Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 20.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Публикуването на чужди лични даннинови  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано06.02.20 22:41



Виждам, че духовете са по-разбунени от обикновено, когато някой клубар получи бан. И така:

Гърки публикува име на клубар + име на негов бивш партньор. Публикуването на чужди лични данни на клубар е нарушение на правилата. Ако някому не харесва правилото №2, нека направи анкета, дали то да се отмени. Ако мнозинството се съгласи и админът се навие, супер, аз съм първият облекчен, който ще вика "ура!".

Дискусии има по въпроса, дали има нарушение, след като Лауф/Аурика отрича да е Димо. Да, има нарушение, защото Димо също е клубар/ка.

Дискусиите се точат и около това, дали данните са истински или са фейк. В повечето случаи нито модът, нито админът могат да определят това. Какво правим тогава? Значи щем, не щем, трябва да ги минаваме с един аршин.

Ринг свободен!



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: ad miral]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано06.02.20 22:58



"Димо също е клубар/ка" е любопитно, тъй като отдавна не съм виждал нейни постинги, а ти пишеш в сегашно време. Дай един линк към нейния профил, да видя къде и какво пише.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано06.02.20 22:58



Лауф/Аурика, освен дето взе, че си направи ника с моят цвят, ми и лъже като дърта циганка. Това си Е Димо, ето ти нейно мнение от 2008-ма със същият ник



това "Навигаре" на италиански ли е, или не е!? Ако я прочетеш малко ще видиш, че си е Димо 1/1 и се прави на луда, щото й е скучно и държи да си пише с някоя нова жертва, срещу която да пише доноси..

Ти, ако те баннат за 10 години, ще четеш ли някъде, където не можеш да пишеш? Че и като й кажат нещо, и тя веднага репликира, като на Лия - кой ще знае такива продробности, ако не е бил 10 години плътно налице... и кой ще седи 10 години някъде, както казах, където не може да пише!?!? .. Глупости на търкалета..

Ти ако искаш, вярвай на каквото искаш - за мен това си е Димитричка и няма две мнения по въпроса. И нито искам да ми пише, нито възнамерявам да й пиша..

И искам да си направи ника друг цвят.. щото така се бърка с моят! Мерси.

За личните данни - твърдо съм против да се изнасят такива. Освен дето Лауф/Аурика, Навигаре, и каквито още там да си ги измисли... Пременил се Илия, погледнАл се - па в тия.. Сори.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: ad miral]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано06.02.20 23:05



Гърки публикува име на клубар + име на негов бивш партньор.

Така ли? И на кой клубар от 40-50 е публикувала името?



Тема Добре, де ....нови [re: ad miral]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано06.02.20 23:02



име на негов бивш партньор. .... И за Бридж-белота ли има рестрикция!?

Я отсъди ти сега, пичка ли е гъркинята, когато не публикува сантиметрите на оня с боздугана. Аз мисля, че е .... за да пази самочуФствието ....

Ами ако разбера за някоя, че прави секс срещу заплащане и го изтипосам на всеослушание, то тава реклама ли ще да е или съм за бан!

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: ad miral]  
Автор Aurika ()
Публикувано06.02.20 23:08



Адмирал, виртуално наздраве от мен и от моят съпруг,който е до мен с по един бърбън, не само към теб се обръщам, но и към всички будни клубари, животът е кратък , той е миг , нека да има повече добрина , обич и любов у нас и между нас, бъдете здрави.
Дано да оставим дребните дразги и да направим това място едно истинско пичовско място за хубава приказка.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Crrafterr]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано06.02.20 23:26



"Димо също е клубар/ка" е любопитно, тъй като отдавна не съм виждал нейни постинги, а ти пишеш в сегашно време. Дай един линк към нейния профил, да видя къде и какво пише.

Ето ти линк към профила на ник Димо:



в него пише:
Не съществува такъв потребител в нашата база от данни.

Въпросът е: как така, щом не съществува потребител Димо, Гърки е банната, защото написала как се казва този несъществуващ потребител?



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Aurika]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано06.02.20 23:31



Наздраве от възглавницата.


Аз писах е.мейл от леглото, а сега пиша на теб. Взела съм петъка половината отпусчен, много ме мързи тая седмица.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: ad miral]  
Автор Alleks ()
Публикувано06.02.20 23:35



Модераторе! писна ми от сканадали, не виждаш ли, сляп ли си клубът как се тресе от някои интриганки, а вземи се намеси, ако трябва заключвай теми това е безобразие вече, светът не се върти около димка нали така?



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Deern]  
Автор Aurika ()
Публикувано06.02.20 23:40



Добър вечер, лека нощ мила Деерн, пийваме по едно питие за отпускане и ще гушнем възглавницате след малко, че утре ставане в 6,00. Ех живот, все се надявам, че ще спечеля поне половин милион на лотария, но няма, кой знае, ако един ден стане ще почерпя целият клуб и ще излезна от анонимност






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.