Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Евротонови  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.02.20 12:15



Ето ви една статия за моя "любимец" Каролев:



... и на другия ми "любимец" Ханке:



Та, кажете обърнахте ли левчетата в евро и защо в евро?



Тема Re: Евротонови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано19.02.20 12:21



Че от де левчета?

Тоз Ханке от как се изказа против командира, много му дигнахте мерника.





Тема Re: Евротонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.02.20 12:31



Ти знаеш, че аз от коле съм против борда, разбирай и неговият пророк Ханке.
А за "командира" мнението ми е от преди на база стореното от него.





Тема Re: Евротонови [re: LAMBl]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.02.20 12:54



Обърнах 2000 лв. в евро. А защо в евро - защо пък не?





Тема Re: Евротонови [re: osvoboden pich]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.02.20 12:55



Аз пък обърнах един файл, към ЛАМБИ.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема ЛАМБИнови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.02.20 13:24



"Според Панчев това, че хората депозират парите си в имоти, е форма на паника. "Ние знаем нещо, което беше доказано и при кризата с КТБ, а това е, че валутният борд работи отлично вече 23 години", добавя той."
Кога това? Пропуснал съм го, разкажи ни ЛАМБИ какво стана с КТБ?


Ханке припомни, ... Вторият аспект на суверенитета е, че сега резервите на лева се пазят в България, контролират се от българите. Ако влезете в еврото, ще трябва да изпратите огромни суми от резервите си във Франкфурт и ще се контролират частично от Европейския съюз и ЕЦБ, обясни професорът.
Така кажи бе човек, че да те разберем за какво ставало дума.
А Русия не ще ли да и дадем да ни контролира резервите, що точно във Франкфурт да ги даваме?



Днес пред нас застана Левон Хампарцумян - може би най-известният банкер в България. Администратор, заместник-министър и директор на Агенцията по приватизацията, бизнесмен и дългогодишен мениджър на най-голямата банка в страната.
Ебаси, и тоз известен като Божков и Василев, тримата най-известни капацитети в България...:
"Говори - Левон Хампарцумян.

- Г-н Хампарцумян, трябва ли България да стане член на еврозоната, имаме ли нужда от членството и до какво ще доведе то?

България, още с присъединяването си към ЕС, е подписала, че ще предприеме всички действия за влизане в еврозоната."


ЛАМБИ, ни е вече сме подписали бе, що не ни каза до сега.
Да не сме цигани че да се отказваме от подписите си.


Иначе е готино, ще можем да теглим кредити без бордът да ни ограничава, ебаси и кефа, доживях!



Те тук баламите нека се чудят в лева или в евра да си обърнат стотинките, а ние с теб ще теглим милиарди кредити.
Нямам търпение да падне бордът, откога го чакаме с теб това!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Редактирано от PYTnik на 19.02.20 13:28.



Тема Re: Евротонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано19.02.20 13:32



Стягай се и ти да теглиш кредити и да ги наливаш в икономиката, виждаш, че няма кой друг да работи за България.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: ЛАМБИнови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.02.20 14:13



Еххх, Пътник, колко пъти съм ти обяснявал за борда, а ти все не ме разбираш. Бордът е най-удобното нещо, той не ни пречи на вземането на кредити и на кражбите, нито на фалити на КТБ-та, той само сваля отговорността от плещите на управляващите, щото формално не им е разрешено да правят нещо за икономиката. Универсално оправдание! Ехххх, да не ни беше забранено, какви чудеса щяхме да направим, ама на! Забранено ни е!



"Иначе е готино, ще можем да теглим кредити без бордът да ни ограничава, ебаси и кефа, доживях!" Бордът не ограничава вземането на кредити и както виждаш, те и сега се вземат!



Тема Re: Евротонови [re: osvoboden pich]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.02.20 14:15



Ти си знаеш...
Аз нищо не съм обръщал.





Тема Re: ЛАМБИнови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано19.02.20 14:32



"Вторият аспект на суверенитета е, че сега резервите на лева се пазят в България, контролират се от българите. Ако влезете в еврото, ще трябва да изпратите огромни суми от резервите си във Франкфурт и ще се контролират частично от Европейския съюз и ЕЦБ, обясни професорът." А що въпросният професор не обясни къде е разликата със сега? Какво означава "резервите на лева се пазят в България,"??? Къде са валутните резерви на БНБ? Да не би да иска да ми каже, че са в еврови банкноти складирани в трезора в БНБ??? Ами не! Те пак са по сметки в банки във Франкфурт, Лондон, Ню Йорк, ... и в техни ценни книжа.

Къде е разликата и какво се опитва да ни внуши!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.