Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Анти "Май имаше такава тема..."нови [re: danaia I]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано12.02.20 08:23



Ти защо си си сменила Личната карта!?

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Анти "Май имаше такава тема..."нови [re: Silverado]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано12.02.20 08:24



И за съм на тоя хал ..... Бруте ......

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Анти "Май имаше такава тема..."нови [re: Silverado]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано12.02.20 08:25



Е, у нас почти непрестанно имаше по някой разглобен телевизор на масата в хола. После имаше разни платки, които баща ми си конструираше за мелодии на звънеца с до 12 ноти (това 80-те години), та на мен ми е идвало някак естествено продължението. Ама на синковеца, въпреки, че уж електрото завърши, че и програмиране после, и пак не го виждам да върти отвертки.

WALL·E


Тема Re: Анти "Май имаше такава тема..."нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано12.02.20 08:27



Ти затова го подценяваш я, защото го имаш под ръка. Я да ти липсваши подобен специалист, че да видиш цената на една ремонтна процедура в нерви, време и пари.



WALL·E

Тема Смениха се времената и хоратанови [re: Naglets]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано12.02.20 08:38



През далечната 1985та година ми купиха една Атари с 8 битов Z80, което го гледах на едно телевизорче Юност и зареждах програмите от касетофонче. Та една от първите програми ,които написах беше за изчислявам оптималните години за пенсия и съответната пенсия . И станах любимият гений на по-възрастните .....Сега няма такива благодарни младежи .... Ти му купуваш автомобил, а то те пита защо няма винетка!

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Анти "Май имаше такава тема..."нови [re: Naglets]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.02.20 08:40



Ти затова го подценяваш я, защото го имаш под ръка.

Кое "под ръка" имаш предвид? Сина ли? Той сега прохожда в уменията... а баща му ми е "под ръка" от 8 месеца!



димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи

Тема Re: Смениха се времената и хоратанови [re: BATHco]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.02.20 08:41



Ти му купуваш автомобил, а то те пита защо няма винетка!

И защо не си го заредил догоре!



димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи

Тема Re: Анти "Май имаше такава тема..."нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано12.02.20 09:00



Аз, аз съм живата история на миналото.



С умиление си спомням как дядо ми внезапно спираше воловете насред браздата, вадеше от малко джобче зад папионката си изпрана в солена вода и внимателно нагъната на секции носна кърпичка, избираше си неупотребявана секция и духаше силно с нос в нея.
После внимателно залепяше употребената секция и връщаше кърпичката си на място. Оправяше си папионката и продължаваше да оре с воловете.
А аз хлапе възпитано на улицата, бях се специализирал, шампион по секнене си бях от малък, притискам едната ноздра с пръст, врътвам глава за да правилно насоча струята да не ми падне на цървулите, духам рязко и се чува в буците само едно ПЛЯЯС... и гордо се присмивах на интелигентността на дядо ми и баба ми.
Малко по -късно светнах дядо си за новото време с новите разбирания за света, като му обясних че КЪРПИЧКА не е българска дума, и че в превод означава пичка на къра!
По този начин ставаха промените на мисленето ни, за да я докараме до тук като днес.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Анти "Май имаше такава тема..."нови [re: PYTnik]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано12.02.20 09:13



Темата е от историческо значение за нас, по късно ще разкажа, как ние младите променихме цялото си историческо наследство и как от Бахчисарайски фонтан направихме Шадраван секиш, и от ЕС - коджа финанс фукара кютек
Но нека първо обърнем внимание на Кърпичката!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Анти-... по-скоро про-нови [re: PYTnik]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано12.02.20 12:01



Но нека първо обърнем внимание на Кърпичката!
в джоб на сакото на господата....
да помогнат, ако на някоя дама и се приплаче от радост. :))






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.