Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Харесвамнови [re: tartarianeyes]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано27.01.20 12:36



всеки за себе си, според собствените си трявми, концепции за живота, ценностна система, решава какво да прави
на мен, например, цирковете във всяка тема, която отворя и трябва да скролвам, за да не чета чата, ми писнаха
е, няма и няма край



Тема Re: Харесвамнови [re: snowprincess]  
Автор pishmangreek (стара позната)
Публикувано27.01.20 12:37



Малко си объркала адреса.
Аз не умея да мразя и съм добронамерена.



Не си си направила труда да ме опознаеш. Знам, че не ти е интересно.
Но поне от професионална гледна точка, за да си вадиш някакви заключения за даден човек, трябва да го опознаеш!!!



Тема Re: Харесвамнови [re: tartarianeyes]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано27.01.20 12:39



я преследвате като престъпник, който трябва да убиете

доста силно казано.

аз не общувам с нея, защото не виждам никакъв смисъл.
последното й превъплъщение, неумелата актьорска игра : аз съм друга, ме убедиха, че добре правя като я игнорирам напълно



Не ви разграничавам никовете, това би било излишен труд, като кондензът "Бозе Айнщайн " сте ми, тоест една чорба. Пиша с ясното съзнание, че поне аз ще си го прочета, и следва да не се разочаровам.



Ще ми се да спретнем игра. Сменяме си никовете, един пише като Тръмп, друг като Парцалев, трети като Борисов, Георги Русев..........трудно е да, да се спретне такъв театър, но само си го представих....









Тема Re: Харесвамнови [re: pishmangreek]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано27.01.20 12:41



Гърки, списъкът на хората, които "доброжелателно" си нападала е достатъчно дълъг
и в момента, в който един си тръгне, друг се появява, с когото да почнеш "справедливата" война
а битката е вътре в теб, просто не го осъзнаваш



Тема Re: Харесвамнови [re: Glastar]  
Автор pishmangreek (стара позната)
Публикувано27.01.20 12:50



Ще ми се да спретнем игра. Сменяме си никовете, един пише като Тръмп, друг като Парцалев, трети като Борисов, Георги Русев..........трудно е да, да се спретне такъв театър, но само си го представих....

Това го играехме преди 20 години в клюкарниците (gossips.dir.bg) на дира.
Там нямаше регистрации и можеше да си пишеш с различен ник на всяко мнение без някой да проследи историята ти.





Тема Re: Харесвамнови [re: snowprincess]  
Автор pishmangreek (стара позната)
Публикувано27.01.20 12:56



Дълъг, дълъг … колко дълъг?
Софка, нута и димо! А и онзи асеновгратския глупак.
С първолета се разбрахме. Извиних й се!
Всеки път когато съм осъзнавала, че постъпвам неправилно съм имала силата да кажа ИЗВИНИ МЕ МОЛЯ! Сега, ако някой е злопаметен и не умее да прощава, проблема е у него!



Тема Re: Харесвамнови [re: Naki]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано27.01.20 13:02



Разбира се, че не бива да се публикуват публично ИП адресите - в случая стига едно ДА или НЕ.

Ами щом ти е важно, да беше питал админа, вместо да опяваш на 5 страници.



Тема Re: Харесвамнови [re: pishmangreek]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано27.01.20 13:13



няма смисъл от извинения и прошки
извинението е втори път нахалство
първият път си избрал да постъпваш по даден начин, после чакай някой да те убеждава, че е неправилен, да те чака да се осъзнаеш и да се извиниш..., трай коньо за зелена трева
виждаш, че някой постъпва по определен начин и знаеш, че това е неговият начин, точка
при теб ще се появи друга софка като клубарка, като съседка, като колежка и пак ще е същото
и няма да има осъзнаване, докато не разбереш кое е болното място в теб, което реагира на другия човек



Тема Re: Харесвамнови [re: snowprincess]  
Автор pishmangreek (стара позната)
Публикувано27.01.20 13:21



Ок.


Ти си преднамерена. Имаш си причина, знам.

ПП който е пожелал е разбрал що за човек съм в действителност!!!

Редактирано от pishmangreek на 27.01.20 13:17.



Тема Re: Харесвамнови [re: lipari]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано27.01.20 13:21



Админът със сигурност си има друга работа, пък и ме смята за тъпанар (алтернативно умен) та едва ли би ми отговорил.


Нито някога съм му писал, нито някога ще го правя.

Ако искате, някоЯ от Вас Му пишете..


Редактирано от Naki на 27.01.20 13:23.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.