Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Адам и Еванови [re: Green Light]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.02.20 12:10



Снахите на Адам и Ева не са ли същевременно дъщери на Адам и Ева?



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Re: Адам и Еванови [re: DarkSide]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.02.20 12:12



Долу мъчението в името на глупавата идея, да живей апартейдът!

А мелезите къде?

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: Адам и Еванови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано20.02.20 12:14



на земята има към 250 държави, демокрацията работи прекрасно в около 10 от тях, работи задовoлително в още 50, работи едвам - едвам в още 50 и в останалите към 100, не само че работи изобщо, ами и всеки опит тя да се задейства причинява масови страдания, войни, тероризми и геноциди



Тема Re: Адам и Еванови [re: MupaM]  
Автор DarkSide ()
Публикувано20.02.20 12:21



идеята не е глупава, идеята е прекрасна, единственият й недостатък е, че вместо щастие носи страдание - също както и комунистическата идея, която е прекрасна - всички да сме щастливи като се премахне неравенството, единственият й недостатък е че всички стават нещастни когато тя се приложи на практика

по времето, когато са възприети и двете идеи, не е имало данни за тяхната приложимост и е нормално че хората са решили да пробват - сега обаче има прекалено много данни за вредността и страданията, които причиняват и едната и другата идея, за едната хората се съгласяват, че е вредна, а за другата се опъват и се правят че не забелязват до къде води тя и продължават да насилват хората да живеят в смесени квартали и да си дават децата в смесени училища



Тема Re: Адам и Еванови [re: MupaM]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.02.20 12:26



Не ми се търси сега какво пише по библейските сайтове, но преди Ева има и една друга жена- Лилит. Тя не е била от реброто на Адам, а от кал като него и не му се подчинаявала, не е слушала и Господ и той я изгонил от Райската градина. После, както знаем, изгонил и Адам и Ева, така вече генетично разнообразие е било възможно.
:-)



Тема Re: Адам и Еванови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано20.02.20 12:33



навремето (май в ГЗС) имаше обширна тема с предълги обяснения за лилит и как и защо са я окастрили от библията



Тема Re: Адам и Еванови [re: Green Light]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано20.02.20 12:31



Чувала съм за нея, но те такива клюки пускат за кого ли не, сега му викат фейк нюз. ;)

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”


Тема Re: Адам и Еванови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.02.20 12:38



Лилит е производна на фалшивите новини.CNN вече си признаха.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Адам и Еванови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.02.20 12:45



Мисля, че и аз тук някъде съм видял това за Лилит за първи път.

Хубава тема би станало от това какво научих за първи път от клубовете. Музика супер много съм чул тук за първи път. Море.


Книги много. Икономика. Сега като се замисля, май за техника нищо не помня тук да съм научил. Не може да е вярно, но не се сещам.

Редактирано от Green Light на 20.02.20 12:41.



Тема Re: Адам и Еванови [re: DarkSide]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано20.02.20 12:48



И съм си мислила, че е добра идея смесването на расите
Тва с чистата арийска раса, това с аристрократичното кръвисмешение си е чисто унищожение човешко

Покрай рИлаксирането гледам да чета само хубави новини - например, че Синия балон Делон станал дядо за пореден път от красивата си дъщеря, а че и 65-годишния Тузар станал баща за 2 път, а както казах по-горе, смесването на расите е добре за оцеляването и може би за визията човешка - 37годишната красавица-съпруга е хавайка и 12 годишния им първи син е с доста черна кожа
Ама ще зема да прочета пове4е какво мислят учЕните генетици по темата)))
Иначе, за съжаление, смесване на гените често дава много брак. Няма да обвиняваме кръвосмешението от времето на Адам и неговото потомство, което си чиста проба кръвосмешение, очевидно самите генетични комбинации са дали някъф резултат, за да стане проекта на господа)))))))

Бъдете Високи !!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.