Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 19.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Тоз идиот  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.02.20 10:42



ни изкара глупаци




<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Тоз идиотнови [re: PYTnik]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.02.20 10:52



Това съм го пропуснал, сигурно съм бил до магазина за хляб.



Темата е да борим ли корупцията или не?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Да живей!нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано13.02.20 11:18



Да живей Атака! Да живей Волен Сидеров!





Тема Re: Да живей!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.02.20 12:09



Сидеров е идиот бе, не разбра ли?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Да живей!нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано13.02.20 12:51



Е, то и аз съм идиот!? Това к`во общо има?



Тема Re: Да живей!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.02.20 16:03



Ти се ми приятел, не може да си идиот.
Избери си да си прост!
Къде сме ние къде е Сидеров-пет години разлика.
Ние с теб едва днес гоним корупцията, а той още преди 5 години.
Тогава глупаците се присмивахме на идиота, а днес станахме по- идиоти от него!

Не може така както сия мислиш!
Наблюдавай идиота внимателно, на каквото днес му се смеем, след пет години ще го вършим.

На думи, на думи само.
Те ония са от друг клуб!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Да живей!нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано13.02.20 16:25



"Ние с теб едва днес гоним корупцията, а той още преди 5 години." Виде ли какви глупаци сме? Той ни води с 5 години! Преди пет години я е преборил, а ние едва сега я започваме?



"Наблюдавай идиота внимателно, на каквото днес му се смеем, след пет години ще го вършим." Искаш да кажеш, че така мога да стана вражалец и да предсказвам бъдещето? Баси, колко си умен, Пътник!
Аз така по онова време определях на къде ще тръгне долара - като народа започне да го купува, значи ще пада, и обратно...



Тема Re: Тоз идиотнови [re: PYTnik]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.02.20 17:53



Кой па взима 146 лв?



Тема Re: Тоз идиотнови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.02.20 19:49



Hикой, това са много пари.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Да живей!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.02.20 19:53



Искам да кажа за идиотите, а не за глупаците.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Да живей!нови [re: PYTnik]  
Автор Alleks ()
Публикувано13.02.20 19:54



Друже, глейш ли кво става, няма интрига и бабичките се скатаха.



\"Там сме, когато се очаква победа\"


Тема Re: Тоз идиотнови [re: PYTnik]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.02.20 19:56



Сипва им ... топла вода.






Тема Re: Тоз идиотнови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.02.20 20:14



Намерих някаква графика на монеу.бг, над 50% вземат по под 300 лева. Като знам че от банкомат не тегля по-малко от 400 и буквално изчезват някъде, направо не проумявам как се оправят.



Тема Re: Тоз идиотнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.02.20 20:47



Ами много просто. Не разчитат на тези пари. Минимална пенсия взимат хората, които никога не са работили. Тва са или (малцинството от тях) самозадоволяващи стопанства = баби на село изгледали по двама трима синове, които ги осигуряват с пари. Или (мнозинството) са циганьори и подобни, които паразитират върху осигурителниата система и те пък са отгледали петдесет шейсет деца внуци и правнуци които смучат направо състояния от там и предоволно дават на баба си.



Тема Re: Да живей!нови [re: Alleks]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.02.20 21:02



"... няма интрига и бабичките се скатаха."
Дано не идват, пепел ти на устата.


Когато джигитите спорят, курвите да мълчат.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Редактирано от PYTnik на 13.02.20 21:03.



Тема Re: Тоз идиотнови [re: PYTnik]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано13.02.20 20:58



Направи ми добро впечатление Волен Сидеров, сече му мисълта и дикцията.
Народност сме, но не и нация и народ, не знам защо.





Тема Re: Тоз идиотнови [re: pravil_nick]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.02.20 21:09



Също като нас, избират си роли, разликата е само че ние без пари го правим...ние глупаците имам предвид.
Да не мислиш че само Сидеров е артист, ние глупаците го мислим за такъв...Да не мислиш че ЛАМБИ е Банкер-мияч на коли е в автомивка, по 12 ч бачка на ден, за да си докара след 100 години хубава пенсия....или си мислиш, че съм ПЪТник?
За ролите избрани от нас говоря....и в живота и тук, едно и също е.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Тоз идиотнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.02.20 21:14



Вярно ли не знаеш как се оправяме?
Виж де:


Що не си гледал, не си патил ли?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Тоз идиотнови [re: PYTnik]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано13.02.20 21:39



Ти ся много в долбокото ме метна.


На кой как му се врътнало зарчето. Не на всеки се е паднало с идиотизъм да изкарва пари. Или пък преди нас са открили пазарната ниша ... Не знам. Знам само, че и за тая работа се иска гъз.




Тема Re: Тоз идиотнови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.02.20 21:57



А бе пич, ти наистина ли идваш от Марс?
"Минимална пенсия взимат хората, които никога не са работили. Тва са или (малцинството от тях) самозадоволяващи стопанства = баби на село изгледали по двама трима синове, които ги осигуряват с пари. Или (мнозинството) са циганьори и подобни, които паразитират върху осигурителниата система"
Виж какво ще ти кажа,без да лъжа....
"Преходът" ни завари с условие жената да се пенсионира на 55, а мъжът на60.
Ти обаче ИЗБРА преходът, евро-атлантическият...с мисленето си, пример "Минимална пенсия взимат хората, които никога не са работили. "

Та ти показвам, още кои други "цигани" взимат минимална пенсия щото са работили по 20-30 години, трудов стаж....ЦИГАНИТЕ и ПАРАЗИТЬОРИТЕ на България.



"Родена съм на 20 септември 1952 г. имам 26 години и 6 месеца труд от трета категория. Кога ще мога да се пенсионирам?
Неврие Найшова "

" От 1 януари 2017 г. възрастта се увеличава с два месеца. По сега действащите норми на закона Вие ще придобиете право на пенсия по чл. 68, ал. 3 от кодекса през 2018 г., когато ще навършите 66 години и 2 месеца."

Видял съм много като теб, които си мислят че това не се отнася до тях, щото сами могат да се оправят...но те съветвам приятелски, сам изчисли ти кога ще се пенсионираш....и си помисли преди да пишеш, ако щом няма да се пенсионираш ЗАЩО плащаш за да се пенсионираш.


Схвана ли какви си избрал?
А какво мислиш и пишеш по това, схвана ли?


Таблица с изисквания за увеличението на възрастта по години искаш ли, или сам можеш да си ги пресметнеш?

Като те чета и си мисля, че си го заслужаваме!
Пич, става дума не за теб днес ЯКИЯТ, МОЖЕЩ и Умен, става дума за внасяне на едни пари и гаранция да си помогнеш, със собствените си пари, когато станеш слаб , болен и прост.
Организирана социалност на обществото...се нарича!
Която се ограбва пред очите ти!


Проблемът е че и днес и утре, минимална пенсия взимат хора които са работили 20-30 години, а онова с циганите са ти го натресли в главата.


Веднага се извини на навършилите възраст и работили 20-30 години, и все още не пенсионирани, които ти сравни с цигани...а и на тези майки българки , които са отгледали по 3-5-7 деца.


Малиййй как ми се псува понякога.....

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Тоз идиотнови [re: Glastar]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано13.02.20 21:59



Гледали линковете.
На мен пък ЦЦ ми направи впечатление


Майкатаси е ебало ейййййй....

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Тоз идиотнови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано14.02.20 07:45



Отделният пенсионен фонд е ликвидиран в далечната 1947 и пенсиите оттогава са в общия кюп на републиканския бюджет.

Избирали, неизбирали, през 1989 СССР окончателно изпадна в невъзможност да контролира заетата след Втората световна война периферия, вследствие на което СИВ и Варшавският договор отидоха закономерно по дяволите.

Сидеров с неговите приказки си изкарва доходите.



Тема Re: Тоз идиотнови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.02.20 08:21



Малко поправки и допълнения.

Минимална пенсия взимат хората, които никога не са работили.

Минимална пенсия взимат тези, които са се осигурявали на някакви малки суми, близки до минималния доход. РАБОТИЛИ СА ЦЯЛ ЖИВОТ. Освен ако нямаш предвид онези със социалната пенсия - има неква такава... от определена възраст нагоре... обаче не мисля, че точно тях визираш.

Към другите, описани от теб, допълвам:
-- реститутките (наеми),
--тези, които са си върнали разни земи и са ги дали под аренда,
--и останалите, НЕ НЕПРЕМЕННО цигани, които наистина са отгледали читави деца, издържащи ги на старини. И от обич, и от това, че ще наследят имотите им... щото България, както знаеш, е може би държавата с най-много лични имоти на глава от населението.
--После - има млади пенсионери, които си работят до 70-75 години и си получават заплати освен минималните или недостатъчните пенсии (Щото - ако не е минималната, а е 350 лв примерно - С ТОВА ЖИВЕЕ ЛИ СЕ??) .
--Има други също така млади пенсионери, които в последните години са си дали сметка накъде вървят нещата и са си ЗАВАКСАЛИ парици под дюшека. Ако не ги изхвърлят на ало-измамниците - си помагат с тях.

А че с минималната пенсия и с двойно колкото е тя няма как да се живее - е чистата истина.

Примерно - свекърва ми за един мърляв двустаен апартамент, в който не живее и е заключен, онзи ден получи сметка за парно за декември - 270 лева???

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи

Редактирано от UnicaDonna на 14.02.20 08:24.



Тема Re: Тоз идиотнови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано14.02.20 09:12



Точно така, избираме си роли!

"Да не мислиш че само Сидеров е артист, ние глупаците го мислим за такъв..." То естествено, че публиката оценява артиста, ама и добрият артист си избира роля според публиката. Така че пак има добри и лоши артисти. Има слаби артисти, които си избират една роля, пък после не могат да я изиграят, е кой им е виновен??? Има и лоши артисти, дето никаква роля не могат да изиграят...


Ние артистите си имаме някакви възможности. Едни са комици, други романтици, трети добри в драмата, четвърти в пародията, пети циркаджии ... Важното е да си избереш роля, която ще ти пасва, за да можеш да я изиграеш.
Тия които са си избрали подходяща за тях роля вземат големите пенсии.

Шарен свят...

Редактирано от LAMBl на 14.02.20 09:51.



Тема Re: Тоз идиотнови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано14.02.20 21:35



Ясно. То комай излиза да жалим ония с по-големшките пенсии, пак за нищо не стигат, а нямат и двайс човека рода да помага.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.