Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Да!нови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано05.03.20 00:54



Тоест са просзти?
Благодаря!





Тема Re: Да!нови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано05.03.20 01:01



Тоест са просзти?

А-а, не знам, не съм психодоктор.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Да не си индуски гуру?нови [re: LAMBl]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано05.03.20 02:39



Обикновен човек, ей тъй да стои без да мърда и без да мисли, да вегетира, значи, отделя по 120 вата. Започне ли да мисли, лесно вдига до 150, че и повече! А ако мисли И работи, вече бута 200 и още.

А ти с твоите 25 вата... Ми един индус едно време ми показваше разни материали, за някакво учение в Индия, усилено молитвено отдаване на разни божества и глад, и организмът така се преустройвал и влизал в синхрон с разни вселенски нещо си енергий... Тялото само започвало да си набавя енергия от вселената... Все едно фотосинтезира, като растение... И такива хора живеели много, ама много дълго... Макар че както го карат на глад и фотосинтеза, то един живот... по мое мнение.

Ако вярно го караш на 25 вата - спретваш си курсове по вероучение, като описаното горе, забърсваш си разни лапни-шаранчето (опс! клиенти!), да ти плащат - и ей те деловод с фирма и далавера и обществено и морално приемущество и звонко надмощие! Индусите трева да пасат! Само дето те май по принцип трева вярно пасат, та трябва да променим израза...



Тема Re: Да не си индуски гуру?нови [re: Santo Modesto]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано05.03.20 08:56



"Обикновен човек, ей тъй да стои без да мърда и без да мисли, да вегетира, значи, отделя по 120 вата." Представяш ли си, пък аз само 25 W!!!



"Ми един индус едно време ми показваше разни материали, за някакво учение в Индия,..." Аааа, тия ги знам. Те са професионални мързели, всъщност, мързел не е точната дума, тя носи смисъл на твърде активен човек в сравнение с тези екземпляри "учени" от Индия. Те сигурно и 0,25 W не разходват... Виждал съм ги как лежат дрогирани или напушени пред храмовете и наистина единственото ти усещане за тях е за миризма, и крайна ленност...
Аз съм много далеч от това състояние, не мога да се меря с техния "професионализъм".



Тема Re: Да!нови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано05.03.20 09:08



Аз съм Ламби, 25 вата

Стига си се подмазвал на Грета, рано или късно ще ти национализира банката



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Проблем с идентичносттанови [re: Baldrian]  
Автор Glastar (присмехулник)
Публикувано05.03.20 09:17



Вие знаете ли кви сте?


Аз съм тъпа селска пръчка.





Тема Re: Проблем с идентичносттанови [re: Baldrian]  
Автор jumbles ()
Публикувано05.03.20 09:16



струва ми се всякаква, мисля че във всичко в този свят има част от душата ми



Тема Re: Да не си индуски гуру?нови [re: Santo Modesto]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано05.03.20 09:23



25 вата на 12 волта ..... ами това са си цели два ампера и съвсем малко ..... ами това си е едно малко соларче и акумулаторче ...... Тя не може е да светне като хората, бе!

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Да!нови [re: LAMBl]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано05.03.20 09:24



де да беше


наистина щеше тогава щеше да ти е лесно по всички параграфи...
но идейно си по-твърдо-линеен...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Проблем с идентичносттанови [re: Glastar]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано05.03.20 09:26



иска ти се



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.