Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Евротонови [re: Glastar]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано24.02.20 15:38



Оядоха се гадовете! Коронавирус ги оправя само!





Тема Re: Евротонови [re: PYTnik]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано24.02.20 18:08



СЪЩИЯТ!

Не. Не ми, а и не му прилича да е. :))



Тема Re: Евротонови [re: Glastar]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано24.02.20 18:12



"Добрият финансист, живее на кредит".

Това е..... някаква рудиментарна доктрина. :))

Никога не ми е минавала мисълта за кредит.
За по-голяма сигурност не съм и финансист. :))

Редактирано от T a n y a на 24.02.20 18:57.



Тема Re: Евротонови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано24.02.20 18:31



.... както някои си мислят за валутния борд.
аа да си мислят, че е нещо като патерица ил усмирителна риза за кофти финансисти ли? :))

Тяхната материя по-лека ли е от икономическата?
Не знам. Ловнах се само за метафората ти. :)

Пак ли търсим "лечител"?
Ти си за самолечение? Сам си лекуваш болните зъбки? Уауу.... :))
Управлението на финансовия риск... викаш е по силите на всеки?


пп. А за протокола панацея има. Painkiller се нарича. :))





Тема Re: Евротонови [re: T a n y a]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано24.02.20 20:46



"Управлението на финансовия риск... викаш е по силите на всеки?" Къде съм казал, че е за всеки? Казвам, че е за тези които са го учили и го разбират, както лекуването на болести не е за всеки, а за лекарите, тоест, за квалифицираните.

"пп. А за протокола панацея има." За медицината не знам, в икономиката няма!



Тема Re: Евротонови [re: LAMBl]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано24.02.20 21:27



Ламби, от нас двамата ти си финансиста.. обаче, дай да разсъждаваме заедно - какво определя покупателната сила на една валута? Т.нар. обменен курс спрямо другите валути? Стабилност на държавата, способност да си плаща навреме сметките, цена на производителност, пазарен дял. Кое от изброените те кара да вярваш, че левът може да поддържа нивото на германската марка, ако не е фиксирано на същата стойност?



Тема Re: Евротонови [re: parvaty]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано25.02.20 00:24



"...какво определя покупателната сила на една валута?" Какво? Пак опитай да дадеш определение, предполагам си учила каквото и аз съм учил, само че по-скоро.

"Кое от изброените те кара да вярваш, че левът може да поддържа нивото на германската марка, ако не е фиксирано на същата стойност?"
А как се фиксира обменен курс, според теб? Ако преди това си дала добро определение, по-лесно ще си отговориш и на този въпрос.



Тема Re: Евротонови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано25.02.20 12:25



"А как се фиксира обменен курс, според теб? Ако преди това си дала добро определение, по-лесно ще си отговориш и на този въпрос."


Кажи истината на момичето бе, какво се правиш на важен.



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Евротонови [re: PYTnik]  
Автор Glastar (декодер)
Публикувано25.02.20 12:31



И да не мълчат, а да кажат как отрицателните лихви на ЕЦБ , ще са също отрицателни за редовият кредитополучател.
Взимаш 100 000 единици, да, плащаш си главницата, но лихвата банката ти я плаща на теб, също така и взимаш такса за превод, такса за посещение, такса че я обслужваш......и ако ти сейбе, никой няма право да ти отказва, - ще отказва вкъщи на мъжъ си, не и на работа !





Тема Re: Евротонови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано25.02.20 12:51



Не бе не се правя на важен, кой важен човек изпраща милиони ей така?



За тебе намерих една много хубава статия, подкрепена с документи, колко пъти е фалирала НРБ по времето на соц-а.

Така де ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.