Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Евротонови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано20.02.20 16:48



"Как така ни лъжат, онези мизерници дето казаха че бордът ни е вързал с вериги?" Кой и по какъв повод го е казал това? Дай линк, искам да го прочета.



Тема Re: Евротонови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.02.20 16:57



Тия бизнесмени в Сърбия и н`ам си къде, те не са виновни, приятелю. Не е виновен този дето прибира торбето с пачките, а този който го хвърля от бал

Невинни са, невинни са ЛАМБИ, БОРДЪТ Е ВИНОВЕН, Веднага ще го свалим, от балкона ще ви го хвърлим, щот нали сме прости.

И не ми отговори на: След като сте подписали да изпълнявате всичко каквото ви поискат от, за Зоната, що ни занимавате нас сега, чакате нещо под балкона ли?
Ало, алооо....

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Евротонови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано20.02.20 17:11



Аз, приятелю нищо не съм подписвал и нищо не чакам под балкона ни пари, ни жулиети! Жулиетите други ги жулят, ние жулим само ракия!





Тема Re: Евротонови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.02.20 17:48



Наздраве ЛАМБИ.
За здраве.
Нещо вътре ми подсказва, че валутният борд ще го има и без нас, и след нас и това ме кара да см с теб приятел, а не с бордът.

Наздраве приятелю, майната му на бордът и на скйбордистите.
Наздраве, и за дълго време!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Евротонови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано22.02.20 20:28



Пък аз си мислех, че един Костов ти е любим...



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Евротонови [re: LAMBl]  
Автор Glastar (декодер)
Публикувано22.02.20 20:41



Аз съм педерас, /питай пътника/ и за лев, и за евро, пак ще се ебем.



Оня ден, в банката на арменеца, внасям аз осемстотин милиона лева, в кашони, или поне така се чувствам, и пестин лева по един и два, монети, нали съм кондуктор, вика щти вземем 5 процента за броене. Госпожо, за 25 лева цял ден ще ми береш памук на плантацията. Апропо, въпроса мий юридически, внасям законно платежно средство, в ресторант, сервитьора, иска ли такса броене, като плащаш, и законът прави ли разлика банкнота/ монета?

Ламби, личен въпрос, как спиш с тез едри бедра бее...


Редактирано от Glastar на 22.02.20 20:44.



Тема Re: Евротонови [re: Glastar]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.02.20 20:53



Ти пък?
Що не се ебеш за криптовалута, че лесно се брои!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Евротонови [re: PYTnik]  
Автор Glastar (декодер)
Публикувано22.02.20 20:51



Пътник, ти! ти ще се ожениш за мен!





Тема Re: Евротонови [re: Glastar]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.02.20 21:06



Не съм курва, женен съм за ЛАМИ, да го духаш.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Евротонови [re: PYTnik]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано22.02.20 21:32



женен съм за ЛАМИ

Триглави?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.