Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: Yersinia pestis]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.03.20 12:11




Ей провокаторе

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: ad miral]  
Автор pishmangreek (непознат)
Публикувано22.03.20 12:16



Имай разбиране, той е нещастно флюбен в нея.



Като в детската градина. Любовта си изразява чрез дърпане на плитките.



Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.03.20 12:22



Както и всички знаят, че още преди Коледа ти писах ДА НЕ МЕ РЕПЛИКИРАШ,


1. Не помня кога си ме наричала диария, дрисък, дрисл.., но със сигурност зная че никога не си ме молила да не те репликирам, чак сега е с явно заявяване, тогава в световен мащаб беше МОЛЯ!
2. Защо нарушаваш правилата като ме репликираш системно, вече трети път, при условие, че аз публично заявих, че не желая да ме репликираш.
3. От днес започвам да гледам на теб като дългоочакван провокатор, искаш ли да по факти и приетите от теб правила, да те предложа за бан, или да го направя при следващото ти репликиране към мен?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 12:24



Очевидно те гони старческо оглупяване и деменция. Няма да те репликирам, ако ти не ми отправяш никакви постове и не ме репликираш. И да спрем с тая простотия най-накрая. Ако ти е възможно.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Не!нови [re: pishmangreek]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано22.03.20 12:35



Само реални обещания .....

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: PYTnik]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано22.03.20 12:52



Боянските гробища. Гробът на майка ми и баща ми. Тя го последва след година. Малък паметник. Нямаше да ми простят, ако им бях направила нещо различно. На снимките са млади и усмихнати...Нямаха 60...

През един е гробът на Боби-колега състудент. Най-силното момче в групата. Когато някъде станеше бой, винаги се чуваше-Бобиии! Боби избираше най-силният от другите и боят свършваше...На 38 се уби с кола...На снимката си е все така млад и хубав.

Има хора. Всеки е приседнал тихичко...Всеки е там заради себе си. Те-мъртвите не са там. Едва ли им трябваме...
За част от живите, животът е свършил и без корона-вирус...

На връщане забелязваш лицата като фон...Всяко е с личната си история...

Те-оттатък вече нищо не делят. Когато сме наблизо установяваме, че и ние нищо не делим...
И след време някой тук например...някой, който се е взел нелогично сериозно, вземе, че пусне искане за бан...
И на теб същият този ти се струва като напомпана буболечка...Абсурдно и смешно!

Пътник ако изфирясам толкова, не забравяй да ми кажеш, че съм тъпо парче, моля те!
Щото не съм от амнистираните и имам повече права...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.03.20 13:49



Спазвай правилата и готово!
Ако не ти е възможно си за бан!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.03.20 13:51



И кое правило не спазвам?

ПРЕСТАНИ ДА МИ ПИШЕШ ПРОСТО. Винаги си пръв. Ще взема да повярвам, че те гази "любов необяснима".

Не ставаш, дърт си за мен.

И млъкни.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: pishmangreek]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.03.20 13:54



"Всички разбраха, само ти не. Основната провокаторка е италянката 6 регистрации и 1000 ника. Кое според теб е лъжа?"
Заяж се с мен


Не ми харесва италианката и ти не ми харесваш, ще се занимавам по правилата с уникалната, че това ти е досада не ме интересува.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: достъп до 40-50 №2нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.03.20 13:58



1. Забранил съм ти да ме репликираш, нарушаваш правилата.
2.Ще ти искам бан, за това че си въобразяваш че искам да те ебъ!
3. В мазето имам кутия с отрова за хлебарки, искам да те залепя на кутията за страх и предпазване от отравяне.



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Редактирано от PYTnik на 22.03.20 13:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.