Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: Baldrian]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.03.20 21:50



...и всеки, който съм пропуснала

няма да пиша кого си пропуснала, няма, няма...



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: ad miral]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано20.03.20 21:59



Нека има достъп, ако мнението ми важи.

WALL·E


Тема 3a достъп до 40-50 / pishmangreekнови [re: ad miral]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано20.03.20 22:26







Тема Ами, че мори я скуката!нови [re: ad miral]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано20.03.20 22:22



Изолирана с три деца вкъщи ..... ами пожалете я, разбира се!

И какво от това, кой какво е казал .... за пъпчивите тинейджъри клубецът си е дърташки!

..... а за дъртаците си е тинейджърски.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Ами, че мори я скуката!нови [re: BATHco]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.03.20 22:30



И какво от това, кой какво е казал .... за пъпчивите тинейджъри клубецът си е дърташки!

За пръв път виждам пъпчиви тийнейджъри толко да се натискат да пишат в дъртешки клубове!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема ай действайте по-бързо,нови [re: ad miral]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано20.03.20 22:27



докато не се е появил мутафчийски да забрани движението между клубовете.


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.03.20 22:34



За!



Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: ad miral]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано20.03.20 22:39



Ейй, жабчеее!


Напръй се, че си получил бележка от всички безвипни (освен Димо), затвори си очичките и пускай

За.

Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr

Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: ad miral]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.03.20 22:56



Какво ми стана


Аз пак променям мнението си.
Предлагам Димо да събере всички МОЛБИ за желаещите да се върнат при нас и амнистията да е обща.
За да не се излагаме пред тях, че клубът замира без тях, и ако те не дойдат при нас ние идваме при тях, предлагам да им кажем че им прощаваме щото сме много добри и широко скроени души, и да ги предупредим че ако не се интегрират/ каквото и да означава това/ то ги очаква жесток бан, ненадейно и внезапно и без право на защитни думи.
Пък после те си знаят, пак ще ги върнем.

Все пак ние сме ВИП, а не тези нисши същества!


Извън темата, да допълня помиярската си променливост, незабавно трябва да вземем общо решение, какво бихме могли да направим ако коронавирусът ни спре комуникацията, поединично ли ще мрем, по баннати ли, по ВИП ли...не бива да допускаме да умрем неорганизирано.
40-50 сме все пак!

И да благодарим на адмиралът за милосърдието....и въобще за цялата врътка.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Само след мнение от Сноупринцеснови [re: ad miral]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.03.20 23:28



Аз традиционно ти се кефя на тебе. Според мен правиш нещо полезно и правилно. браво и за първата тема, браво и сега за тази.
Рестрикциите на живо трябва да бъдат компенсирани поне тук, супер от твоя страна!
По темата:
Димо е пълна неизвестна за мен, но Гъркинята ми липсва- това е така. Практична, умна и винаги в темата- колко от нас сме така? Удоволствие за четене.
Работата, обаче е, че Сноупринес се съмнява в Пишмангърконята. Сноу никога не казва нито нещо по-малко, нито нещо излишно. Не знам дали сте го усетили, но на мен ми прави страхотно впечатление. Не съм сигурен, че искам да декларирам толерантност към Пишмангъркинята без да видя какво пише Сноу по въпроса.

Това е обективно, а не лично.
(Личното би било "пускай я веднага")




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.