Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: аз например никъденови [re: parvaty]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано25.01.20 23:39



ако трябва аз да ти казвам на теб какво е морално-етични устои.. мисля, че ще е безсмислено..

Моля те, направи ми тази безсмислена услуга, много моля! Светни ме какво са морално-етични устои и как се прилагат в това котило 40-50.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: аз например никъденови [re: ad miral]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.01.20 23:41



Светни ме какво са морално-етични устои и как се прилагат в това котило 40-50.

Пътникът що мастило изписа да те светва, ти пак неразбрал.





Тема Re: аз например никъденови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.01.20 23:42



А, Лисе, ти така ли възприемаш писанията ми? Като заяждане? Последният човек, с който ще се заяждам, е Адмиралът...

просто му пиша каквото мисля.



Ами, да настане. Ще се изчисти клубът, ще стане приятно място за писане. Както навремето беше. Без "патки" и прочее ципести.. и може би хората ще се завърнат.. е, не непременно всички, но.. каквото - такова.



Тема а, не, мерси!нови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.01.20 23:49



Няма да играя на тази игра!

Но, ако аз бях модератор, или пък администратор, щях да напиша простичко :

- всяка лична обида, включително "овца", "проста", "кокошка", "посрана патка" и прочее, ще бъде наказвана с бан за не по-малко от 14 дни,
- незачитането на личното пространство, лична информация, добро име, семейство и личен Живот на който и да било клубар, ще бъде наказвано с бан за не по-малко от 30 дни. За "незачитане" се счита всяка лична информация, касаеща която и да е от гореизброените точки от частният личен Живот на клубар извън виртуалното пространство на дир.бг.
- при повторно нарушение на която и да било от горните две точки банът е в размер на не по-малко от 45 дни по точка първа и 60 дни по точка втора
- при трето нарушение регистрацията на списващият в дир.бг се заличава и същият губи завинаги право да пише в клубовете на дир.бг.

не мисля, че открих топлата вода

и това са само насоки. Мисля ,че ти ще можеш повече, още повече, че ти си доказан писател.



Тема Re: аз например никъденови [re: parvaty]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано25.01.20 23:46



Без "патки" и прочее ципести..

Така, за "патки" – ясно, да бъде санкционирано.
Кое друго? Моля за пълен списък. Ама наистина пълен. Щото ако се наказва за "патки" пък за "гъски" не се наказва, ще има оплакване за дискриминация.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: аз например никъденови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.01.20 23:51



Парвати, ако помислиш малко, ще разбереш, че не си права. Просто всеки си има негови виждания относно това що е "обида", що е "лош тон" и всичко подобно. ДА НЕ ГОВОРИМ ПЪК че можеш да обидиш някого жестоко, без да използваш нито една обидна дума. Дори в публичното пространство, ако решиш че някой те е обидил - трябва да водиш дълги дела до доказване. Сигурно години ще се точи такова дело. А ти искаш от някой си модератор тук да налага някакви норми на поведение... Не става.

Напротив пък, категорично не съм съгласна (повтарям се), ако някой В ТОЗИ КЛУБ (не из всЕкакви фейсове и други шитове) е казал нещо конкретно от живота си - повторението на този публично изнесен факт да е ЗАБРАНЕНО. То вече според мен минава в категорията на обидите, които не са желателни, но не са забранени(се разбрахме).



Даже звучи глупаво. "Роден съм в Асеновград, ама ако сте посмели да повторите някъде в клуба това - жална ви майка" !?!?!?!


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: а, не, мерси!нови [re: parvaty]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано25.01.20 23:53



Но, ако аз бях модератор...

Кандидатирай се.
Аз ще гласувам за тебе. Обещавам.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: а, не, мерси!нови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.01.20 23:54



Аз нямам такова време. Модераторът трябва да е доста често онлайн, за да следи какво се случва в клубовете.. но, ако достигна до пенсия и дир.бг още същестува - добре. Тогава ще ме предложиш, записвам си отсега, че си обещал.





Тема Re: аз например никъденови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.01.20 23:54



Абе преди няколко години Врабецът само трийна едно изречение на Кико и банна Пътника за 2-3 дни и после с години тези двамата и една групичка поддръжници обръщаха клуба нагоре с краката от разпри. Не си ли чела тогава - да си видиш "приятното" място за писане как изглеждаше? Модераторът какво - да изпонабанне половината пишещи и да останат няколко благовъзпитани, дето драсват от дъжд на вятър ли? Благовъзпитаните с кого ще си пишат?



Тема Re: а, не, мерси!нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.01.20 23:54



- всяка лична обида, включително "овца", "проста", "кокошка", "посрана патка" и прочее, ще бъде наказвана с бан за не по-малко от 14 дни,

Например "пъпеш" как ти се вижда?



Душа, половин народ нарича МИНИСТЪР-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ "Тиква", за него и всички публични личности се разказват всякакви обидни вицове и се рисуват карикатури... имаме свобода на словото. Концлагери ли ще строиш?


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.