Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Зверско евала на ВлАдимир Путин  
Автор shtirlic-149751 (прогресор)
Публикувано22.03.20 11:30



Зверско евала на ВлАдимир, както му казват италианците на Владимир Путин...
Снощи след разговора с италианския премиер Конте ,ВлАдимир Путин още снощи е дал разпореждане на Дарт Шойгу за експресна подготовка на цяла военотранспортна авиогрупировка от 9 военни Ил-76, които спешно още от днес 22.03.2020 г. да запознат транспортирането на 8 бригади руски военни вирусолози и медици, заедно с пълен наборр от мобилна техника Камази за аерозолно обезаразяване на транспорт и големи територии в Италия.. Отделно ще бъдат доставени голямо количество техника за реанимация , за диагностика и обезаразяване и консумативи...
Повече от 100 руски военни вирусолози и медици ще са в Италия..Това са все епидемолози и висуролози с огромен международен опит... До колкото разбирам в тия екипи са включени магьосниците които бяха цяла година и половина в Сиера Леона и създадоха уникални 2 ваксини които дават близо 95% успеваемост по блокиране и лекуване на на Еболата без да предизвикват странични ефекти и смъртни случаи сред болните....
Преди това Китай изпрати свои лекари от Ухан и от други клиники на Китай на помощ,които доставиха и милиони маски и продължават да доставят.. Русия също се притича на помощ.. Други страни от черния списък" на либералния и елфически Запад -.Куба , Венецуела е подготвила свои лекари на помощ на Итали... 85 кубински лекари са готови да помагат...
А от Западна Европа къде е Франция, къде е Германия, къде е Нидерландия, Белгия, къде е Испания..
Къде са САЩ светилото на демокрацията и уж които по миналогодишните оценки на всякакви агенции били способни единствено те да се правят най добре с подобни кризи
Защо никой от тях не отдели до сега ресурси за спасяване на супер критичното положение в Италия
Руснаци и Китайци показват кои ще са глобалните лидери които ще обединяват и ще помагат в такива кризи... Които имат достатъмно здрава , мощна и устойчова система за справяне с кризи...
Друго си е все пак ВлАдимир и Силвио и братски завери на Сардини и в Сибир на рожденни дни и семейни празници:) Това е яката завера:)
Убеден съм че днес 22.03.2020 г. ще е исторически ден в отношенията Русия -Италия...
Сигурно ще има много паметници на руските спасители-вирусолози и епидимолози в Италия...
Колкото се може повече хора да бъдат спасени и да се стопира тази болестна зараза колкото се може по бързо и трайно докато тръгнат ваксини и лекарства...които ги прави НИИ ВЕКТОР в Нособириск



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 11:32



Леко да не се задавиш от възторг!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано22.03.20 11:35



Едва ли би се израдвал ако просто водещи световни вирусолози се бяха отзовали на зов за помощ в Италия, но понеже са руски и Путин има връзка с цялата работа и ти потече слюнката





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.03.20 12:09



Много си проста ма, ама много...и простозла

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 12:13



Ти нещо си се развихрил напоследък... синът ти не ти е писал скоро и си се изнервил май... недей се нЕрви, той съвсем ще прекъсне връзки с теб, бъди сигурен.

ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ТЕ ОФИЦИАЛНО ОЩЕ ВЕДНЪЖ - НЕ МИ ПИШИ НИКАКВИ ПОСТОВЕ.

И това няма нищо общо със случващото се напоследък тук, нито с "амнистираните", нито с човешкия род изобщо. Ти не принадлежиш към него.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано22.03.20 12:18



Италия не е оправомощена да покани руски венни в ЕС





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.03.20 12:21



Всичко щеше да е много хубаво, ако го нямаше изречението, започващо с "къде са щатите".
Това обезсмисля целия ти текст и го превръща в обикновено политическо дърдорене.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано22.03.20 12:16



нали ЕС беше поставила под ембарго Русия?
сега кво, сне го?

то нали и шофьорите беха за сичко виновни, сега регламент 561/2006 олабен



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор Yersinia pestis (ultimate hero)
Публикувано22.03.20 12:22



Не знам за другите, но на мен ми писнахте. Ще взема да подхвърля на модератора да помисли дали не е добра идея да ви махне за месец от клуба, да си починете. Чисто човешки, писнахте ми. Честно. Онестли, както казваше оня англичанин)



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Yersinia pestis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 12:27



Аз съм демонстрирала желание, поради неизгладима взаимна неприязън между нас, да не си отправяме постове взаимно. Многократно, имам свидетели и доказателства. Години наред търпя простотиите му, непредизвикани с нищо, на принципа "Убий простака с мълчание" и с неподозирано за характера ми търпение. Всеки си има някакво самоуважение в края на краищата. И праг на търпение. После нещата избухват и ескалират.

Решенията са си твои.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 22.03.20 12:31.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 12:29



Това обезсмисля целия ти текст и го превръща в обикновено политическо дърдорене.

Да не си очаквала нещо друго?



Още като видя името му като автор на тема - ЗНАМ, че ще е нещо про-путинско и анти-щатско.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 16:29



Рым наш!





Тема Стана тя една...нови [re: vozac]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано22.03.20 16:32



Санкцийте срещу Русия, вече започваме да чуваме по слухофона, всъщност са били прокарвани и налагани чрез подмолно руско нареждане, защото се оказало, че Русия, изолирана от санкций и разработила само-разчитане в производството на какво ли не, се е оказала много "имунна" срещу пандемий. Това са същите мислители, които до преди няколко месеца ни преповтаряха, как санкцийте срещу Русия са изява на висш западен патриотизъм и западна способност за едно-посочни действия, значи изява на западна сила, и как Русия ей сега ще рухне. С целият театър замислен да отвлече вниманието на масовката от скапващата се икономика...

Друго което много стърже разни наши патриотари, е че руската помощ е безплатна. За китайската или не споменаваха, или загатваха че е срещу някакво заплащане.

Та сега, на теория, Италия нямала право самостоятелно, като НАТО членка, да се договаря да получава военна помощ от Русия: да, няма право. Ми нека НАТО да засече руските самолети и да ги свали! ЕС налагали санкций срещу Русия, и Италия нямала право самостоятелно да ги заобикаля: да няма право. Ми нека ЕС блокират помощта! Противо-мярки срещу италианското неподчинение има, и нека те бъдат приложени! Кеф ти военни, пардон, "кинетични" мярки, кеф ти финансови, кеф ти други!

И после току четем, че и противо-мярките били подмолно руско нареждане, и пак Русия излязла някак печеливша...

С други думи, не им обръщай внимание! Театър. Голямата цел е да бъде отвлечено вниманието от настъпващата икономическа криза - заради шубето тя да не разпали революция, в някаква форма.



Тема Re: Стана тя една...нови [re: Santo Modesto]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.03.20 16:37



Когато се въвеждат санкции срещу страна от калибъра на Русия, няма да е лошо да се пресметне, че тя с нейната си площ, ресурси и владяни собствени или откраднати технологии, си е напълно самодостатъчна дори, ако светът изчезне.
Та, санкциите са повече израз на изпаткване.

WALL·E


Тема Re: Стана тя една...нови [re: Santo Modesto]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 16:40



защото се оказало, че Русия, изолирана от санкций и разработила само-разчитане в производството на какво ли не,

Когато го обяснявахме това преди време, същите тези разправяха, че тва не било вярно и всеки момент Русия ще рухне.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано22.03.20 16:39



Боко какво разпореди ?



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Koftia]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 16:45







Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: osvoboden pich]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано22.03.20 17:00



Не си прав, аз се радвах и на китайците, веднага им пратиха помощ хората. Да ти кажа, че солидарността в ЕС е нулева? Ще те изненадам ли? Дори Борисов изфуча, че има спечелени проекти с еврофондове и сега се оказаха само техни (разбирай държавни) заводите. Не могат да разпределят маски, респиратори и тн. Що ли тъй? Итали и Испания да не са в Африка? Та и на най-малкото се радваме. Кои водещи вирусолози от Германия, Франция или САЩ им помогнаха? Кой ще ти помогне, ако ти си в такава ситуация? Вероятно Тръмп. Кой ти помогна като гореше? Някой ти прати самолети или? Пак плакахме на руснаците. Чудя се като сме такива (меко ще го кажа) фъшкии, що ли се занимават с нас изобщо, ами не гледат само себе си, като ВОЖДОВЕТЕ в ЕС.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tia9]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 17:03



Права си напълно. Не видях Щирлиц да подскача и да се дави във възторг от помощта на Китай, а те бяха първи, още преди дни.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано22.03.20 17:18



Боко май ще разпореди да се даде от трите най-дългото ? Гледам, събирате дарения за респираторна техника ? Това е хубаво, Боко е добър, мисли за народа.

В момента говори моят министър председател. $85 милиарда освободени по повода. За подпомагане на всичко и всички.

????



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 17:20



$85 милиарда освободени по повода.

Откъде са освободени? И там, откъдето са освободени - колко още има?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано22.03.20 17:23



Има, и отпускат. И Трамп отпуска. Боко какво отпусна ? Да го туря на майка му в устата ......

Аз, като работник, не бизнесмен или собственик на компания, съм платил миналата година $20 000 такси. Но знам, че като се наложи, правителството ще отговори.





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 17:26



Ама ти много си се разлЮтил напоследък! Някой в джоба ли ти бръкна? Нали си там на метеното - бъди доволен от живота си и ни остави да си страдаме тук на воля!

Точно така - има и отпускат. При нас няма.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано22.03.20 17:27



Не се заяждай. Просто ми прави ‘големо вчепетление‘, много съм вчепетлен...

Вие сте разлютени 365 дни в годината, само фалби, демонстрация на просперитет и благоденствие, и думичка не съм ви казал.





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Koftia]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 17:37



Сега четох, че ЕЦБ отпуска 750млрд за справяне с кризата.
Ако е вярно, не ми е ясно що тиквата и подчинените му кратуни нищо не правят.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Koftia]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 17:32



Не бе, виж... ти мислиш ли, че ние сме слепи, глухи и тъпи? Варим се тука на бавен огън, сега още по-зле ще стане... ама много ми идва западняците да плюете... Като сте толкоз ербап - върнете се всички тука да си показвате рогата ВИЕ на некадърното управление... нали и вие гласувате, или не гласувате - също като нас! Ако има свестни - ще ги изберем. Като няма - ще си кютим тука и всеки ще се спасява поединично - като вас. Кой колкото може.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Deern]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.03.20 17:43



тя и Германия не беше оправомощена преди близо 80 години, ма ей я, на!
Всъщност, съществува ли Шенген сега?



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 17:50



Сега четох, че ЕЦБ отпуска 750млрд за справяне с кризата.

Кога ги е отпуснала?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tia9]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано22.03.20 17:51



Ама молим ти се, то винаги е така - разочароваме се от гадния ЕС и като последни фъшкии плачем на руснаците, и те, нали са добри, ходят да ни спасяват, нищо, че сме фъшкии и предатели.

А освободеният пич ясно, че е прав за автора на темата специално, тука никва интрига няма.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Редактирано от MupaM на 22.03.20 17:51.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано22.03.20 17:51



Щото умуват как да ги откраднат.

Проблемът на алчността е, че не се различава много от drug addiction. Колкото по-имаш, толкова повече искаш. Ти видял ли си някой да забогатее и да заяви ‘стига ми толкова, ок съм, достатъчно ми е’ ?



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 17:58





Мицотакис вече бил договорил 3млрд. само за начало, които от другия месец ще бъдат директно превеждани на хората, останали без доходи - по 800 евро на човек. Без да дава брифинги кат Боко по тв.

А теб току-що тиквата те посъветва да си продадеш колата.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Koftia]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 17:58



О, да!
Можеш да си сигурен, че у нас няма да е като в Гърция.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано22.03.20 18:06



Руснаци и Китайци показват кои ще са глобалните лидери които ще обединяват и ще помагат в такива кризи...

Управлението на кризи. особемо такива като пандемията.... обединява.
Дано, дано да има възможности са справяне и да се реализират своевременно.

И дано в БГ - Президент, Министър Председател, Председател на НС да дават предимно съвместни изявления. Сега му е времето да са обединители.

Редактирано от T a n y a на 22.03.20 18:24.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Koftia]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 18:08



Апропо, познавам хора, дето изкарваха много пари и се пенсионираха.
Тоест - не са адиктед чак толкоз.
Решиха, че им стига и туй то.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано22.03.20 18:05



Важно е да се помага, кой с каквото може.....на китайските лекари поклон, след ужаса дето го приживяха и пак са в ада. На момчетата и момичетата от Русия също, тепърва им предстои да влязат в него.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: MupaM]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 18:11



Ми кво да се прави, като Европа е нефелна и се налага през определени периоди от време Русия да я спасява?
Най-често - от самата себе си.





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 18:10



Абе стига глупости... Много ясно каза Боко: Като бяхме на среща при президента, навън на паркинга колите им..." - нещо такова. Имаше предвид когато се срещаха с БИЗНЕСА - техните коли визираше. Червените ви мозъци чуват каквото им изнася.

Отпуснали ги били ВЧЕРА? И ти искаше още днес да ти дадат 1000 евро?

А по 60% от заплатите гърка плаща ли?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано22.03.20 18:16



Аха, и сигурно я спасява, защото се притеснява, че иначе няма да има от кого да се учи, на кого да подражава и къде да емигрира, ако се наложи.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: MupaM]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано22.03.20 18:16



Не плачем за никой, Мира. Писна ми да слушам колко сме велики с "новите братя", не целуваме задни части на руснаците, сега целуваме на други......все тая. Но на всеки поставил в риск здравето и живота си.......уважение и поклон. Факт е, че ЕС тихомълком отряза италианците и испанците, факт е, че солидарността е мит. Приятелите се познават в такива ситуации. Фъшкии сме защото не мислим за себе си, не преценяваме това което се прави за нас и против нас, дай ни възторг и химни на възхвала. Да, факт е, в момента помагат Китай и Русия, ако искат възторг......ми да си вдигнат задниците и останалите, да помогнат на испанците и италианците........Световна тайна ли е, че лекарските им екипи са малко, нямат респиратори, нямат дезинфектанти, нямат предпазни средства...........и? Кой им помогна?

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 18:19



Ти си бизнеса.
И за теб се отнася.

А по 60% от заплатите гърка плаща ли?


Гъркът плаща много повече.
И на всички.
Защото примерно, в момента на теб няма кой да ти ги плати. Само на работниците и само ако фирмата е навита.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 18:22



И ти искаше още днес да ти дадат 1000 евро?

Моята заплата си върви, аз нямам нужда.
Гърците как са успели да се договорят (новината е от 19-ти, "вчера" го написах иронично), а тиквоний май въобще не е чул за това.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.03.20 18:22



А теб току-що тиквата те посъветва да си продадеш колата.

не знаех, че уникалната имала "майбах" и служители във фирмата, на които била затруднена да плаща.

това, твоето, е класически пример за дезинформация



Мицотакис вече бил договорил 3млрд. само за начало

трябва ли да ти напомням, че гърция е в еврозоната, а България - тц.
гиди ти манипулатор


не съм хич фен на бб, ама криво да седим, право да говорим


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 18:25



Майбах днес, Фолксваген - другия месец.
Държавата сигурно някак ще изкара един месец карантина. Два ще е със зор. В края на третия месец няма да има държава.

Отпуснатите пари не са само за еврозоната, ББ лъже, както е правил винаги.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 18:23



не съм хич фен на бб, ама криво да седим, право да говорим


Ти тва на поручика ли го писа?



Тартиии, не те имам за наивник.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано22.03.20 18:39



Някой трябва да ти забрани да интерпретираш финансови новини!





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 18:45



Аз съм лесен, щото непрофесионал, ама вие кво ще правите не знам.





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.03.20 18:49



продължаваш



парите не са само за еврозоната, но със сигурност са повече за тези в еврозоната.

Паричната политика в еврозоната е поверена на независимата Евросистема, състояща се от Европейската централна банка (ЕЦБ) със седалище във Франкфурт на Майн, Германия, и националните банки на държавите от еврозоната. Чрез своя Управителен съвет ЕЦБ определя паричната политика на цялата еврозона. Банката е единен паричен орган с единна парична политика и основна цел поддържане на ценовата стабилност.

полша например, получава 1.125 млрд.

ей


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.03.20 18:52



на него го писах, на него, знаем си се




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема В самата Русиянови [re: shtirlic-149751]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано22.03.20 18:54



проблемът като че се развива (напр.

) и жестът е благороден.

За паметници на стотината руски вирусолози в Италия ми се вижда пресилено. Те самите не отиват за слава и паметници.

Редактирано от Crrafterr на 22.03.20 18:55.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.03.20 19:17



ето, и китайската общост в България направила дарения за болници, не чух точния брой маски, облекла и др.

всеки, който в такъв момент протегне ръка за помощ, е благороден човек, независимо от коя страна на политическата карта идва.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Коментар за външния вид?нови [re: shtirlic-149751]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано22.03.20 22:47



Което мигновено хвана моето внимание бяха рекламните плакати, налепени по машинарията, на видно място: 2 сърца, с цветовете на Русия (ляво) и Италия (дясно), свързани... Значи, някой се е сетил да се погрижи за външния вид! И ето го "човешкият облик".

Щото виждал съм хубави машини подарени на Танзания, подредени на полето, без нито надпис, нито панделка, нито нищо, забрави да покаже, но поне да подскаже чий народ е бил изтормозен за това дарение, вместо да си го държи за себе си и за своето си развитие. Щото нали световното братство и равенство и мир между народите и мачкането на всякаква изява на национално чуство... А някой друг подарил тетрадки и пергели и линийки и триъгълници - но те окичени, надписани... Всеки получил ги ученик в Танзания разбира къде е Дания или Корея и каква обич блика та прелива от там към танзанийците...

Това развитие, да се обръща внимание на външния облик, все още ме впечатлява. Ако си спомняш, пакетажът беше полето в което нашата част на Европа най-вопиющо куцаше, толкова години.



Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: Santo Modesto]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано22.03.20 23:16



Това развитие, да се обръща внимание на външния облик, все още ме впечатлява.

Отдавна не бях гледала телевизия. Затова и лицата на новинарите са ми непознати, но - и те, и студията им ми заприличаха на манежи за модни некакви писъци, несъвместими с моя вкус. Отказаха ме бърже да ги гледам/слушам.



Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: Santo Modesto]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.03.20 23:28



Фактите остават, дори без оформлението.
9 транспортни самолета, осем лекарски бригади с опит, апаратура, лекарства...
Страната бензоколонка, Горната Волта с нефт, която една кола не можела да направи...
Одата на радостта както казват руснаците - отдыхает.



Тема Снимкинови [re: T a n y a]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано22.03.20 23:42



Аз гледам снимки.

Точно външният вид остава в спомените на свидетелите. Снимките отиват в учебниците по история. Което ще рече, националните спомени се водят най-вече от външния вид. Съдържанието под пакетажа... остава за специалистите. Но специалистите са откроено малцинство, на всякъде, и не пишат учебниците по история - за бъдещите поколения да знаят кой как колко е помагал.



Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: Santo Modesto]  
Автор shtirlic-149751 (прогресор)
Публикувано23.03.20 02:48



Сър плакатчметата са не само на колесните транспортни машини ами и на самита фюзелажи на самолетите.. Написано на руски , английски и италиански . То Русия с Любов...
Доста стилно и по човешки трогателно направено...
Наистина отношение кърти-...
А прегледах досат италиански форуми и туитъри...Самата новина тотално ги е разпалила и техния темпарамент... плюят деелите гъзове от Брюксел...Казват че Русия и Китай били по близко до сърцата им от безчовечните чиновници в Брюксел, Дори Куба командировала 85 лекари за да помогнат..Венецуела и тя около 40...

Между другото тая нощ през два часа пристигат останалите 7 самолета..
Всички 9 самолета лично италианския премиер ги посреща най тържествено на летището на една италианска военна база край Рим..От там вечме планувано ще се разпределят техниката и хората по зони и провинции съобразно констатираната обстановка и анализ на зоната на заразявае и разпространението на заразяването..


Товарните самолети носят също така много реанимационна апаратура за клиниките , много консумативи и предпазни материали...както и много тест системи за вируса...
ето фейсбук страницата на италианския премиер





Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: shtirlic-149751]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.03.20 02:57



Ето това ми излиза като пост от една италианка във фейса:





Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: shtirlic-149751]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.03.20 06:57



Следващ зрелищен ход на путинчо - фанфаризиран пи-ар поход И към Испания. С флагчета и пеперудки по пратките.

Някои ги оплюхме, защото се опитват чрез даренията си да осигурят близките си. А други ги въздигаме в небесата и ги величаем, когато чрез даренията си си правят пи-ар акции!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Снимкинови [re: Santo Modesto]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано23.03.20 10:45



Така е. :)



Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: shtirlic-149751]  
Автор Pollyanna33556 (и стар и познат)
Публикувано23.03.20 11:13



Дори Куба командировала 85 лекари за да помогнат..Венецуела и тя около 40...

Четох, че откакто Русия ги остави да се самоиздържат, разпращането на медицински екипи по света и най-вече в Африка е начин за Куба да печели така нужната им валута. Гледам, че и Мадуро е усвоил практиката на братска Куба, цъфнали и вързали за животоспасяваща валута.
За пари или не, важното е че са там и помагат, кой с каквото може - някои с експертиза, други с пари.



\"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш\"

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано23.03.20 15:06



А, я ми кажи, защо навремето Русия не откри Америка, а я откри Христофор Колумб ?

Да, Менделеев създаде водката, а и от Адам но Авраам, всички са били руснаци, чак после са се поеврейчили и изтарикатили.




Руският антивирус, ще мачка всеки вирус ! Руският слон,- най големият слон !



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.03.20 16:30



Докато руснаците в Италия яко са се захванали с дезинфекция и лечение (според очевидци), Европа спешно учредява

- една изключително необходима мярка...

Тия да ги избесят публично - ще е малко.
Гъзове!


Редактирано от oberleutnantRzevski на 23.03.20 16:31.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.03.20 16:34



Тия да ги избесят публично - ще е малко.
Гъзове!


Присъединявам се.

Българите си имаме една много точна поговорка. "Приятел в нужда се познава".

Нищо общо с Русия. Няма да ги обявя за "приятел", защото приятелство може да се ИМИТИРА по всякакви причини. Проблемът ми е с онези, които ПРЕТЕНДИРАТ да са приятели.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 23.03.20 16:38.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.03.20 17:12



Не е баш така - Германия дари 300 апарата и милион маски за Италия, ЕК прави "склад" за помощи с апарати и материали за страните и пр.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.03.20 18:20







Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.03.20 18:34



Не е баш така

"БАШ"-ът обаче включва много малко изключения. ЕС никога не е бил услужлив или щедър към "приятелите" си в случаи на нужда. ДОРИ когато има полза от това...

Никога няма да забравя как ни оставиха да строим некви тъпи огради, без изобщо да се поинтересуват ВЪНШНАТА им граница как се охранява..Идваха на огледи и потупваха Боко по рамото, обаче всички знаем, че оградата изобщо не е надеждна.

Дори си мисля, че стотиците хиляди бежанци, които пристигаха на лодки в Италия и къде ли не, можеха да бъдат озаптени с общи европейски усилия... но това не се случи, оставиха италианците да се борят сами с тая напаст...като по този начин голяма част от бежанците си ги натресоха на собствените глави - тия, които успяха да се доберат до по-вътрешните държави...

Германия била дарила апарати... трябваше САМИЯТ СЪЮЗ КАТО ТАКЪВ да реагира ВЕДНАГА, а не отделни държави.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.03.20 18:54



Съюзът все още не е наднационален, това с наднационалността дори има много сериозни противници, при това набиращи популярност. Ясно е, че при това положение бърза реакция е невъзможна. Както и да е, вече набира темпо въпросната реакция като съюз.
Забравяме, че ЕС не е държава. Нито сме Китай, нито сме САЩ. А като ни искат вноски мрънкаме, само да взимаме. Сега и държавите - нетни донори хем намаляха с една (Великобритания), хем и те самите са го закъсали.

Но съм съгласен с друго: че прессъобщенията от Брюксел са малко. 0:1 за ТАСС.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.03.20 19:35



Подобни са и нашите, циганските квартали - вчера ги даваха по тв. Не вдигат толкова прах де.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.03.20 20:33



А поляците не били пуснали самолетите да прелетят над Полша.
Чехите и те май.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано23.03.20 20:54



Е те тъй се дезинфекцира!

Тва да не е с водка?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Те са обиграни!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано23.03.20 21:06



Чехите, особено, много ги бива във фурнаджийско-лопатистиката.

Утре ако те опрат да търсят помощ... Така ще се подложат и подприсламчат, че и ще им се размине миналото, и ще получат още повече от другите.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано23.03.20 21:09



Чехите даже окрали един самолет с маски, облекла и препарати.
После се извинили с дипломатическо писмо.



Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор shtirlic-149751 (прогресор)
Публикувано23.03.20 21:27



по цяла италия в тяхното интернет пространство се разпространява и плюене против Брюксел...



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: eta d]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано23.03.20 21:31



Това ако е вярно, е мародерство.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Те са обиграни!нови [re: Santo Modesto]  
Автор shtirlic-149751 (прогресор)
Публикувано23.03.20 21:42



Сър , чехите ми паднаха много ниско в очите... Пълни калъфи и ще разбереш защо се изразявам толкова брутално към тия пендели нещастни...
Китай изпратили със самолет пратка за Италия ...Някъде към 110 хиляди защитни маски и други такива защитни консумативи... Нмам представа как чехите спират товара ...Прибарват го ...После като става скандала казват едно по чешки - ИЗвинявайте объркахме се ...Ама маските някъде изчезнаха и забравете за случая..
Но върха на помията са днешни статии в BILD, нека немско говорящи да се поразтърсят ..
Днес наплюли помощта от Русия към Италия.. Написали статия как така Русия пращала помощ към Италия щом не е била поиската.. И помощта се праща с руски военни самолети с които Путин бомрадрила мирните жители в Сирия... А руските военни пращали с тези самолети хуманитарна помощ на Италия която е страна от НАТО...

Редактирано от shtirlic-149751 на 23.03.20 21:58.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.03.20 21:52



Не съм ги видял.

А защо не пръскат навсякъде?



Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: Pollyanna33556]  
Автор shtirlic-149751 (прогресор)
Публикувано23.03.20 21:53



Прав си ...кой с какво може да помогне... Но в момента на И“талия да пращаш пари без да пратиш належаща техника за клиники и болници, маски, реанимационни апарати ..и специалисти с опит да гасят огнища на зараза със специализирана техника и препарати за хората е все едно ако си нападнат в къщата си и повикаш полиция тя да ти каже че ти превежда 3000Д ама нямала да дойде щото имала големи проблеми с кенефа в полицейския участък..., нали?


Визирам разни еврогейски изгъзици към бедстваща Италия...с парични трансфери само и никакво друго осезаемо съдействие... Сега Меркел изпрати едни 2 млн. маски ама сумарно маските които към момента Китай Бразилия и още една две страни са сигурно към 5-6 млн.
Американските военни изпратиха една система за 10 легла с реанимационна апаратура.. Ама ще ме извиняват- при толкова значими американски бази в Италия до сега да не са пратили специализирана помощ на съюзник от НАТО ...не го разбирам...



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.03.20 21:55



Тва да не е с водка?

Как можа да ти хрумне???
Нема руски конструктор, дето да измисли машина разпръскваща водка!





Тема Re: Те са обиграни!нови [re: Santo Modesto]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.03.20 21:56



Мда... Уви.
Все пак именно те открадват половината държавна, руска съкровищница, по време на революцията.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.03.20 21:59



Чакат да видят резултата от клиничните изпитания върху ромите





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано23.03.20 22:02



Самолетът каца принудително в Прага.
На всеки кашон е била отпечатана дестинацията, за която е бил предназначен.
И въпреки това ... !!!
На въпроса на китайците - защо, бе, защо?!, отговорът е - е, ми, кво ся, то нали помощ ...
И на другия ден Извинете с дипломатическа поща.
И тва е ... Кака се ожени.
Нямам думи.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: eta d]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.03.20 22:07



Днес четох:
Поляците не пуснали самолетите.
Чехите свили маски.
Немците също задържали некво оборудване.
Израелците спрели контейнер с помощ от Китай, мислели, че съдържа контрабанда. Извинили се после и предложили да го изпратят. Китай отказал, с думите, че пратката е компрометирана и изпратили друг.

Ся, кое от горното е вярно, не знам.

Обаче гледам клипове от Италия. Некъв мъж към 60, излиза от няква сграда с вид на КПП, с две знамена отпред - италианското и на ЕС. Махна флага на ЕС, нави го, посочи на долу, влезе в сградата, върна се с руския флаг, турна го на мястото на европейския и вдигна една табела с надпис от типа "Грациа Русия, грация Путин".

Въобще, руснаците си направиха огромнейша реклама, на фона на нефелния ЕС.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 23.03.20 22:08.



Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: shtirlic-149751]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.03.20 22:09



Аха...



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.03.20 22:09



Италианците днес пратили помощи на Хърватия, за земетресението - палатки и т.н.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.03.20 22:10







Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.03.20 22:12



Хърватите мисля ще предпочетат да спят на открито.





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано23.03.20 22:16



М даа ...



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: eta d]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано23.03.20 22:19



Жалко. Лошо. Не щото е руска пратка.
Изобщо жалко.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано23.03.20 22:25



Май и Русия става

.

Редактирано от Metropolis на 23.03.20 22:20.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано23.03.20 22:21



Не е руска.
Китайска за Италия.
Ама, изобщо, изобщо няма значение от къде и за кого е ...
Отвратително.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: eta d]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано23.03.20 22:29



Няма никакво значение, мародерство е.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Metropolis]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано23.03.20 22:30



Май и Русия става лошо.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Metropolis]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано23.03.20 22:36



Да това което даваш с моя линк съвпадат. Но изглежда че в Москва доста нарастват. :( За другите големи градове кой знае?

Редактирано от Metropolis на 23.03.20 22:36.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано23.03.20 22:38



Обаче гледам клипове от Италия. Некъв мъж към 60, излиза от няква сграда с вид на КПП, с две знамена отпред...

Дай линк

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано23.03.20 22:52



Некакво инфо за доставка за

. Колко е достоверно не знам.

Редактирано от Metropolis на 23.03.20 22:58.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.03.20 23:03



Е па у фейса ми изскочи около обяд - иди го търси...
Ако пак излезе, ще го пусна.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: ad miral]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано23.03.20 23:22







Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: eta d]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 01:43



Тоя си е бил русофил отпреди. Едва е дочакал цирка, за да афишира!



Навсякъде има побъркани!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 02:20



Съюзът все още не е наднационален, това с наднационалността дори има много сериозни противници, при това набиращи популярност. Ясно е, че при това положение бърза реакция е невъзможна.

Наднационалността няма нищо общо със солидарността към ЕДИН ТВОЙ ЯКО ЗАКЪСАЛ ЧЛЕН в момент на пандемия!!!

Невъзможна бърза реакция? Че за какво лапат там тия тлъсти заплати по върховете, на извънредно общо събрание се събират през нощта ако трябва, и гласуват помощ, и на другия ден я подготвят и закарват - СЪСЕДИ СА!!

Дори наште тутльовци тука заседаваха по нощИте, докато измудрят някакъф тъп закон. При 200 заразени и трима умрели.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 06:26



за помощите з италия - не е съвсем така, ето тук щатите например, също им помагат



германия е изпратила, ще търся линка..

нашите медии нещо загърбват такива новини.

с други думи 1:0 за пропагандата на путин.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 07:28



за помощите з италия - не е съвсем така, ето тук щатите например, също им помагат

Не разбирам кое не е "съвсем така". Аз акцентирам върху мудността и незаинтересоваността на брюкселските бюрократи. Смятам, че сме ги избрали и ги хрантутим не за да обявяват "световен ден" на някакви си глупости, а да действат адекватно във всякаква ситуация КАТО СЪЮЗ.

Кво да правиш - лош им е късметя - падна им се да управляват ПО ВРЕМЕ НА ПАНДЕМИЯ. Горкичките! В мирно време е лесно!

А това, че "приятелството" на Путин е винаги фалшиво и приятелските му акции му са добре обмислени и наполовина със задни цели - дори не ми се коментира, защото на нормалните хора това им е ясно и не е необходимо да се пускат удавени във възторг теми по въпроса.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано24.03.20 09:57



ААА, не


Аз само дадох линк



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано24.03.20 11:17



Представи си заседание (физическо или онлайн) - кой именно заседава да речем в Съвета или в Комисията? Това са национални представители. Всеки от тях се консултира с националните си органи.
А ти си представяш правителство, взимащо задължителни решения за часове. Ми не е така, животът е друг.

Абсолютно нормално е отделното правителство да реагира по-бързо от съюза. Не сме наднационален съюз, което и казвам. Солидарността идва от членовете, от отделните членове на съза.



Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: UnicaDonna]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано24.03.20 11:36



С тая разлика, че заради пи-ар-а не те откачат от апарата, за да закачат на вуйчо учинайката.




Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.03.20 11:33



Разстрел, разстрел за `сички! Сичко, що е ЕС - да се разстреля!
При съмнение дали да се разстреля - да се разстреля.




”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Редактирано от MupaM на 24.03.20 11:41.



Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.03.20 11:44



Трепери, вирусе! Изведнъж осем руски бригади пристигат със гръм и като те подберат, за нула време ще те смачкат!



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: MupaM]  
Автор 741 ()
Публикувано24.03.20 11:46



Представяш ли си ако Брюксел имаше механизъм да мобилизира в тоя момент български лекари и апаратура за Италия, или ако правителството на своя глава го беше направило, тогава какъв цирк щеше да е с тия същите, дето сега викат "Европа не помага".



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: 741]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.03.20 11:52



Е, ясно, че се има предвид "богатата Европа" да помага, не тукашната.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: MupaM]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 12:00



Ще видим тия дни.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: shtirlic-149751]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 12:14



Плевнята и Алйо верно ли са изрекли таквиз простотии?

Редактирано от oberleutnantRzevski на 24.03.20 12:23.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 12:17



Много се дразня, когато помощта като естествен човешки акт се използва за политически цели.
Хайде от наш щирлиц друго не може да се очаква, пък и неговото не е политика, а някакъв хълцащ кравешки възторг.
Неслучайно излезе приказката " народът призовава - бнт, бтв и Нова, останете си в къщи".

Вчера пак бях студентка:) информационна война, хибридна война, дезинформация.
За това бе лекцията. Тъкмо навреме




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 12:26



В екстремни ситуации ВСИЧКО трябва да е екстремно! Гласуваха "ден на оптимизма" или някаква подобна глупост, нали? Някой тук каза...

А за оградата по нашата граница и италианските бежанци пак ли процедурата беше МНОГО ТРУДНА? Там имаха години да реагират!

Сега пак не се намесиха в Гърция, доколкото знам, когато Ердоган им блъвна бежанците...

А ако не са предвидили бюджет и опростена процедура за кризисни ситуации - ТОЛКОВА ПО-ЗЛЕ ЗА ТЯХ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 12:34



Ето един плюс от вируса.
Ако ситуацията продължи - а тя ще продължи - дори Уникалната може и да схване, че дистанционното обучение, особено в основното, и до голяма степен в средното образование, е неприложимо, във варианта в който те си го представят.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано24.03.20 12:45



Бе предвиди се, ама е дълго за писане. Нали всички правителства се стегнаха, бате Бойко се прочу с лаптопа


(само примерно - )



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 12:49



Тук просто е съвпадение, седи си им в учебния разпис.
Нали съм тома неверни, влязох да проверя дали тия лекции нарочно не ги четат сега.

Много се забавлявам, реших даже информационна задача, хех.

Ако по мое време имаше дистанционно, щях да съм пълен-препълен отличник




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 13:27



дори Уникалната може и да схване, че дистанционното обучение, особено в основното, и до голяма степен в средното образование, е неприложимо, във варианта в който те си го представят.

Много странно!!! Аз щях да ти пиша същото в обратна посока! Всеобщо мнение тук беше, бе децата ВЗИМАТ СЕРИОЗНО онлайн ученето, даже много повече от реалното посещение. А вече навсякъде (не в клуба) се налага мнението че В СВЕТОВЕН МАЩАБ след тази пандемия образованието ЩЕ СЕ ПРОМЕНИ КОРЕННО в полза на дистанционното!!

Ти пак си чул и изтълкувал нещата КАКТО ТИ ИЗНАСЯТ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 13:38



А родителите къде са?



Все още не вдяваш явно...



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 14:00



Родителите са вкъщи заради вируса.

А какво лошо има родителят да помогне? Дори и дистанционното да не е кризисно, а постоянно? В нормални времена родителите не помагат ли? В първи клас учителката на сина ми НАЙ-НАПРЕД знаеш ли какво ни каза, на първата среща? "Не си мислете, че децата ще се оправят без помощта ви"!!! В ПЪРВИ КЛАС!

Аз имам в моя вход семейство - три деца - ВСИЧКИТЕ са на домашно обучение. Родителите им им преподават всичко. А не са нито преподаватели, нито доценти. Редови българи. Просто са видели някои абсурди ПРИ ВАС. Преподавателите и измислячите на учебници и програми.

Поручик, дълбоко в себе си ти защитаваш професията, но нЕкак това се сблъсква с разбирането ти за УПАДЪКА НА ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА, В ЧАСТНОСТ НА ОБРАЗОВАНИЕТО в нашата "демокрация". Замисли се какво ти казвам. Ходенето на училище в днешно време ПОВСЕМЕСТНО е катастрофа.. Освен в някои елитни училища.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 14:11



ето ко линка за помощта от германия за италия




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 14:11



А като мине карантината, къде ще трябва да са родителите?



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.03.20 14:14



Е, не трябва ли ти да кажеш сега, че ще бъдат безработни заради властта?



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 14:19



Коментираш само едно изречение? Другите не ти изнасят?

Баби и дядовци има вкъщи. А тийнейджър ще предпочете да си зяпа в компа и да си пуши необезпокояван, отколкото да се влачи до даскало и да се крие извън сградата.

Отивам да гледъм Касъл.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 14:22



Къде ги тия баби и дядовци?
Нетът е пълен с вопли на пищящи родители, ако не си забелязала. На които им се налага по цял ден да се занимават с дечурлигата.
А известно ли ти е, че нямаш право по закон да оставяш дете под определена възраст само, дори и вкъщи.



Тема полша отричанови [re: shtirlic-149751]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 15:01



руските манипулации - " та вие дори не сте ни питали".




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано24.03.20 15:30



Нашата родителка помага почти цял ден на четвъртокласника и на госпожата. Обръща внимание и на малкото си дете (горкото-скучае), готви... и опитва да работи успоредно с всичко това.
Тази сутрин на вайбъра я проверих, кога си е легнала - снощи в 01.30.
Сутрината от 6.30 каза, че работи, защото като станат мъжете... пак - достанционно и госпожата, и манджа трябва. Не че няма помощ от мъжа си, но знам, че винаги едното ще върви за сметка на другото... и всичко това с 4-5 часа сън.

Така де, всеки да си гледа неговата работата, викам аз!

Щастието идва при веселите!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Шило]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 15:33



Много дълго си писала, няма те прочетат.





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано24.03.20 15:48





При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 15:50



Къде ги тия баби и дядовци?
Нетът е пълен с вопли на пищящи родители, ако не си забелязала. На които им се налага по цял ден да се занимават с дечурлигата.
А известно ли ти е, че нямаш право по закон да оставяш дете под определена възраст само, дори и вкъщи.


Това, което ми пишеш (по-точно - болдваното) - НЯМА НИЩО ОБЩО С ОБРАЗОВАНИЕТО. Министерството можеше и въобще да не "посегне" към дистанционни уроци и да обявят годината за нулева. И родителите ПАК трябваше да си стоят вкъщи, или да намерят начин "по закон да НЕ оставят дете под определена възраст само, дори и вкъщи".

Въпросът е че, БЛАГОДАРЕНИЕ на тази ситуация тръгна един процес, и ти НЕ МОЖЕШ да го спреш с назадничавите си разбирания. Ще бъдат отбелязани всички плюсове на дистанционното обучение и умните държави ще ги използват ВЕДНАГА. А тъпите ще чакат да минат още 20-30 години, докато се нагодят.

Повтарям - не можеш да върнеш времето назад. Техниката (като цяло) не може да влияе само до едно място и оттам нататък - стоп. Няма начин. Ще навлезе още по-плътно В ЦЕЛИЯ ЖИВОТ.

Независимо от минусите, които неизбежно съществуват.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 15:54



Този процес ще спре, в момента в който отпадне карантината.
Защото е физически невъзможен за реализация. Което има общо с образованието. 100% дистанционно образование е невъзможно.

Министерството не може да обяви годината за нулева, защото е минала повече от половината от нея.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 15:55



когато данданията мине, когато пак ще се разпределят фондове (не че сега са се спрели), италианците да искат от русия кинти



а русия няма да е зле да помогне и на съсипаната от нея сирия, пък и да помогне на собствения си народ в условия на коронавирус, че руски лекари взеха да излизат с ужасяващи факти.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 15:56



Този човечец го обсъдихме вече.

А путин си знае работата - всичкото това го прави И за да накара обикновените хора да въстанат срещу санкциите. Щото им се бръкна в джоба и в душите (фигуративно казано). А Украина (заради която са санкциите) е ДАЛЕЧЕ и никой вече не го е грижа за нея.

Нормална человеческа реакция и оня знае как да се възползва.

Да, яд ме е на брюкселските бездушни бюрократи, но това не значи, че одобрявам простотиите на Путин и начина му да манипулира хората, ВЪЗПОЛЗВАЙКИ СЕ от нещастието им!

Що не дойдЕ да спаси Италия от бежанците, когато се давеха по стотици в лодките? Или да приеме няколко милиона бежанци, щото е "човеколюбец" и му е жал за тях???

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 15:59



абе да остави италианците и мигрантите, нека се погрижи за руснаците


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 15:59



С кво точно да спаси Италия от бежанците?
Да им пусне ВДВ?





Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано24.03.20 16:01



Важното е, че сирийците не мислят така за Путин и Русия. Изключвам умерените главорези, но те в по-голямата си част са чужди наемници.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 16:01



100% дистанционно образование е невъзможно.

ГЛЮ-ПО-СТИ. И червени манипулации.

Кога и къде съм писала, че 100% трябва да има дистанционно? Нито в миналото, нито сега.

А само преди секунди написах:

Ще бъдат отбелязани всички плюсове на дистанционното обучение и умните държави ще ги използват ВЕДНАГА. А тъпите ще чакат да минат още 20-30 години, докато се нагодят.

Затова си ЧЕРВЕН. Защото се опитваш да манипулираш ПО КОМУНИСТИЧЕСКИ.

А ако не разбираш каквото четеш - още по-зле.

Министерството не може да обяви годината за нулева, защото е минала повече от половината от нея.

Сиииигурно!

Ако не съществуваха компютрите какво щеше да стане, мислиш?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.03.20 16:02



Че тя Русия от всичко може да спасява, не ли? ;)

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 16:03



С кво точно да спаси Италия от бежанците?

Да идва със самолети и да ги откарва в Русия.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: полша отричанови [re: tartarianeyes]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано24.03.20 16:03



Да, бе, те се невинни. Заваляха протести отвсякъде и им стана ясно, че ако им се наложи помощ...



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 16:03



абе да остави италианците и мигрантите, нека се погрижи за руснаците



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 16:11



За кво са му?
Той нещо да им е обещавал?



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано24.03.20 16:06



В Италия открай време има антиес настроения. Не е само заради вируса. Защо всички мислите, че искат "кинти"? Че Италия също е голям донор на съюза. Това, което е добре за севера, не е добре за юга. И с тези санкции срещу Русия, италианците съвсем се закопаха. От ЕС взеха да внасят безмитно храни от други страни и така допълнително сринаха износа на някои традиционно отглеждани култури.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Asia.]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 16:29



Това го зная.
Приеми постинга ми като протест срещу това, да се политизира помощта в такъв момент.

И в унисон с тоя протест, да продължа - след като италианците са анти ес - да излязат и да отидат в евроазиатската уния.

Ама няма, щото плюем, но си седим в ес, по-добро от това няма.
Нито щатите, нито раша, дето имат една цел, унищожението на ес.
Разделяй и владей.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 16:27



Ми той и тестове и апарати не е обещавал, ама ги праща с фанфари. Щото е по-лесно от бежанците. И по-популистично.

Ти кажи сега, като се разпадне ЕС - кви ше ги дъвчем? Евразия ли?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано24.03.20 16:37



Ами те затова и не правят референдум, щото хората ще гласуват за излизане. Братът на "Монталбано", който е областен управител и с короната, да вземе да пусне пост, че само благодарение на ЕС Италия ще се излекува от вируса. Налива бензин върху огъня според мен.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 16:38



Каква евразия...
Ако четеш лигавите тролове в интернет, трябва да подскочим и да се призмим директно в раша.
Даже и референдум няма да е нужен.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 16:44



Бежанците ЕС си ги докара по собствена воля и желание.
Путин няма как да действа против волята и желанието на ЕС.
Заразата е просто бедствие.
Путин помага при бедствие.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 16:48



Путин НЕ помага, помагат руските хора.
Да беше се загрижил за собствения си народ, за тях той е и зараза, и бедствие.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Asia.]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.03.20 16:50



Годжи разбрахме кой е, ама кой е Монталбано?

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Редактирано от MupaM на 24.03.20 16:50.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 16:51



Тва според десетината маргинали в Ехо Москвы ли?



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 16:56



А, това е вече твоя информация.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: MupaM]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано24.03.20 16:52



Един литературен и телевизионен герой от криминална поредица. Знам, че се излъчва и в България, та за по-накратко го написах така. Актьорът се казва Лука, а брат му - Никола Дзингарети и е управител на област Лацио, там се намира и столицата на Италия.



Тема ОФФнови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 17:02



От днес завъртат пак "Безследно изчезнали"! Не знаех. От 17,15 по две серии. Никога не съм гледала от първите серии. Общо взето - ми харесва като сериал. По Фокс крайм.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: ОФФнови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.03.20 17:09



Помня го това. Става, но не ми беше от най-любимите.
Гледах в програмата тези дни и някакво "Най-издирваните", но то май е друго.
Абе, и на криминалета станах капризна, добре, че има повече канали.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: eta d]  
Автор 741 ()
Публикувано24.03.20 17:17



Не е руска.
Китайска за Италия.
Ама, изобщо, изобщо няма значение от къде и за кого е ...
Отвратително.


Зависи. Днес в Италия са конфискували 2000 респиратора предназначени за Гърция. На много места вече има забрана за изнасяне на такива стоки. Ако онези не са го били съгласували, нормално да им го конфискуват.
Отвратително, неотвратително, това е положението.



Тема Re: ОФФнови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 17:19



Аааа, не е първата първа.

Първа от някой си сезон.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 17:15



А междувременно три (засега) немски провинции приемат за лечение болни от италия.
Със сигурност без фльонги, гълъбчета и сърчица.
Чакам италианите да дигнат немския флаг




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: 741]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано24.03.20 17:17



Не е правилна информацията. От фабриката са искали да ги продадат на Гърция за по-голяма печалба. Такива фабрики Макрон иска да ги национализира.



Тема къде в русия? в сибир? нали ще ореват светанови [re: UnicaDonna]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано24.03.20 17:27







Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Asia.]  
Автор 741 ()
Публикувано24.03.20 17:27



Какво значение има за каква печалба става въпрос.
Прочетох, че са конфискувани на ферибота. От месец насам експортът на такова нещо бил забранен, дали с голяма или малка печалба или без пари, няма значение.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано24.03.20 17:27



Може ли официален източник?



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: 741]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано24.03.20 17:29



Има значение, има проверки точно на такива фирми. Забранен е износът и точка. Конфискация на стоките и глоба. Така и трябва. Направено е за печалба, не за хуманни цели.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано24.03.20 17:32



Намерих статия на италиански в един от най-политически коректнияте и ес ориентиран вестници онлайн. Пише, че Германия е готова да приеме 6 пациента и е първата страна, която ще го направи. В този вестник няма и дума за помощите от другите страни.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Asia.]  
Автор 741 ()
Публикувано24.03.20 17:43



Ми именно, нали и аз това писах горе. Ако някъде има забрана за износ, няма значение дали пратката идва от Китай, от Русия или от луната и закъде отива. Ако не е съгласувано, ще го конфискуват.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: 741]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано24.03.20 17:44



Нещо не разбирам. Пратката от Италия е италианско производство на стоки с временна забрана за износ. Финансовата полиция в момента следи такива фирми. другите държави са конфискували материали, преминаващи през страните им и предназначени за друг потребител.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Asia.]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 17:53





от италия и франция, последната съм я пропуснала.




това е на немски, за съжаление не можах да гледам видеото, защото не е достъпно за България.
разбрах, че двама пациенти в много тежко състояние са настанени в университетската клиника за интензивно лечение в лайпциг.

след саксония и нордрайнвестфалия, и бавария са обявили, че приемат пациенти от италия..
бавария е решила да помага с медицинка техника, но и да приеме пациенти от италия.

ето и тук:




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано24.03.20 18:01



Чудесно, ама все си мисля, че ако не беше дошла помощта от Изток, че и от Л. Америка, никаква солидарност между европейските народи нямаше да има. Всички се изолираха от Италия, а дори заразата не тръгна от нея. Просто първи съобщиха, че имат болни.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Asia.]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 18:05



вероятно са предпочели първо да се погрижат за собствените, да направят разчет на възможности, свободни мощности и т. н.

не всеки е способен като путин да заеве народа си в нужда и да ходи да си прави пиар, да развява знаменца и гълъбчета.
някой ден ще му се стъжни на тоя.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Коментар за външния вид?нови [re: MupaM]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано24.03.20 18:21



https://pik.bg/%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%85%D0%BE%D0%B2-%D0%BF%D0%B0%D0%B9-news699729.html

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано24.03.20 18:24



Лошото че Путин прати военни в тилът ни ще отмине, ще победим ...накрая

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема ~ вицнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано24.03.20 18:52



"Руската помощ пристига независимо дали я искаш или не - и после забравя да си тръгне"





Тема Re: ~ вицнови [re: Crrafterr]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 19:17





помниш ли вица за рекламата на "аерофлот" - посетете ссср преди да ви е посетил той


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.