Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 12:26



В екстремни ситуации ВСИЧКО трябва да е екстремно! Гласуваха "ден на оптимизма" или някаква подобна глупост, нали? Някой тук каза...

А за оградата по нашата граница и италианските бежанци пак ли процедурата беше МНОГО ТРУДНА? Там имаха години да реагират!

Сега пак не се намесиха в Гърция, доколкото знам, когато Ердоган им блъвна бежанците...

А ако не са предвидили бюджет и опростена процедура за кризисни ситуации - ТОЛКОВА ПО-ЗЛЕ ЗА ТЯХ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 12:34



Ето един плюс от вируса.
Ако ситуацията продължи - а тя ще продължи - дори Уникалната може и да схване, че дистанционното обучение, особено в основното, и до голяма степен в средното образование, е неприложимо, във варианта в който те си го представят.



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано24.03.20 12:45



Бе предвиди се, ама е дълго за писане. Нали всички правителства се стегнаха, бате Бойко се прочу с лаптопа


(само примерно - )



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 12:49



Тук просто е съвпадение, седи си им в учебния разпис.
Нали съм тома неверни, влязох да проверя дали тия лекции нарочно не ги четат сега.

Много се забавлявам, реших даже информационна задача, хех.

Ако по мое време имаше дистанционно, щях да съм пълен-препълен отличник




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 13:27



дори Уникалната може и да схване, че дистанционното обучение, особено в основното, и до голяма степен в средното образование, е неприложимо, във варианта в който те си го представят.

Много странно!!! Аз щях да ти пиша същото в обратна посока! Всеобщо мнение тук беше, бе децата ВЗИМАТ СЕРИОЗНО онлайн ученето, даже много повече от реалното посещение. А вече навсякъде (не в клуба) се налага мнението че В СВЕТОВЕН МАЩАБ след тази пандемия образованието ЩЕ СЕ ПРОМЕНИ КОРЕННО в полза на дистанционното!!

Ти пак си чул и изтълкувал нещата КАКТО ТИ ИЗНАСЯТ.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 13:38



А родителите къде са?



Все още не вдяваш явно...



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.03.20 14:00



Родителите са вкъщи заради вируса.

А какво лошо има родителят да помогне? Дори и дистанционното да не е кризисно, а постоянно? В нормални времена родителите не помагат ли? В първи клас учителката на сина ми НАЙ-НАПРЕД знаеш ли какво ни каза, на първата среща? "Не си мислете, че децата ще се оправят без помощта ви"!!! В ПЪРВИ КЛАС!

Аз имам в моя вход семейство - три деца - ВСИЧКИТЕ са на домашно обучение. Родителите им им преподават всичко. А не са нито преподаватели, нито доценти. Редови българи. Просто са видели някои абсурди ПРИ ВАС. Преподавателите и измислячите на учебници и програми.

Поручик, дълбоко в себе си ти защитаваш професията, но нЕкак това се сблъсква с разбирането ти за УПАДЪКА НА ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА, В ЧАСТНОСТ НА ОБРАЗОВАНИЕТО в нашата "демокрация". Замисли се какво ти казвам. Ходенето на училище в днешно време ПОВСЕМЕСТНО е катастрофа.. Освен в някои елитни училища.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: tartarianeyes]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано24.03.20 14:11



ето ко линка за помощта от германия за италия




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано24.03.20 14:11



А като мине карантината, къде ще трябва да са родителите?



Тема Re: Зверско евала на ВлАдимир Путиннови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.03.20 14:14



Е, не трябва ли ти да кажеш сега, че ще бъдат безработни заради властта?



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.