Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ДА!нови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано26.02.20 10:58



Тия много вредни беееее...
Целият живот е вреден в последствие води до смърт.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Гардиън:България, която климатично граничи с Русиянови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано26.02.20 10:59



Логорея!
Ти ли ми го казваш, ти ли бе!?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Гардиън:България, която климатично граничи с Русиянови [re: MupaM]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано26.02.20 11:05



Аз го намирам точно така като търся в Гугъл- "руската преса", ЕПК (една преса каза), група съветски учени, чух го в банята докато ми бяха сапунисани очите, че 80 процента от българите са русофили. На Шаренкова всякакви глупости ми излизат, но това не.



Тема Re: Гардиън:България, която климатично граничи с Русиянови [re: ad miral]  
Автор 741 ()
Публикувано26.02.20 11:07



Има проблем! Възможната причина:

"Възможната причина" е, че на една от машините часовникът е здраво изостанал, от месеци няма кой да го свери и като изтеглиш късата клечка, 20-те секунди вече траят 6-7 минути. Или пък се случва да отговориш на мнение, което според времето на дира още не е било написано :))

Поне така изглежда от моята камбанария.



Тема Re: Гардиън:България, която климатично граничи с Русиянови [re: ad miral]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано26.02.20 11:09



Не. Всички си падат по руси рускини.



Тема Re: Гардиън:България, която климатично граничи с Русиянови [re: Green Light]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано26.02.20 11:14



Може и Огнян Минчев да я е цитирал неточно. Бърза справка с Гугъл ми извади негово изказване и нейно интервю, в което наред с блаблабла признателност, славянски генетичен код и другите познати любовни към Русия дрънканици, казва, че 80 на сто искали възстановяване и "нормализиране", каквото и да значи това, на отношенията с Русия. За по-обстойно ровене нямам време и не ми се занимава.

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: Гардиън:България, която климатично граничи с Русиянови [re: LAMBl]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано26.02.20 11:15



Иво Хрисов
:-)

Макар че тъпакът си мислеше, че казва нещо различно.



Тема Re: Гардиън:България, която климатично граничи с Русиянови [re: MupaM]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано26.02.20 11:19



И на мене не ми се занимава, даже и това, дето вика Киро са "загубени минути живот" за да се занимаваме с русофили и Шаренкова, но ме убива как говорят тия хора!? 80% искат "нормализиране". Ами според мен 100% го искат, кой не иска нормализиране? На всичко въобще- отношения, диалог, търговия, живот...



Тема Re: Гардиън:България, която климатично граничи с Русиянови [re: Green Light]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано26.02.20 12:42



Той русофил ли е?



Тема Re: Гардиън:България, която климатично граничи с Русиянови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано26.02.20 12:44



Аз, аз!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.