Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: а, не, мерси!нови [re: Liya]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.01.20 00:37



ами сигурно й се пишат доноси, ама няма за кого.. та си търси жертва.. на мен пък ми се пътува до Сардиния на море таз година.. та ако избере мен тамън ще имам път към нейно село да .. така де, да си вземем "здрасти".. не знам тя какво спортува, ама аз вдигам поне 35 на мъртва тяга..





Тема Re: Друга блюстителка за реда в клубчетонови [re: Laugh]  
Автор Liya ()
Публикувано26.01.20 00:47



Не употребевявам концентрат.
Разбира се, че не

От де парички за качествено питие За каквато парцуца даде пари тракториста, такова... Тъжна история с единствен ентъртейнмънт чушка в писаната... Пререва ми се за теп..



Тема Re: а, не, мерси!нови [re: parvaty]  
Автор Liya ()
Публикувано26.01.20 00:52



Немаш ти работа в нейното село! Да си седи там и да си знае мястото
Сардиния е супер и не само там - айде да свършва тази зима!
Продължава да ми е мистерия защо, по дяволите, някой като тъз и другото онуй, знаеш кое, искат толкоз много да са при нас?



Тема Re: а, не, мерси!нови [re: Liya]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.01.20 01:03



Аз немам, права си.. само Фордо ше земе да сбърка пъто, и тогаз ше земе таа да види на живо що се пее у песента "Дръж се Земьо, шоп те гази".. шегувам се.. няма се занимавам с глупости..

на мен ми се ще малко да има сняг.. тая зима тук въобще не валя.. долу по Алпите - да, ама при нас .. хич..

Сардиния ми е мерак от много време.. ама все се прибирам лятото при нашите.. тази година ще го направя по друг начин.. ще ти пусна снимки после...

А защо се бута, не знам.. сигурно иска да намаже малко класа.. ама, както казват швейцарците "Класата не е въздух" .. а в нейният случай друго няма.. не съм я видяла да напише нищо в първо лице единствено число откакто пише в клубовете изобщо. . да коментира книга, психоаналитик, философ, някакво откритиее, Илон, ако щеш ... /ех, тоз Илон.. това е един от малкото мъже на тая планета, дето ако ми се обади да ми каже "Първолето, идвам да вечерям във ваше село и нямам компания" тутакси ще зарежа всичко и ще тръгна.. ама, де тоз късмет... / .. а то не! Калинки и чушки.. толкоз му багажа, сестро.. няма какво да направим.. въпреки всичките усилия.. не вдява.. а вече е и дърто.. да вземем да се откажем, викам..





Тема Re: Харесвамнови [re: parvaty]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано26.01.20 10:04



Всеки е невинен до доказване на противното...
Държиш се зле с клубърка, без да имаш доказателства за виновност
Казаха ми, че не е вашата, с която се "ядете"...

Животът е НЕПРИЛИЧНО кратък - Спункизъм е това


Тема Re: Друга блюстителка за реда в клубчетонови [re: Liya]  
Автор Laugh ()
Публикувано26.01.20 10:49



Мили дами, забелязвам, че тук сте няколко приятелки, на които нямам идея какво ви се е случило, но не пропускате повод да се проявите видимо в истинската ви същност. Каква е тя , няма да я коментирам, защото не искам да подценявам интелигентността на всеки клубар. Всеки спокойно четящ тук ще си направи своите изводи.
Имам чувството, че независимо от класата, за която говорите тук, успехите в кариерата ви и шопинга се държите все едно имате осички в дупето, което не ви дава мира.
Хайде да се успокоите и наистина да демонстрирате възпитание и добър тон.
Преди години беше разбираемо, но днес в епохата на социалните мрежи мога да ви препоръчам, ако всички тук ви дразнят да си направите една самостоятелна групичка във фейсбук например и там да си говорите и пишете. И без това от коментарите ви разбирам, че се познавате и в реалният живот, тогава какъв е проблема, никакъв.
Желая ви хубава неделя днес, повече усмивки и най вече любов. Обичайте и ще бъдете обичани.



Тема Re: Харесвамнови [re: spunk]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.01.20 10:59



Съгласен и солидарен с теб и със Лаф!


НЕ дадоха IPтата, и докато не го, нямаме сделка - не се знае, че е Димо, и много вероятно НЕ е.
И се държи съвсем културно засега.




Тема Re: Друга блюстителка за реда в клубчетонови [re: Laugh]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.01.20 11:11



Смешна душко, ти май мина към втори етап? Заряза мазните блажни сериални постове и мина в нападение? Взе да размахваш пръст, да поучаваш?

Както всичко друго твое - и "етапите" ти са тъпи.

Продължавай да се излагаш. Шараните ги ловиш, да, но те са не повече от 5% от тоя клуб. И също са доста забавни в тъпотията си, почти колкото теб. Тъпо е дори че не си си дала сметка и за това.

Само да попитам скромно... КАКЪВ трябва да е тоя мотив на свястна жена, хипотетично нямаща нищо общо с италианската чушкарка, който ще подтикне тази свястна жена да понася всички обиди, които й нанасят дори по погрешка тук? А? Свястната жена ще си плюе на петите и ще бяга далече от място, на което 90% от хората я смятат за някаква извратена доносница още отпреди да ВЛЕЗЕ в клуба... Мили спомени от този клуб? Айде бе.. преди да получиш този мистериозен бан отпреди 100 години - ти НЕ СИ НАПИСАЛА НИТО ЕДИН ПОСТ в 40-50. Не си имала никакви участия в миналото тук, започнала си през 2020 година. Какъв е тоя неистов зор да пишеш тук и да понасяш тонове "незаслужени" обиди? Сериалите не можеш ли да ги обсъждаш в някой от десетките ДРУГИ клубове, в които си писала и ПРЕДИ "бана" си? Та чак и зор пред админа да те пусне тук??

Не ми отговаряй - тъпотиите ти не са ми нужни. По-скоро го написах за забавните шарани.




АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 26.01.20 11:42.



Тема Re: аз например никъденови [re: ad miral]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано26.01.20 11:23



Така, за "патки" – ясно, да бъде санкционирано.
Кое друго? Моля за пълен списък. Ама наистина пълен. Щото ако се наказва за "патки" пък за "гъски" не се наказва, ще има оплакване за дискриминация.


протестирам! моля протоколиращият да отбележи.

какво са ви направили патките и гъските. по-интелигентни са от доста организми (пирксе, всеки ден се сещаме за теб) тъдява.
даже са спасили рим.

не може да се окачествят като обиди.
казах




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Харесвамнови [re: spunk]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.01.20 11:25



Казаха ми, че не е вашата, с която се "ядете"...



Живи и здрави да са тия, които са ти казали. Още по-жива и здрава - ти, с доверието си към различните източници.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.