Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема много страннонови  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.02.20 10:53



активиране изведнъж на напълно непознати, без общи познати, от Варна и София, които искат да ми станат приятели във фб, при положение, че профилът ми е затворен
не ми се е случвало досега

допускам минимална вероятност да са хора от тук
ако е така, моля, първо да ми пишете бележка, защото не пускам кой да е в личното си пространство

вие приемате ли покани за "приятелство" от всяко куцо, кьораво и сакато, което реши, че много иска да знае/вижда/чете с кого и какво публикувате



Тема Re: много страннонови [re: snowprincess]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.02.20 11:06



Напоследък има някаква тенденция на активизиране на покани за приятелство по фейса. И аз забелязах.

Преглеждам профилите първо и ако преценя ги включвам.

Моят профил е отворен, така, че няма значение дали си ми френд или не, но все пак, ако някой ми допадне го включвам.
Нямам скрупули кой ме гледа, чете и наблюдава...за работата ми даже ми е полезно, защото профилът ми е и вид реклама за дейностите, с които се занимавам



Обаче забелязах, че нЕкакви кифлички ми скачат за приятелство...даже с нЕкви секси снимки. Тях ги трия одма...даже блокирам. Те се залепят и искат приятелство, за да могат твои приятели да ги виждат и ползват...мъжката част...е, чак такава безплатна услуга не мога да им направя...като ще съм посредник искам заплащане поне

Не приемам покани и от мъже, дето са грозни, с аграрни физиономии и дърти...а такива бол...уфффф

п.с. Виж Ламби, ако иска да ми е приятел там, веднага го включвам

Редактирано от Lira Emerald на 15.02.20 11:12.



Тема Re: много страннонови [re: snowprincess]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.02.20 11:12



Пияници!





Тема Re: много страннонови [re: snowprincess]  
Автор Amanotnikove (KIX-754824)
Публикувано15.02.20 11:08



вие приемате ли покани за "приятелство" от всяко куцо, кьораво и сакато, което реши, че много иска да знае/вижда/чете с кого и какво публикувате

Не приемам, дори да имаме "общи приятели".



Тема Re: много страннонови [re: snowprincess]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.02.20 11:09



вие приемате ли покани за "приятелство" от всяко куцо, кьораво и сакато, което реши, че много иска да знае/вижда/чете с кого и какво публикувате

За мен е лесно защото почти нямам ФБ. т.е. имам, но влизам от Петков ден та чак на Кукув ден



В служебния няма такава опция като искане на приятелство.

В скайпа имам повече набези, но не приемам никого без да познавам.



Тема Re: много страннонови [re: snowprincess]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано15.02.20 11:16



Ами моят ФБ е в мини-активност. Успях да го докарам до там да ми показва почти само хора и неща, които са ми интересни, забавни и не ми скапват насроението. И друг път съм казвал, че си щадя нервите.
От може би две или три години не приемам покани дори и от познати. Има точно две изключения. От непознати пък - абсурд. Даже ти се чудя защо се замисляш по въпроса- режеш от корен, аут.

За сметка на това от няколко месеца ползвам Twitter и Instagram. Инстаграма е боза, не мога да му хвана смисъла, но Туитер дава надежди. И там малко по малко върви настройка да ми показва идейни статуси и сякаш ще се получат нещата.

Търся си места и моменти за готини, острумни или интересни хора и хрумки. Има ги.



Тема Re: много страннонови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.02.20 11:16



Скайпът всеки момент ще го тръкна, щото мнооого древна работа...адски ми е излишен. Едно време по го ползвах.



Месинджъра ми е супер. За по кротки, свързочни разговори-вайбър



Тема Re: много страннонови [re: snowprincess]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.02.20 11:20



Тенденция напоследък не съм забелязала, но пък и моят профил е скромен.


Имам обаче желязно правило - никакви колеги! Само бивши, при това с минала давност.




Тема Re: много страннонови [re: Lira Emerald]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано15.02.20 11:22



Аз пък си обичам скайпа. Някак държа хората на разстояние. А и имма там стари бойни другарчета, които също недолюбват ФБ



Тема Re: много страннонови [re: Green Light]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.02.20 11:23



Инстаграм върши чудесна работа, ако обичаш да снимаш сам и да си правиш един вид твой албум там, съхранение на снимки и нещо така по-тематично за представяне. Там могат да се качват само снимки, направени от теб, с твоя телефон. Не може да качваш снимки, от общото пространство, ако например, не ги преснимаш и имаш на твоята телефонна галерия. Имат и опция за комуникиране, обаче са ми постни.

Купонът е по фейса



Тwitter e ok, но ми е скучен като цяло. За новинарски и инфо поток-бива.

п.с. А моят профил по фейса имаш ли го?...знаем ли се там бре?

Редактирано от Lira Emerald на 15.02.20 11:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.