Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.03.20 00:04



И обратното също е вярно.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: работата с цоронажируса вече става дебела.нови [re: mangosutu-168725]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.03.20 00:14



Честно да ти кажа, мисля, че аз тоя вирус го изкарах на второто си боледуване тая година през януари.
По кво съдя:

- Затруднено дишане, но без хрема. Две нощи имах чувството, че се задушавам. Не ми стига въздух и имам чувството, че ще се задуша, въпреки, че дишам с пълни гърди. Не ми се беше случвало до сега.
- Болки в гърлото. Принципно, всяка зима изкарвам по един грип поне (имунната ми система е зле и редовно пневмонясвам от грип) , но нямам спомен да ме е боляло гърло в съзнателния ми живот.
- Ядеше ми се. Легна ли грипав, три дни не помислям за ядене.
- Зверски болки в стомаха. Остави разстройството. Отивам в кенефа, тече вода, обаче болките не спират, за разлика от друг път.
- Като ме лепне грип, барем три дни не пуша. Цигарите ми смърдят ужасно. Сега не беше така. Пушех нормално. Тоест, рядко разбира се, но без да ми е гадна миризмата.
- Десет дни сериозен антибиотик, но имах още два-три дни след това температура.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 14.03.20 00:24.



Тема Re: работата с цоронажируса вече става дебела.нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.03.20 00:37



Леле кой знае що народ си изпозаразил!

Предай се без бой да ти изследват контактите!!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: работата с цоронажируса вече става дебела.нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано14.03.20 00:47



Лежах си вкъщи, но викай Гешев.





Тема Не се секирай!нови [re: Silverado]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано14.03.20 01:43



Сума държави отчитат смешно ниски числа заболели защото не са подложили населението си на проби. Започнат ли да изследват по масовка - ще започнат ужасите. Барабар с молбите за готови пари от мръсните империалисти!

Да започна леко от далече, за фон: когато се говори за смъртност от изложение към ядрен реактор на кораб, примерно, смъртността се изчислява като бройка умряли към бройката на моряците които са служили на кораба. Никой не изчислява смъртността като бройка умряли към бройката на показали симптоми на лъчева болест.

Да си си чул за смъртността от корона вируса, като съотношение на умряли към заразени? Не към показали симптомите, а към всички заразени! Мълчат като гъзове! Аз като питам наши тексаски докторя - не можеш да си представиш колко съм им неприятен! В крайна сметка, оказва се, че никой не знае. Обаче знае се, че около 80% от заразените минават през вируса и го отпикават в крачка, така да се каже - и никога даже не разбират, че са го прекарали. От другите 20%, някои развиват частични симптоми - и пак не разбират какво ги е разклатило, и оздравяват безпроблемно. И малка част, която никой не може да ми каже, проявяват симптомите на корона вируса. И от ТАЗИ бройка, вече отчетени като болни, умират 3 на 100. Което е 2 пъти повече от грипа, който коси 1.5 на 100 - от РАЗБОЛЯЛИТЕ се.

Сега, ако теб лично те тресне короната, и те засили към оня свят - говорим за 100%, да. Положението лошо ли е? Да. Но паническо ли е, все едно започнали сме Третата Световна? Не. Защото - както много точно отбеляза по-горе - става въпрос на далавера и изобщо силно положение, звонък вид. Остави дребните шмекери с маските и кенхара и белината! Корпорацийте по фармацевтика и медицинска апаратура... Ми поставени са на военна нога, което ще значи, че каквото харчат - ще им бъде платено от бездънните разчети на правителството. Ама - радват се разни лапни-шаранчета обществени дейци - корпорацийте щяли да получават заплащане "за каквото струва", без печалба! А кой определя кое колко струва, готини? Нали читаците от други корпораций, по счетоводство и пазаризъм и подобни!

А и да не забравяме основната далавера с корона вируса: умират най-вече пенсионерите! Точно облекчение на държавните задължения!

Ще поживеем, ще видим!

Редактирано от Santo Modesto на 14.03.20 01:53.



Тема китай подаде заявка за клуба на големите братянови [re: Santo Modesto]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.03.20 02:08



да си решава вътрешните проблеми за сметка на света
цитат от рейса днеска "оранжевия човек" го подкрепи



Тема Re: работата с цоронажируса вече става дебела.нови [re: Silverado]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.03.20 07:11



Явно природата е решила тях да ги турне да управляват света щото ходят по пишки и боси до първи сняг.
ясно е това, никой не обича умнокрасавците, и природата в това число




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re:нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано14.03.20 07:18



Банките ще работят.



Тема i и при такава смъртност за чий уй е сичконови [re: Жугдердермидийн Гура]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.03.20 07:28







Тема Re:нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.03.20 07:43



Да де, ама ако гореизброените институции не работят - няма сделки.

Та - не си мислете, че съвсем пък ВСИЧКО зависи от вас.

Толкова повече, че пари могат да се прехвърлят и чрез интернет банкиране, ама документи не се вадят така!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.