Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 27.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: прави ще се окажат другинови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.03.20 10:02



Там в темата ми ще ти пратя същото парче, но за изтънченият ти вкус ще е на йоника, в аристократичен стил и без Калинка накрая.

За изтънченияТ ми вкус няма как да се погрижиш с "йоника".

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: прави ще се окажат другинови [re: UnicaDonna]  
Автор jumbles ()
Публикувано17.03.20 10:16



смучи там близалката и не ми се обяснявай, като първолак



Тема Re: е как бе?нови [re: parvaty]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано17.03.20 10:33



"...или викаш, стига да къртиш кинти не е важно има ли закон, няма ли..."
По принцип е така - ако някой кърти повече кинти от теб конкретно, то е защото е по-умен, а не защото в тая държава всичко е сбъркано и всички са на ужасно ниско ниво.

Понеже изглежда, че много държиш на точната информация, но не умееш да отсяваш точната от неточната такава, лесното за досещане от по-трудното, релевантното от нерелевантното и така нататък, малко съвсем елементарна информация от мен. Чак ме е срам да ти я давам, защото всеки адекватен човек с IQ, близко до 100 или по-високо, би трябвало да очаква, че "знанието" за "моите" хонорари, което така щедро ми предложи, не би могло да е нещо, което не знам. Но пък и на иронична шега от твоя страна не ми прилича, нищо, че и чувството ти за хумор е като на Накито. Затова приемаме, че въпросното "знание" наистина е знание за теб, и в три точки най-сериозно:
1. В изречението "ти си адвокатА" на мястото на -А трябва да има -ЪТ. Правилото няма да ти го обяснявам - щом дотук не си го усвоила, няма да стане с кратко обяснение. Някои запетайки също не са ти баш как си требе, но няма да се занимаваме с тях, защото явен израз на нещо неусвоено от шести клас е единствено тази след "макар" и преди "че".
2. Хонорарите на адвокатите ги определя Висшият адвокатски съвет с наредба, не парламентът със закон. Парламентът има отношение дотолкова, доколкото със закон е дал на ВАдвС възможност да го направи, демек - доколкото има отношение към всяко нещо, уредено с подзаконови норми в тая държава.
3. Никога не съм била адвокат.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Редактирано от MupaM на 17.03.20 11:54.



Тема Re: прави ще се окажат другинови [re: jumbles]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.03.20 13:09



смучи там близалката и не ми се обяснявай, като първолак

Пропусна в тоя пост да споменеш пишката на пътническия син.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: прави ще се окажат другинови [re: UnicaDonna]  
Автор jumbles ()
Публикувано17.03.20 16:50



сега е момента да засмучеш дълбоко и възторжено, давай ... можеш ... ти си моята гордост



Тема Re: е как бе?нови [re: MupaM]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано18.03.20 13:52



4. Ако имах кур, ей в този момент щях да си го преместя в другия крачол ...

Но нямам...





Тема Re: прави ще се окажат обаче парватитатанови [re: zaphod]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано18.03.20 15:59



...а е родината на най-чистата и обективна медия - DW!



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.