Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 17.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Стига с тия рекламииииииии!!!!!!!!!!!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.02.20 13:00



Защо тъп, още снощи ме пуснаха. След като ме закараха с линейка до там, чаках 45 минути пред спешния кабинет (тогава написах поста в клуба) после заради силния удар в главата... ми взеха кръв, направиха ми кардиограма, ехография на коремни органи... изобщо все “полезни” неща, и рентген на главата. Не и скенер - полагало се само ако съм била изгубила съзнание макар и за минута... после ме пуснаха с препоръка да се следя два месеца. После с такси трябваше да се върна при колата където беше останал малкият (извиках го на пожар) и да се включа в дългата процедура на бумагите на кат ...щото онзи, дето ме трясна отляво на нерегулирано кръстовище, отнесе акта, обаче един час не искаше да подпише протокола, въртеше телефони на адвокати, защото имало неква кола, неправилно спряна на кръстовището, която му пречела на видимостта и затова ми бил отнел предимството... През товавреме беше долетял Уникалният от село, макар че му казах да не идва, и като приключи цялата патаклама помогна да завлечем останъса от колата на едно място, на което пък трябва да дойде Дженерали да описва щетите, щото нямали мобилен екип... питам се ако ме бяха оставили в болницата и нямах близки - колата на средата на пресечката ли щеше да си остане???

Дотогава сигурно от адреналина бях горе долу добре, но като си легнах у нас взе вече да ми тупти главата, да ми лазят мравки, да ми пищят ушите, имам червено в очите...и се почувстах като отнесена от вихъра... ама оживях де.

Всичкото това написано на телефон направо геройство

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи


Тема Re: Стига с тия рекламииииииии!!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.02.20 13:10



Уни, пробвай да му диктуваш на телефона. Не е перфектен обаче много помага. И да сгреши няколко думи в крайна сметка ще се разбере какво имаш предвид. Е това го издиктувах.



Тема Re: Стига с тия рекламииииииии!!!!!!!!!!!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.02.20 13:14



Уни, пробвай да му диктуваш на телефона. Не е перфектен обаче много помага. И да сгреши няколко думи в крайна сметка ще се разбере какво имаш предвид. Е това го издиктувах.




Нали знаеш, че съм ретроград и мракобес... айфон ползвам само защото Уникалното ми го пробута - старият му модел... да можел да ми изпраща снимки. Е, оттогава го ползвам доста активно, с много функции, но чак до такова съвършенство не съм стигнала. Ще трябва да го накарам да ме обучи.

Вече съм си на компа - няма да се търкалям цял ден в леглото...

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи

Тема Re: Стига с тия рекламииииииии!!!!!!!!!!!нови [re: Deern]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано16.02.20 13:21



мноу си яка!





Тема Re: Стига с тия рекламииииииии!!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано16.02.20 13:56



Прегръдки. Уни!



Тема Re: Стига с тия рекламииииииии!!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.02.20 14:16



Моят случай беше преди 30 г., типична "рокерска травма" със загуба на съзнание при инцидента , открита фрактура на лявата ръка и лицеви травми.
Бях обработен и гипсиран от травматолог( мой съученик) и ме пусна за домашно лечение, след като нямах изразени силни болки в главата, повръщане, амнезия.
Симптомите, които описваш комай ги имах, ама отдавна беше.Дни, седмица, под месец - определено.
После се оказа, че алкохолът ми действа по различен начин отпреди..Зарязах го 8 месеца след инцидента и не съжалявам.
Оттогава окончателно съзнавам, че всеки нов ден е подарък и човек трябва да е благодарен.Гледам да не го забравям.
Още веднъж - да имаш късмет и пак късмет!





Тема Re: Стига с тия рекламииииииии!!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано16.02.20 14:36



Късмет, мадам!



Тема Re: Стига с тия рекламииииииии!!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано16.02.20 14:57



Еее, не бе... добре ще е да си полягваш все пак от време-навреме... то ясно, че си като запалена моторетка и зорлем в леглото не мож остана, но все пак, прилягвай...

Слава Богу, че се е разминало и с толкова! Стискам палци да мине и да се забрави, колкото може по-бързо!Прегръдки и от мен!





Тема Re: Стига с тия рекламииииииии!!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.02.20 16:17



Ебаси хубавата новина, уникалната жива и пише пак в клуба!
До сега бях в движение и не можех да чета и пиша, но през това време все си мислех, и си вярвах, че пак ще пропишеш тук, ебаси хубавата новина.
Ади оправяй се, че ако знаеш какво съм ти намислил да ти пиша, да ме проснеш, ще ти се доще да не си оживяла!



Мина ли вече на преоценяване на нещата?
За уплахата ще ходиш ли на баячка?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Стига с тия рекламииииииии!!!!!!!!!!!нови [re: Deern]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано16.02.20 16:25



"Сега се чудя кое яке да облека днес."
Твоето е сериозен проблем, разтревожи ни.
Нали видя колко много е важно с кое яке ще те блъсне кола в главата?



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.