Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: е, стига де.. то тук почти няманови [re: UnicaDonna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано25.01.20 23:06



Не е ОК



Тема Re: е, стига де.. то тук почти няманови [re: parvaty]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано25.01.20 23:05



Та въпросът си стои? Защо да е обидно да предположиш някой на колко години е, още повече, че е доста над клубната възраст, а е окей всеки да обижда всекиго, наричайки го с какви ли не имена?!? .. Малко ми се вижда .. неправилно.. на теб как ти се струва?

Ще ти обясня, въпреки че не съм длъжен.

Тонът, характерен за този клуб е всичко друго, но не и вежлив. От петилетки насам е така.
Само че е доста трудно да се квалифицира какво е обида и какво – не. Най-вече понеже има хора по-обидчиви от другите. Освен това админът досега не е санкционирал обиди, предишният мод – също не или много рядко, когато някой наистина прекали.
Под прекаляване разбирам примерно уронване достойнството на родител, партньор, дете и т.н.

Не виждам защо да променям порядките след 20+ години Дир. Пък и ако забелязваш, този клуб е най-посещавания от всички, така че явно грубият тон не пречи да клубарите.

Не така е с личните данни, там много хора са чувствителни, даже много чувствителни. Само преди дни един клубар се възмути, понеже бяха споменали града на местоживеенето му, въпреки че по всяка вероятност той сам си го е споменал някъде.
Затова – никакви лични данни, дори номера на обувките.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: е, стига де.. то тук почти няманови [re: lipari]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано25.01.20 23:11



Така си мислиш ти и група съвецки учени.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема аз например никъденови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.01.20 23:14



не съм споменавала местожителството ми, и въпреки това Гъркинята ми писа, че е забременяла в моя град с първото си дете.

Аз трябваше ли да направя панаир откъде тя знае къде живея аз, при положение, че никога не съм казвала? .. в смисъл, очевидно има изтичане на лична информация. Не, че е проблем това, че тя знае - фактът е, че аз никъде не съм казала.

Относно псувните и хората, които пишат тук - не знам дали си забелязал, но тук вече пишат не повече от 20 човека.. защо избягаха останалите? Дали не е точно заради тонът? И кой, ако не ти, следва да наложи етика на общуване? Питам си, така, просто.. защото като човек, който е гласувал за теб имам право да задавам въпроси, нали? Един вид, като избирател.





Тема Re: е, стига де.. то тук почти няманови [re: ad miral]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.01.20 23:20



Въх! Още по-дрът ли да е?





Тема Re: е, стига де.. то тук почти няманови [re: lipari]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.01.20 23:20







Тема Re: аз например никъденови [re: parvaty]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано25.01.20 23:24



И кой, ако не ти, следва да наложи етика на общуване?

Мила моя, чия етика на общуване да наложа? Моята, тази на Пътника, на Донка, на Гърки? Или твоята?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: е, стига де.. то тук почти няманови [re: ad miral]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.01.20 23:25



Само преди дни един клубар се възмути, понеже бяха споменали града на местоживеенето му, въпреки че по всяка вероятност той сам си го е споменал някъде.

А, онзи от Асеновград ли? Поне 5 пъти е писал, че е оттам. Даже и за селото на дядо му, забравихкоебеше се беше разпуснал да разправя. Като дават инфо за себе си публично, после защо се цупят, че хората са го запомнили?



Тема Re: аз например никъденови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано25.01.20 23:32



Мили мой, ако трябва аз да ти казвам на теб какво е морално-етични устои.. мисля, че ще е безсмислено..

Но разбирам, ти трябва да бъдеш политически коректен за да спечелиш и следващите избори.. и се чудим на политиците в България.. явно властта променя хората...





Тема Re: аз например никъденови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.01.20 23:39



Що се заяждаш с човека?
Единственият начин да наложи етика е да трие постинги и да банва.
И после настават такива кански писъци, направо валкириа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.