Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: а, не, мерси!нови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.01.20 00:21



ами де да знам дали въобще.... ама може би трябва да има някакъв нетикет, да се надена на баща му...





Тема Re: а, не, мерси!нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.01.20 00:22



Та те моля, не споменавай Концлагер в мнение към мен. Нямам намерение да строя такъв. И дано никой никога повече не използва такъв спрямо някого.


Концлагерът е бил наказанието за ЗАБРАНЕНИ ДУМИ. Поне в България е било така. Ти предлагаш да се определят думи като "забранени" и да се налага наказание за тях - бан.

От едното до другото има само няколко крачки. Щом в главата са почти еднакви.

Ние сме общество. НАШЕ ОБЩО ЗАДЪЛЖЕНИЕ е да налагаме "наказания" (игнориране, мълчание, изолиране) на тези, които не смятаме за достойни да контактуват с нас. Модераторът, който и да е той, нито може да ни възпитава на по 50 години, нито да ни наказва за липсата ни на съответно възпитание или задръжки.

Щом ние групово ДОПУСКАМЕ отрепки като тая, смешната, след всичко, което извърши, да вирее между нас, да пуска теми, да се мазни и напоследък и забележки да ни прави, а някои от нас дори приятелски да си бъбрят с нея - КАКВИ САНЦКЦИИ искаш за някоя обидна дума?



Мъдростта гласи - всеки народ си заслужава управлението. Но това може да се трансформира и така - всеки човек си заслужава ОБКРЪЖЕНИЕТО.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 26.01.20 00:20.



Тема със сигурност гледашнови [re: Laugh]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.01.20 00:25



Под прикритие.. инак не би ти хрумнало да нахлуеш с нов ник, щото нямаш интелектуалният капацитет за подобен ход.. изтъркан, но все пак ход..

И пак да ти кажа - това да сееш обиди след обиди към жени, доказали се в пъти повече от това да пристанат на някакъв италиански дедо е много жалко.. в смисъл, ако си мислиш, че никоя от тях не е могла да стори този номер си в ужасна грешка.. ама като гледам как висиш непрестанно в клубовете... явно, не е много щастлив семейният ти Живот.. а без кариера, пари и човек, дето да те издържа какво ще правиш... ще спортуваш и се храниш разумно, белким намериш някой още по-изстрадал нафталин да пробваш калинките с него.. нали се сещаш, че след определени години тая мантра свършва..

защо не пробваш просто да се хванеш на работа? хем ще си намери занимание, хем няма да имаш енергия да пишеш всичките глупости, дето бълваш по адрес на хората тук.. а може би не само тук, но слава Богу, аз те чета само тук.



Тема Re: със сигурност гледашнови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.01.20 00:27



защо не пробваш просто да се хванеш на работа?

Стига сте я съветвали да си търси работа, току-виж я срещнем на някоя от италианските магистрали... с чушка между краката...




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: а, не, мерси!нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.01.20 00:28



Да, много си права... така е. На 100 % си права, съгласна съм..

обаче, как предлагаш да го къшнем това, тъпото, както я нарича, съвсем правилно, Лия?? .. виждаш, ние й казваме "къш", тя си стои.. и бълва, и на всичкото отгоре си е направила ника в МОЯТ цвят!!



А иначе, разбирам гледната точка.. и Адмиралът го разбирам, в тази връзка-- просто ми се ще , някак, да имаме една приятна и весела обстановка за общуване...



Тема Re: със сигурност гледашнови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.01.20 00:29



ужасен човек си ти!!



Тема Re: а, не, мерси!нови [re: parvaty]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано26.01.20 00:31



ама може би трябва да има някакъв нетикет

Ами хайде направи го, аз те помолих за списък на забранените думи. Пълен списък, повтарям.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: а, не, мерси!нови [re: parvaty]  
Автор Liya ()
Публикувано26.01.20 00:31



Най-интересното е защо ТО се натиска да е сред нас - това ми е голямата мистерия на мен...



Тема Ама недей ве!нови [re: Laugh]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.01.20 00:33



Ние нали точно това опитваме да ти кажем - разкарай се ве, както би казала Лиса, обработка от изядена вечеря! Никой нито иска, нито се наслаждава от контакта с теб.. все едно усещаме мириса на старчок, до който заспиваш вечер..

И ти претендираш да си супер успешна жена, която не е самотна.. хич! Само дето се чуди под какъв ник да се присъедини към някакви хора, и срещу кой да пусне доноси този път.. Еми, патка си! Сори. И на Адмирала се извинявам, ама... дърта патка си..





Тема Re: а, не, мерси!нови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.01.20 00:35



е, ще ми притрябват 120 дена... ще ти го пусна, обещавам!






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.