Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 23.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Чай от чайнови [re: Sgraffito]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.01.20 18:10



уф, жалко
беше удоволствие да те чета
дано да промениш решението си



Тема Re: Чай от чайнови [re: Sgraffito]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано24.01.20 18:15



На мен ще ми липсваш.
Да ти е весел празника!
И като мине, пак ела


Не му мисли много.

Тук възкръсват след дългото скитане уморените ми нозе.

Тема Re: Отвара от чай - това е правилният израз!нови [re: Laugh]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано24.01.20 18:36



Допи ти се, а!? .... имам едно неотворено Бакарди .... затова ще да е!



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Чай от чайнови [re: Sgraffito]  
Автор hypey (о!тенуза)
Публикувано24.01.20 18:46



Направо мога да го подуша този чай. От аромата на ненавистната ми канела, до любимите карамфил, кардамон и анасон...
Имаш невероятен усет към детайла ... и към хората:)

Моят чай е на оня британски премиер с тънкия аромат на бергамот, а свещта е с мирис на ванилия и червени боровинки. Ще я запомня тази рецепта, а току виж някой ден съм я пробвала дори с канела, ако искам да се сетя за теб. Напоследък пробвам неща, които съм отбягвала цял живот, просто за да съм сигурна защо. Май за мен това е начин да кажа "ммммайната ... им":)

Колкото до сбогуването, на жив човек не казвам сбогом, а за мен си един от истински живите хора тук, без преструвка и без поза. Но пък голямо благодаря за чая:)

\\\"Понякога си мисля, че до 10-та си година човек е в най-добрата си форма\\\":)


Тема Re: Чай от чайнови [re: eta d]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано24.01.20 18:55



Ей, хора, няма какво да ми минава!


Боже, не исках темата да прозвучи така! Така ли прозвуча?!

Благодаря на всички за ЧРД, утре е, затова ви казвам сбогом сега, а не до-виждане, защото повечето от вас няма да виждам.

Всичко е наред, не съм обидена, ядосана или в сатурнова дупка.
Напротив. Чувствам се чудесно, малко съм изморена, но сега като се накарам хубаво на ски, всичко ще бъде тип-топ, както казват тук.

Одобрявате или не, това е моят начин да си тръгвам отнякъде, когато имам предимно хубави спомени.
Само в обратния случай си тръгвам в пълно мълчание.

Искам да съкратя времето ми прекарано пред компютър, само до крайно нужното, тоест, само по работа, затова прекратявам няколкото "крадящи" време онлайн хобита, за да продължа по-активно с тези офлайн.

Бъдете много здрави всичките, пазете се и късмет!

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Чай от чайнови [re: Sgraffito]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано24.01.20 18:59



Като мине празникът ти


Не като на теб ти мине ...

Тук възкръсват след дългото скитане уморените ми нозе.

Тема Re: Чай от чайнови [re: Sgraffito]  
Автор .Jess. ()
Публикувано24.01.20 19:02



Каквото и да кажеш, ще ми липсваш.
Пожелавам ти нови хоризонти и хубави емоции (не само на ските), пък надеждата остава винаги, че може да се завърнеш пак. Като си починеш, може отново да ти се прииска да надникваш тук.





Тема Re: Чай от чайнови [re: Sgraffito]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано24.01.20 19:04



Честит рожден ден!
Да си жива и здрава!



Това "сбогом" леко ме притеснява.
Дано днес не си ударила окончателното катинарче на клубс.дир.бг., за да успееш да прочетеш поздравите ни и това, че ще липсваш.

Този чай, както си го описала, няма начин да си го произведа, но ако някой ме почерпи... .
От мен атмосферата, от него - чая.
Току виж ми харесал.

Иначе си падам по билковите отвари и то изключително и само през зимата. Цяло лято бера билки и посля цяла зима ги пия на чай вместо вода.

Щастието идва при веселите!

Тема Re: Чай от чайнови [re: Laugh]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано24.01.20 19:06



Много неудачна шега наистина...




Тема Re: Чай от чайнови [re: Sgraffito]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано24.01.20 19:11



Здрава и все така обичана да си!
Ще ми липсваш!
Щастлив рожден ден!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.