Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: Шило]  
Автор Кари Солмундарссон (ultimate hero)
Публикувано31.03.20 14:37



90 на сто няма)



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: mangosutu-168725]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.03.20 14:52



Маските паднаха.



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.03.20 14:55



Да, точно така.
Да, построиха болници.
Не, не затвориха вирусоносителите, защото не знаеха кои са. Просто наложиха карантина. Както и ние.
И не - това не означава, че вече нямат проблем.

Четеш ли ме изобщо?
За кой ли път питам...



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано31.03.20 15:12



От февруари съм я запускал- наляво ги реша тия 16 косъма, надясно, студено къдрене, балсами, всичко и таман започнаха да изглеждат на къмто 20-25 и айде маска! На Бейби и свършиха балсамите, тя си има коса, за какво са и балсами, балсами трябват ако няма.
Принципно изглежда като брада, когато съм обърнат към човека направо. Анфас. Иначе изглежда... Това няма значение, въобще никой не го интересува как изглежда отстрани. За тия два месеца изградих стил - на секундата ако разбера, че на мен се говори, веднага завъртам глава в посоката. Даже раменете и долната част на врата закъсняват заради условните импулси - разделиха се глава -> безсловен импулс/рамене -> условен, и понякога се получава пукане. Никога не се разминавам, нито казвам добър ден, нито намигам, подсвирквам или викам ей чш маце, ако не гледам право точно напред. Разминаването става в дъга, като целта е брадата да е под нула градуса към обекта. Ако пред мен има двама от двете ми страни, спирам и се връщам по друг път. Два месеца тренировки и сега, днес цял ден пропусната полза на кой да го пиша?
Изчетох всичко на сайта на АЗ - не се класирам! Цяла България се скъса да взима, само аз давам. Душа, сърце и имидж.

Редактирано от Green Light на 31.03.20 15:13.



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано31.03.20 15:17



Да, в някои случаи чета повече от теб. (Включително в минало време.) И колкото повече чета - толкова повече разбирам, че китайците всъщност вероятно са постъпили точно както препоръчва италианският професор. Защото е най-логичният начин, а те не са жалили тестове и пари.
А че винаги ще има количество хора, които ще го преболедуват и няма да разберат, и няма да заразят никого - е очевадно.

А за китайлците... щом твърдиш (и е така), че още имат проблем - значи къде отива твърдението ти, че просто са го преболедували?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор lipari (минаващ)
Публикувано31.03.20 15:24



айде, драмата ти с маските е решена:



носенето на маска от задължително става препоръчително.



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: lipari]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.03.20 15:23



Quod erat feci.



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано31.03.20 15:40







Тема И аз започвам да изперквам регурярно.нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано31.03.20 15:41



Аз пък поръчах бурка за едно лице .... По закона за антибурките глобата е 500 лева, а по закона за маските - 5000.

И гледай сега .... циците може открити, а лицето не може. че аз може от вирус да не се спомина, но одма съм се ботурясял в накой стълб докото киризя деколтетно на някоя маскирана. Защото, ако е без маска и е някой крокодил неземен, вторачването в деколтето щеше да не е толкова настойчиво.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано31.03.20 15:50



Както се казва - не изпадай в прибързана радост!



На брифинга СЛЕД това съобщение казаха, че в момента го обмислят. Тоест - всяко решение е ПРЕДПОСЛЕДНО.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.