Гърция пробутват какво ли не за да си пробутат хартиената преса.

Позволяват си да правят далавера с тестовете! ФПА (ДДС) не е по-висок, но в Гърция тестовете струват обикновения двойно по-скъп(30евро/35лв), а PCR 6(шест) пъти по-скъп(300евро/100лв)!



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: Green Light]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано31.03.20 19:54



От февруари съм я запускал- наляво ги реша тия 16 косъма

Тупитай я, бе, тупирай го тоз разкош! Ама първо с пресата и тУри няколко вафли за обем. Ако пак изглеждаш проскубан, речи, че си китайски мъдрец и на всяка отронена премъдрост, отскубваш по един косъм и после викни: Сметайте!!!



Някой път ми иде те застрелям от милозливост

Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr

Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано31.03.20 20:53



Аз лично се притеснявам за Ананиев... човешки. Възрастен е и изглежда зле...преуморен и шашардисан.

Твърде е напрегнат и стресиращ този пост в момента, с всички натрупани със задна дата бакии и (предполагам) як натиск отгоре за объркващи и неадекватни решения...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Ebola Filoviridae (pyrva sypruga)
Публикувано31.03.20 23:57



Ами, то и аз чета ноти, но не се барам музикант...това е болестта на 21в. всеки взема отношение по това дето не му е работа... и кат четеш, кво?да не би да имаш необходимите познания по биология,биохимия,фармакология,анатомия,хистология,епидемиология,хигиена, генетика....етс. четял той, всички ходили до 4-ти клас на училище могат да четат, до 11-ти да понаучат някое и друго основно понятие и придобият минимални знания за света около себе си...но..това не означава, че имат цялостен и задълбочен поглед и разбиране на процесите протичащи в природата и обществото...



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: Ebola Filoviridae]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.04.20 00:39



Ноти и аз чета, и даже ги свиря. Че и пея вярно.

Но все пак, дисертацията ми е на тема "Автоматична детекция на ритъмни нарушения" и трите алгоритъма вътре - за премахване на мрежови смущения и дрейф на нулевата линия, детекция на QRS-комплекси, и детекция на камерни екстрасистоли аз съм си ги измислил, а не съм ги преписал. Над 20 години работя в областта на медицинската електроника. Имам съвместни патенти в областта на медицинската техника с големи, европейски производители, и съм цитиран в подобни на MIT. Знам какво е синусов възел и снопчета на Хис, Se, Sp, PPV, NPV, знам разликата между ДНК и РНК, знам въобше доста по това, как работи човешкият организъм... дори знам какво е бактериофаг. И не съм нито в 4-ти, нито в 11-ти клас.
Така че, позволи ми все пак, да имам някакво понятие от тия неща, достатъчно, за да мога, четейки по-знаещите от мен в областта на вирусологията и имунологията, да правя до някаква степен коректни изводи.

Ами... Майната й на анонимността!

Редактирано от oberleutnantRzevski на 01.04.20 00:48.



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Ebola Filoviridae (pyrva sypruga)
Публикувано01.04.20 10:48



И какво от туй като дисертацията ти е на тази тема... то и аз разчитам ЕКГ-та и ЕЕГ- та и познавам устройството на апаратите им, но не съм техник, бре... ок, ясно тук разбиране няма да има, ми да не си развалям радостта от прекрасната сутрин и факта, че днес имам И- нет, за разлика от вчера...






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.