Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Само след мнение от Сноупринцеснови [re: MilaO6]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано21.03.20 10:33



Имам нужда от чуждо мнение, когато става въпрос за теглото на електрона или поведението на Болсонаро за пожарите в джунглата. За морални въпроси аз, както и всички пълнолетни хора, нямам нужда от чуждо мнение, а от информация.



Тема Re: Подкрепямнови [re: MilaO6]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано21.03.20 10:35



напълно!



Тема Re: Само след мнение от Сноупринцеснови [re: Green Light]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.03.20 11:23



Грийн, илюзия за избор ли имаш?
Киро най-добре знае с какво нещо си има работа, сам ще реши дали иска да си го причини и колко пъти
човек предполага, бог разполага!





Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано21.03.20 11:24



Надникнах в оня клуб да видя какво пък толкова има.
Ми превърнал се в място за оплюване на уникалната.
Всеки да си пише където може.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: ad miral]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано21.03.20 11:39



И аз съм ЗА гъркинята да се върне в 40-50, но с
условието, че ако пак постне лично инфо за клубар,
пак ще изхвърчи.


Може да поства само адреси на надарени младежи със снимки.



Тема Адмирале,нови [re: ad miral]  
Автор Ebola Filoviridae (pyrva sypruga)
Публикувано21.03.20 11:41



не те разбирам, наистина! Нищо лично спрямо никого, но... когото и от баннатите да върнеш, атмосферата в клуба рязко се влошава, диалозите спират и всички се завъртат около поредния излязъл извън контрол клубар сипещ хули и обиди, с вулгарен и циничен език, търсещ реванш на всяка цена и накрая за капак изнасящ лични данни, като оправдание за собствената му загуба на контрол. Многократно споменаваните никове, са доказали се рецидивисти в това отношение…Въпросът е принципен, ако се върне някой от гореспоменатите предварително, ще повлече крак и ще се върнат всички останали… Е, ако целта на мероприятието е да изберем любимци сред "палавниците-рецидивисти" и аз имам някои, май само един и това е Тиртирлин, когато след седмица организираш допитване за него, имай ме предвид, отсега съм за...
Абсолютно безпринципен либерализъм е това, което се случва в последните дни. И ако така ще продължава махнете бановете и пуснете всички такива никове навсякъде и... чудесно



Редактирано от Ebola Filoviridae на 21.03.20 11:42.



Тема Rе Нищо лично ли?нови [re: Ebola Filoviridae]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано21.03.20 11:49



Та какво по - лично от това! Големи хора сме, ако ние не се разберем сами,/това включва игнор на хората, на които не симпатизираме/, то очаквате някой да ни пази и да се погрижи?!
Хора, огледайте се какво става! На този хал сме и ще става по- зле, защото всеки чака някой друг да вземе мерки! Скоро няма да може да излизаме никъде, ще ни следят с дронове и сателити, военните ще си правят каквото си искат с правата ни, а онези тикви в парламента ще продължават да приемат абсурдни закони!
Искате ли да сте опитни мишки? Това се случва в момента, а мислех, че тук са събрани мъдрите и трезвомислещи!





Тема Re: Адмирале,нови [re: Ebola Filoviridae]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано21.03.20 12:01



в такъв случай могат да се редуват бановете за тия, които са лабилни при начина на писане спрямо останалите клубари.

Има такива, които също са за бан, но пишат тук, защото толкова може да понесе клуба.

Ако и те бъдат баннати, а през това време се допуснат другите и така да се редуват, ще се поддържа нивото на търпимост.



Това е чисто пресметнато относно механизма, без оглед на това кой е прав и кой не. (т.е. недостатъчно)

За правотата тябва да има оценителен механизъм, но той може да бъде лесно приет с недостатъци ако бановете се редуват най-дълго всяка седмица, за да се избегне обяснения от страна на модератора. (т.е. мода повече ще клика банове, отколкото да пише бележки, теми и онлайн саги)



Тема Re: Само след мнение от Сноупринцеснови [re: Green Light]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано21.03.20 12:08



Понеже те вълнува мнението на снежанка по въпроса,
в темата за димо тя си каза каквото имаше.
Това което аз разбрах, че мъжът и е получил "компромат" за нея.


Според снежанка това е дело на гъркинята, но няма доказателства.
Гъркинята твърди, че не вярно. Ти си решавай на кого да вярваш.
По въпроса кой е умен, мнението ми доста се различава от твоето.
Клубар който е предупреден 100 пъти да не поства лично инфо,
но продължава да го прави е всичко друго, но не и умен.



Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано21.03.20 12:11



"Надникнах в оня клуб да видя какво пък толкова има.
Ми превърнал се в място за оплюване на уникалната. "


Веднага ще отида там да ги спра да кълнат жената, щото ще я повредят.
Те веднага трябва да престанат, а уникалната трябва да ги целуне за да развали клетвите


Опасността иде от това че и двете страни го не могат!

Какво ние да правим в такъв случай- нищо, гледаме отстрани безсилни и плачем за пострадалите.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.