Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Зверско евала на ВлАдимир Путиннови  
Автор shtirlic-149751 (прогресор)
Публикувано22.03.20 11:30



Зверско евала на ВлАдимир, както му казват италианците на Владимир Путин...
Снощи след разговора с италианския премиер Конте ,ВлАдимир Путин още снощи е дал разпореждане на Дарт Шойгу за експресна подготовка на цяла военотранспортна авиогрупировка от 9 военни Ил-76, които спешно още от днес 22.03.2020 г. да запознат транспортирането на 8 бригади руски военни вирусолози и медици, заедно с пълен наборр от мобилна техника Камази за аерозолно обезаразяване на транспорт и големи територии в Италия.. Отделно ще бъдат доставени голямо количество техника за реанимация , за диагностика и обезаразяване и консумативи...
Повече от 100 руски военни вирусолози и медици ще са в Италия..Това са все епидемолози и висуролози с огромен международен опит... До колкото разбирам в тия екипи са включени магьосниците които бяха цяла година и половина в Сиера Леона и създадоха уникални 2 ваксини които дават близо 95% успеваемост по блокиране и лекуване на на Еболата без да предизвикват странични ефекти и смъртни случаи сред болните....
Преди това Китай изпрати свои лекари от Ухан и от други клиники на Китай на помощ,които доставиха и милиони маски и продължават да доставят.. Русия също се притича на помощ.. Други страни от черния списък" на либералния и елфически Запад -.Куба , Венецуела е подготвила свои лекари на помощ на Итали... 85 кубински лекари са готови да помагат...
А от Западна Европа къде е Франция, къде е Германия, къде е Нидерландия, Белгия, къде е Испания..
Къде са САЩ светилото на демокрацията и уж които по миналогодишните оценки на всякакви агенции били способни единствено те да се правят най добре с подобни кризи
Защо никой от тях не отдели до сега ресурси за спасяване на супер критичното положение в Италия
Руснаци и Китайци показват кои ще са глобалните лидери които ще обединяват и ще помагат в такива кризи... Които имат достатъмно здрава , мощна и устойчова система за справяне с кризи...
Друго си е все пак ВлАдимир и Силвио и братски завери на Сардини и в Сибир на рожденни дни и семейни празници:) Това е яката завера:)
Убеден съм че днес 22.03.2020 г. ще е исторически ден в отношенията Русия -Италия...
Сигурно ще има много паметници на руските спасители-вирусолози и епидимолози в Италия...
Колкото се може повече хора да бъдат спасени и да се стопира тази болестна зараза колкото се може по бързо и трайно докато тръгнат ваксини и лекарства...които ги прави НИИ ВЕКТОР в Нособириск



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 11:32



Леко да не се задавиш от възторг!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано22.03.20 11:35



Едва ли би се израдвал ако просто водещи световни вирусолози се бяха отзовали на зов за помощ в Италия, но понеже са руски и Путин има връзка с цялата работа и ти потече слюнката





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.03.20 12:09



Много си проста ма, ама много...и простозла

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 12:13



Ти нещо си се развихрил напоследък... синът ти не ти е писал скоро и си се изнервил май... недей се нЕрви, той съвсем ще прекъсне връзки с теб, бъди сигурен.

ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ТЕ ОФИЦИАЛНО ОЩЕ ВЕДНЪЖ - НЕ МИ ПИШИ НИКАКВИ ПОСТОВЕ.

И това няма нищо общо със случващото се напоследък тук, нито с "амнистираните", нито с човешкия род изобщо. Ти не принадлежиш към него.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано22.03.20 12:18



Италия не е оправомощена да покани руски венни в ЕС





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.03.20 12:21



Всичко щеше да е много хубаво, ако го нямаше изречението, започващо с "къде са щатите".
Това обезсмисля целия ти текст и го превръща в обикновено политическо дърдорене.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано22.03.20 12:16



нали ЕС беше поставила под ембарго Русия?
сега кво, сне го?

то нали и шофьорите беха за сичко виновни, сега регламент 561/2006 олабен



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор Yersinia pestis (ultimate hero)
Публикувано22.03.20 12:22



Не знам за другите, но на мен ми писнахте. Ще взема да подхвърля на модератора да помисли дали не е добра идея да ви махне за месец от клуба, да си починете. Чисто човешки, писнахте ми. Честно. Онестли, както казваше оня англичанин)



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Yersinia pestis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 12:27



Аз съм демонстрирала желание, поради неизгладима взаимна неприязън между нас, да не си отправяме постове взаимно. Многократно, имам свидетели и доказателства. Години наред търпя простотиите му, непредизвикани с нищо, на принципа "Убий простака с мълчание" и с неподозирано за характера ми търпение. Всеки си има някакво самоуважение в края на краищата. И праг на търпение. После нещата избухват и ескалират.

Решенията са си твои.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 22.03.20 12:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.