Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 06.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: етонови [re: aiumi]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано03.04.20 12:24



Това има някакъв дял, но аз предполагам, че има и статистика за броя на починалите в Северна Италия или съответните райони на Испания, сравнен с броя починали в началото на миналата година примерно. Вероятно наистина има видимо увеличение, иначе щеше да се чуе.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: етонови [re: MupaM]  
Автор aiumi ()
Публикувано03.04.20 12:27



Така е, да, само исках да дам пример, че ако е за съставяне на конспиративни теории, и ний можем. :)))



Тема Re: етонови [re: aiumi]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано03.04.20 12:23



Възможно, обаче те по колко дена трябва да ги съхраняват, за да се погребат? Едва ли са осигурили камери до свършването на извънредното положение. Трябва да се види за какъв срок е регламентирано задържането на починали непогребани. Може така да излезе сметката със задръстването.

Важно е да се намери отговор, защото само върху този страх от висока смъртност, се крепи необичайността на случващото се в света.

Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr


Тема Re: етонови [re: Vtasahme q]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано03.04.20 12:34



в темата на Пътник е линка към статията, но изгледай и втория клип с немския лекар какви лекарства са давали в Италия, докато лекуват болен от коронавирус



Тема Re: етонови [re: Vtasahme q]  
Автор aiumi ()
Публикувано03.04.20 12:36



Нямам представа от реалните срокове, но май контактните лица остават под карантина вкъщи за 14 дни. Не съм сигурна как е, обаче.

Но по-важното в случая е, че няма как да знаем какво реално се случва, и всеки сам решава в какво да вярва. На база собствен опит, акъл, емоционалност, ако щеш.



Тема Re: етонови [re: aiumi]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано03.04.20 12:36



Ясно, не съм те разбрала.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: етонови [re: Vtasahme q]  
Автор lipari (минаващ)
Публикувано03.04.20 12:48



Възможно, обаче те по колко дена трябва да ги съхраняват, за да се погребат?

Не се погребват, ве, Втасе. От бая време чета разкази на живеещи в Италия, дори и в Англия. Задължително ги кремират. Италянците - ако техен близък стигне до болница и не прескочи трапа, повече не го виждат ни жив, ни мъртъв. Ако изобщо им връщат малко пепел в кутийка, колкото да има какво да опеят. Понеже, защото, вирусът върху неодушевена повърхност изкарва жив с дни, пъ смятай в пресен труп колко даяни.

Даже покрай тези факти се чудех нашите 10 умрели дали някой е съобразил да ги кремира, ами са ги подмотквали в ковчези за опело.

Пък за испанските трупове нинам - може да са им претоварени крематориумите и да ги складират по студени места на опашка.

Ний нинам как сме с крематориумите, зер, нямаме такава погребална традиция и са екзотика. Пък покрай свинскта чума лъсна, че единственият още отворен екарисаж и той няма капацитет да изпогори навреме тонове мърша... та не знам докараме ли я до испанци и италианци къде изобщо ще си държим труповете.



Тема Re: етонови [re: snowprincess]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано03.04.20 12:48



но изгледай и втория клип с немския лекар какви лекарства са давали в Италия, докато лекуват болен от коронавирус


Ще го видя. Лекували са ги погрешно ли? Е то така, работата съвсем дебела става. Не бъди толкос лаконична, бе, ща пребия



Тоз, който казва, че ковида е измама, трябва да има теория и за ледените пързалки.

Ти ми даваш линкове, за да се замисля, пък аз кат се замисля и не искаш да си обсъждаме. Как вика, Айюми( абе, чедо, ти по неразбираем за мен ник, не можа ли да си курдисаш?!?:-) ), накрая всеки ще прецени, според възможностите, но разговор е добре да има.

Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr

Тема Re: етонови [re: Vtasahme q]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано03.04.20 13:06



ако пипнем пневмония, да си ходим вкъщи и да ни лекуват като за грип а или б, така каза германеца



Тема Re: етонови [re: MupaM]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано03.04.20 13:59



бе я си затваряй устата и ме заобикаляй



аре




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.