Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Удвоиха се май от вчеранови [re: zaphod]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано03.02.20 17:42



Ами винаги има риск, от години (много години, щот съм стара)))))))) го слушам това. Просто трябва време, нормално време да поработят учените и после да се тръшкаме да мрем

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Удвоиха се май от вчеранови [re: tia9]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано04.02.20 10:07



Сещам се веднага за двама учени.
Единият вярва в кемтрейлс и отрича глобалното затопляне. От БАН.
Другият - пак оттам, БИОЛОГ, не знае защо софийските кестени боледуват - било от "мръсния въздух". Толкова за "учените" ни, последният да загаси лампата.



Тема Re: Удвоиха се май от вчеранови [re: Жугдердермидийн Гура]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано04.02.20 10:14



13 500 са кръгло днес в Ухан - нарастването вече видимо не е с 30 на сто, а кЪде 20.
Кривата на нарастването на заболелите вече видимо се отклонява от графиката на показателната функция и поляга - това е добре. Да продължават да маат прилепи алангле и така - до следващия път.



Тема Re: Удвоиха се май от вчеранови [re: pishmangreek]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано04.02.20 10:41



Спокойно!!







Тема Леля Кристалинанови [re: mangosutu-168725]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано04.02.20 11:06







Тема Re: Удвоиха се май от вчеранови [re: mangosutu-168725]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано04.02.20 11:20



Ами номерът за мене е да се обърне внимание на имунната ни система- всеки според разбиранията си. Заразата е трудно да се спре. Щом не знаем как се лекува, значи разпространението ще е голямо. Какво да правим- еми в опасност са тези със слаба имнунна система. Как отслабва - от болести отслабва. Да не настиваме, да се пазим от хрема и т.н. сезонни болести. Как се повишава - витамини, чайове и който там на каквото друго вярва. Пък каквото дойде.

Всички ще умрем



Тема Re: Удвоиха се май от вчеранови [re: mangosutu-168725]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано04.02.20 11:23



спада на ръста си е пряко следствие от карантината, която държава където за човешки права са чували само специалистите, определено ще е ефективна.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Удвоиха се май от вчеранови [re: Green Light]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано04.02.20 11:25



Как се повишава - витамини, чайове и ...

...



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема прилепинови [re: mangosutu-168725]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано04.02.20 11:28



Аз май си имам прилепи на село, но не знам как се ловят, за да си похапна

През есента като разхождам кучето късно вечер, прехвърчаха някакви "неща" в тъмното на ниска височина, между 50 см и 2 метра. Може и врабчета да са, или някакви врабчоподобни (лястовици), но въображението ми рисува прилепи.



Тема Re: прилепинови [re: Crrafterr]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано04.02.20 11:31



Прилепите имат характерен, неподражаем полет, с елементи от висшия пилотаж :) невероятни летци са. У нас май само лястовиците донякъде ги доближават по умения, но те са твърдо дневни птици.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.