Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 23.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Харесвамнови [re: UnicaDonna]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.01.20 17:24



1) Кви пари бе човек... ай пито само си се сменя периодично.
--> Това не е вярно. Сменя се само ако си рестартираш рутера!
И това само ако не си на статично IP. Ако е статично, стои си така завинаги. (или поне докато си на същия Интернет доставчик).

Някои хора рестартират рутера си всеки ден - при мен тука у дома е така, защото спирам всичко преди да си легна, вкл. рутера.
Но не при всички е така - примерно при нашите имам още 1 мощен, мой компютър, който ползвам отдалечено за работа, и рутерът ми там стои включен с месеци/седмици без да се спира или рестартира - има и UPS.



2) А и ако пише от телефона си, е пак различно.
--> Еее, и..?! Пак е лимитирано това като възможен обхват на IPтата - няма да са 1000 различни ИПта за 2-3 дена.
Едва ли ще ползва 2-3+, 15-18 СИМ карти/мобилни оператора специално и нарочно за целта, нали?
Освен това, дори с 5-10 различни IP адреса пак много лесно ще се види дали е в България или Италия, или друга европейска или неевропейска държава.
Ако се окаже, че IP-то НЕ е от Италия, то явно не е Димо.
Друг е въпросът, че някой може да пише от Италия, и пак да не е Димо.

3) Да не говорим, че никой от нас, вкл ти вероятно, не си е направил труда да провери дали ай пито й не е същото като на димо. Нито пък твойте вопли тук да ти “доказваме” са в състояние да накарат някого да си прави този труд.
--> Не става така - нито аз, нито ти, нито повечето клубари тук могат да го видят това, скрито е - та не е въпрос на "правене на труд", лелче.
Ако можех, щях, ама нямаме как - трябва да имаш пълни админски права в Клубовете, че да провериш IP адресите - тоест да си Киро.
А пък дали и модераторите могат, или пък не - не съм съвсем сигурен.
Да си каже, ако желае.


Редактирано от Naki на 26.01.20 17:22.



Тема Re: Харесвамнови [re: tia9]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.01.20 17:24



Лудостта край няма ше знаеш))))))))

И ти си права. Ако си "съществото" ще си си него докрай, това са необратими "съществителни", съществени процеси и изменения, дето не могат да се "обратят".


Но пак не е ясно, щото може пък да не е то, а някоя друга личност/индивид!




Тема Re: Харесвамнови [re: Naki]  
Автор Aurika ()
Публикувано26.01.20 17:31



Лауф съм, но си смених ника, защото ми харесва повече това име, надявам се няма да бъда линчувана. Няма да го сменям повече.



Тема Re: Харесвамнови [re: Aurika]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.01.20 17:27



Ако си Лаф, е окей!

Само гледай да не си Димо.




Тема Re: Харесвамнови [re: Naki]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано26.01.20 17:33



Димо си е...

Колкото до айпитата, да говоря АЗ за ТОР браузър и за анонимайзъри на човек, който се изживява като Ай Ти...





Тема Re: Харесвамнови [re: Aurika]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано26.01.20 17:45



появи се преди 5мин - и веднага си смени ника!
това не изглежда добре...
клубар който си сменя никовете - като носни кърпички...
е психически нестабилен!!!





Тема Re: Харесвамнови [re: Aurika]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано26.01.20 17:46



Здрасти , Димо

Контактувала съм с предишната ти регистрация на LAUGH / тази ти е втора или трета/ в клуб Попържа-

Като Димо съм контактувала с теб през периода, в който те гонеха като прокажена и се опитваше да "съживяваш" мъртви клубове.

За мен лично е очеизвадно коя си и каква си. Нямам ти зъб за миналите ти истории тук, запозната съм все пак с тях...

Защо се включвам?

Искам да подновя питането си в една моя тема от психоанализата и то е:

Какво кара един аутсайдер да драпа неистово да наложи присъствие именно в средата, която го отхвърля вместо да потърси или създаде свое пространство, в което да се чувства добре и желан?

Тогава получих отговор от теб , че "правиш напук, искаш да докажеш, че тая среда не ти е фактор". Приех този отговор.

Та...към днешна дата искам да повторя въпроса си. Просто за мен нито е възможно да се изграждат чисти отношения върху стара тиня, нито има смисъл да се поддържа фалшива самоличност ...насила хубост...

Ще помоля, ако решиш да отговориш, да не обиждаш интелигентността ми с преструвки, че си друг човек и не разбираш какво точно те питам.

Благодаря





Тема Re: е, стига де.. то тук почти няманови [re: ad miral]  
Автор Alleks ()
Публикувано26.01.20 17:47



Бре, ти си почнал да се самосезираш нещо, кво да обръна.



Тема Re: Харесвамнови [re: NUT]  
Автор Aurika ()
Публикувано26.01.20 17:49



Не ми харесва старият ник. А и една госпожа тук ме нарича смешната, мислех веднага да го сменя, но предположих, че със старият си ник ще намеря пишещи от преди много време. Това очевидно не е така. Днес го направих.



Тема Re: Харесвамнови [re: NUT]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано26.01.20 17:58



появи се преди 5мин - и веднага си смени ника!
това не изглежда добре...
клубар който си сменя никовете - като носни кърпички...
е психически нестабилен!!!


що, бе? Димо като я баннаха от клуба, всеки ден си сменяше никовете. що да не продължи да го прави?




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.