Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: музиканови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.03.20 00:24



Аз слушам сега





Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: pravil_nick]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано31.03.20 00:24







Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано31.03.20 01:12



Е идиотско е но ще има и

.

Редактирано от Metropolis на 31.03.20 01:12.



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: kiko64]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано31.03.20 02:46



че аз не съм й приятел на вр. във фейсбук.


научи се да чакаш

Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: Crrafterr]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано31.03.20 05:43



Ей

Не те мразя, но съм забранила да ми пишеш, да. Заради един екшън, просто мразя това. Мир? Ако може?



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Ebola Filoviridae (pyrva sypruga)
Публикувано31.03.20 06:54



Не си, не си споменал, но някак като се замислиш това излиза... лошите ни ограничават свободите, ах тези мерки са прекалени

... на оружие братя ... ами твоя работа, не ти се меся, но да знаеш, че отстрани се вижда много добре

Колкото до другото, пак казвам - ще го боледува поне 70-80% от населението

не можеш ти да казваш, някак не ти прилича на тебе да казваш такива неща, защото като гледам и слушам даже същността им не схващаш... има си хора за тази работа, вирусолози, епидемиолози,инфекционисти, интернисти етс. , дето това им е работата и не научават тепърва за корона вирусите от и-нет или от разговори в коридорите на медицинска академия... дето много добре знаят какви мерки да се вземат и какво що...
Тази ситуация ми напомня за епидемията от въшки по време на соца то всъщност не беше епидемия, ами направо си беше инвазия, де но трая бая време и... сега няма такъв проблем, какво се случи ми взеха се мерки, много ефикасни : другарите от ХЕИ придружени от органите на реда посещаваха домовете на рецидивистите и дезинфекцираха, изваряваха дрехите им и ... бавно и постепенно епидемията се ограничи до изолирани случаи и наколко краткотрайни взрива... и тогава имаше ужасно ограничаване на свободите , майки не ходеха на работа , защото децата им бяха връщани от градина, млади девици, бяха остригвани , за да се изчистят от тази напаст...ох, още какви ужасии да не си припомнямаз не отидох на някакъв комсомолски лагер на морето, а гаджето ми замина и си намери друга, някаква унгарка.... моля те, мъка, мъка... а идиотите ходеха от къща на къща да пръскат, как не ги беше срам мда... крути мерки...но развесели ме ти....тенкс, за което



Тема разсъждаваш като западен консумернови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.03.20 07:46



ще си ушиеш бе, по улицата гледам че повечето хора са с шити маски
аз по случайност имам някакви маски още от времената на първото ми дете, като се роди слагахме маски при най-малките признаци на хрема и тн. смешно ми е какви мерки се вземат за първо дете, вариш му шишетата, всичко стерилно, а то земе отиде и яде пръст от саксията хахаха . но поне маски ми осигури тая работа




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано31.03.20 07:41



Това вече почва да избива на идиотизъм

То не избива. То Е идиотизъм.

Вероятно е косвен начин да се задържат хората вкъщи под страх от глоба 5000 лв., щом не си осигурил маски по магазините и щом сАмият началник щаб обявява в ефир, че липсата на маски е световен проблем

АБСОЛЮТЕН идиотизъм

Още в първите дни написах - всичките ИМ мерки са съсредоточени към ограничения и санкции относно хората. А ТЕХНИТЕ действия и задължения са нулеви. В Окръжна болница ВСЕ ОЩЕ няма никакви предпазни средства.

До момента поне нямаше откровени идиотизми. Този е първият.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 31.03.20 08:56.



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано31.03.20 07:46



ПП - питам - телевизионните студия не са ли “обществени места”? Затворени? Кой ще глоби водещите?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Това вече почва да избива на идиотизъмнови [re: Ebola Filoviridae]  
Автор 741 ()
Публикувано31.03.20 07:57



Въпросните сериозните мерки срещу заразата са и част от причините за разпространение на заразата. Въшка в кутийка придобива борсова цена сред тинейджърите - понеже срещу няколко лева човек се урежда с нова допълнителна ваканция, и това с благословията на държавата :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.