Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: етонови [re: kiko64]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано03.04.20 10:32



А защо не скрият цигарите? Хората всеки ден се мотаят по улиците да си купуват цигари





Тема Re: етонови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано03.04.20 10:59



Не се знае дали ще падне. Брутният вътрешен продукт, естествено, ще падне, но средната заплата не се изчислява на калпак от населението, а от работещите. За да падне и тя, трябва да има или намаляване на заплати, или уволнения на хора повече със заплати над средната, отколкото под. Или пък уволнения на хора, които след това да започнат отново работа, но на по-ниски заплати.
Та само по себе си движението на средната заплата не показва много за момента. Иначе не оспорвам, че едно увеличение прави лошо впечатление. Той ББ май сутринта каза нещо от сорта, че ще даряват разликата, ама не слушах внимателно.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Редактирано от MupaM на 03.04.20 11:07.



Тема Re: етонови [re: Albena I]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано03.04.20 11:04



От годините е напикаването, няма страшно.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: етонови [re: MupaM]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано03.04.20 11:09



към 27 март има 213 700 безработни
в някоя от темите видях, че Геврек прогнозира за няколко месеца карантина "половината трудоспособни ще бъдат на борсата"
за добрите мерки що да не си увеличат заплатите



Тема Re: етонови [re: snowprincess]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано03.04.20 11:12



Да, известно ми е за безработните. Защо реши да ме просвещаваш по въпроса?

Колкото до "добрите мерки" - така ами, що да не поумре някой и друг, ами ни карат заради жалкия им животец да губим доходи.


Да, вярно е, че и от колите умират хора, и от машините, и от падане от високи етажи, без да сме ги забранили всички тези неща.
Ако беше ясно къде е балансът между живот и икономика, щеше да е лесно. Но само някои си мислите, че знаете. Аз не знам. Щом мерките на много други места са аналогични на нашите, не ще да са съвсем неадекватни, предполагам.


”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Редактирано от MupaM на 03.04.20 11:12.



Тема Re: етонови [re: MupaM]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано03.04.20 11:17



добре де, всеки път ли трябва да пиша, че не е към теб и не те просвещавам
предполагам, че си била последна, затова съм го пуснала на теб
в момента разхождам кучето, толкова и съм видяла на кого го пращам



Тема Re: етонови [re: snowprincess]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано03.04.20 11:13



Ами щото беше в отговор на мое мнение. А никой не оспорва така или иначе, че безработицата се увеличава.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: етонови [re: snowprincess]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано03.04.20 12:07



Не помня в коя тема гледах твой линк към "измамата корона вирус". Там са цитирали американски професор, специалист по заразните болести, който държи да остане анонимен. Пропускам този факт, както и този, че не съм потърсила информация за принципа на отчитане на тестовете, но цялата статия е базирана върху тезата, че резултатът от ПСР е компрометиран, защото показва наличие на коронавирус, но не може да докаже кой от всичките му видове е и още повече дали е ковид-19, от там и идеята, че всичко е голяма дирижирана измама.

Добре, това ще се опитам да го "проверя", доколкото успея да изровя и да РАЗБЕРА правилно информацията.

За да сме сме обхванали всички "за" и "не за" ситуацията, искам да намеря логичен отговор и на друг въпрос.

Вчера говорих с приятелка, която от години държи заведения в Майорка(после ще пиша на Уникална как там действа правителството). Питах я какво е положението наистина в Испания? И тя каза - страшно. Ама, казвам, ти не си там и си го видяла по телевизора, а тя ми отговори: Знаеш, че има кой да ми каже, в Мадрид са превърнали ледената пързалка в морга. И тук, като в България хората си мислеха, че е ала-бала, докато не видяха какво се случи в Испания.

Въпросът ми е, как да си обясним 1000 смъртни случая на ден? Верно, манипулират статистиката, верно вече всеки починал го пришиват на ковид-19, но никога пързалки не са ставали морги, никога крематориумите в Италия не са задръствани от трупове.

Объркана съм, наистина съм объркана. Дай идея как да си обясня факта. Ако е конспирация, то много хора трябва да наредиш в картинката, за да излиза.

Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr


Тема Re: етонови [re: Vtasahme q]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано03.04.20 12:09



Пързалките станали морги, ама сега, като измре всеки, който е щял да умира тая година, после ще се изпразнят и моргите.



Щото ако ги разбирам правилно привържениците на конспиративната теория (не знам за Сноупринсес, говоря общо), някои от тях смятат, че сега умират хора, които така или иначе скоро са щели да умрат - ако не от коронавирус, от грип или инсулт.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: етонови [re: Vtasahme q]  
Автор aiumi ()
Публикувано03.04.20 12:19



Относно извънредната нужда от морги,
мога да опитам да направя предположение, че поради строгите мерки и ограниченията за призвижване, хората не успяват да погребат близките си, както обикновено, и труповете се трупат (сори за тавтологията)

Което, разбира се, не доказва нищо . Просто умствена гимнастика. :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.