Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Харесвамнови [re: UnicaDonna]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано27.01.20 13:49



Блажени са Вярващите, ибо тяхно е Царството Небесно!


В Господ вярваш ли, че ми стана интересно?!




Тема Re: Харесвамнови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.01.20 13:57



За някои неща си права - но аз съм ги писала тук. Да, била съм жертва на донос. И имам НЕПРИМИРИМОСТ към деянието.

Но димо (всъщност - личността, която стои зад този и всичките й останали стотина ника) е нещо много повече от доносник. Тя е подла, лъжкиня, арогантна, двулична, цинична, безпардонна...всъщност - губя си времето.

Защо ми го пишеш всичкото това? Всеки има право и на мнение, и на отношение. И наистина не мога да разбера какво ми казваш и защо ми го казваш. Нещо адвокатстваш ли? Щом си я харесваш - харесвай си я, гукай си с нея - няма проблем. За теб.

За мен има, защото отношението към нея ми е много ярък лакмус за качествата на хората около мен.

Но това е важно само за мен.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Харесвамнови [re: Naki]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано27.01.20 13:59



Блажени са Вярващите, ибо тяхно е Царството Небесно!
В Господ вярваш ли, че ми стана интересно?!


Тъпотии не ми се четат. Тъпей си тихичко в ъгъла и не ме занимавай със себе си.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Харесвамнови [re: UnicaDonna]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано27.01.20 13:58



Добре, лелче!






Тема Re: Харесвамнови [re: Naki]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано27.01.20 14:05



Явно имаш някакъв когнитивно-очен проблем - има още няколко други клубари, които смятат като мен по отношение на бившата Лафка.


И на всеки от тях, начело с мнимата Лафка, подробно обясних защо на Димо й личи отвсякъде, че е Димо, колкото и да отрича, колкото и регистрации и никове да сменя. Оттук насетне грам не ме интересува, че имало хора на друго мнение.



Тема Re: Харесвамнови [re: Naki]  
Автор pishmangreek (стара позната)
Публикувано27.01.20 14:07



Леля е на племенниците си, ако има такива!
Не и на теб!!!



Тема Re: Харесвамнови [re: lipari]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано27.01.20 14:20



Аз не мога да разбера от къде намирате нерви и търпение да му се обяснявате напоително още, след като виждате, че съзнателно ви дразни.
Тук възкръсват след дългото скитане уморените ми нозе.

Редактирано от eta d на 27.01.20 14:21.



Тема Re: Харесвамнови [re: pishmangreek]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано27.01.20 14:28



Леля е на племенниците си, ако има такива!
Не и на теб!!!


Въобще не си права!! Викам и "лелче", та да не казвам "бабче", та един вид я предпазвам.


На, образовай се - има още ДВЕ значение на думата освен цитираното от теб, пишман-специалистке по български език:



Редактирано от Naki на 27.01.20 14:26.



Тема Re: Харесвамнови [re: eta d]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано27.01.20 14:29



Аз ли това?


Спирам, не съм искал да дразня ЧАК толкова...




Тема Re: Харесвамнови [re: eta d]  
Автор pishmangreek (стара позната)
Публикувано27.01.20 14:30



Съмнява ме да го прави умишлено.
От де толкоз акъл?






Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.