Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Харесвамнови [re: parvaty]  
Автор Laugh ()
Публикувано25.01.20 23:59



Когато тези, които най вече нарушават клубните правила, дават тон на модератор какво трябва да направи. Ти наистина си много самотна жена, след като в събота вечер стоиш от 5 часа в дир.бг и се занимаваш с глупости. Обърни внимание на личният си живот по добре.



Тема Re: а, не, мерси!нови [re: parvaty]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.01.20 23:59



- всяка лична обида, включително "овца", "проста", "кокошка", "посрана патка" и прочее, ще бъде наказвана с бан за не по-малко от 14 дни

а може ли "на агнето майка му", "алтернативно интелигентна", "домашна птица", "голяма бяла птица с разстройство"?





Тема Re: а, не, мерси!нови [re: lipari]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.01.20 00:03



а може ли "на агнето майка му", "алтернативно интелигентна", "домашна птица", "голяма бяла птица с разстройство"?



Много дълги тия бе! Дай нещо с по една дума.

Имаше един скеч преди 100 години.. май Хиндо Касимов и Васил Попов бяха. Решиха да не се ругаят, а да заместват обидните епитети с цветя и растения... и провеждаха дълги разговори с такива заместители - смях до подмокряне беше! Всякакви лайкучки и теменужки...


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Друга блюстителка за реда в клубчетонови [re: UnicaDonna]  
Автор Laugh ()
Публикувано25.01.20 23:59



Много ми е смешно да те чета, теб и още някои твои приятелки тук. От както съм се логнала не спряхте да обиждате потребителският ми ник, ти си позволяваш да наричаш клубни членове дрисъци
И след това като се хванете да обсъждате правилата, да давате наклон на модератора или пък да се правите на морални, ех живот.
А тези, които сами си изнасят тук личните данни на две, три ракии, тях какво предлагаш да ги направи модератора





Тема Re: Харесвамнови [re: Laugh]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.01.20 00:05



Когато тези, които най вече нарушават клубните правила, дават тон на модератор какво трябва да направи. Ти наистина си много самотна жена, след като в събота вечер стоиш от 5 часа в дир.бг и се занимаваш с глупости. Обърни внимание на личният си живот по добре.

Смешната, провокацийки ли правиш? Няма да ти се получи, уморени сме от глупостите ти. Ти приключи ли с чушките за тая вечер?




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Друга блюстителка за реда в клубчетонови [re: Laugh]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.01.20 00:07



Ааааа, втори смешен пост вече... май си се намокрила тая вечер... виски ли или нещо по-италианско? Не ти отива на последното мазно лигаво и слузесто поведение такъв внезапен обрат....


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Харесвамнови [re: Laugh]  
Автор Liya ()
Публикувано26.01.20 00:11



Ти, тъпа овцо с пиперки по дупките, кога почна да определяш кой самотен и какви нужди има? Много те дразнят успелите жени, а


Виж си тъпото съществуване в мизерна италянка колиба, безработна, гледаща тъпи сериали по цял ден и дращеща пълни простотии за реализирани жени, мечтаеща само някой поне да я пожелае сексуално, но уви... и се гръмни!



Тема Re: Друга блюстителка за реда в клубчетонови [re: UnicaDonna]  
Автор Laugh ()
Публикувано26.01.20 00:13



Никакви провокации, почивам си между епизодите на Под прикритие и изказвам моето скромно мнение. Не употребевявам концентрат. Спортувам и водя здравословен начин на живот, налага се.



Тема Re: Друга блюстителка за реда в клубчетонови [re: Laugh]  
Автор Liya ()
Публикувано26.01.20 00:13



И за ракиите съдиш по себе си, имаш ли парцуца тая вечер да те видим в целия ти блясък





Тема Re: а, не, мерси!нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано26.01.20 00:13



Душко.. да ти кажа нещо. Аз живея на 20 минути лежерно шофиране от Концлагера на Дахау. Той е отворен за посетители. Хора са ми разказвали, че всичко е със снимки, означения, газовите камери се предлагат на посетителите като опция за разглеждане. Пускат ги вътре и им затварят вратата. Разказвали са ми, че мнозина от посетителите излизат разплакани. Евреите са ги вкарвали вътре с обяснението, че отиват на баня. Има и снимки как са ги вадели после.. телата са просто нахвърляни на купчина... аз никога не съм ходила там, и нямам намерение да ходя. Та те моля, не споменавай Концлагер в мнение към мен. Нямам намерение да строя такъв. И дано никой никога повече не използва такъв спрямо някого.

Тук обаче имаме едно общество от хора, които е на 40-50. Или поне такава е тематиката на клуба. Предполага се, че до тази възраст хората вече са изградили устойчив характер с устойчиво разбиране за "добро" и "зло". Нормалната хигиена на общуване би трябвало да изключва обиди и нарицателни. Все пак, клубът не е 15-20, където би нормално да си общуват на "куре" и "брат ми".. затова иде реч.

Що касае министър-председателя ще замълча, понеже знам, че си му фен. Това , обаче, не мога да не вметна, е съвсем друга бира. Ето, човекът ще пуска тръби с 300 хиляди литра в секунда към Перник. И защо не чуват тея журналя, че е казал 300 .. никой не знае..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.