Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 18.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема как забелязах ЧЕ остарях!нови  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано17.01.20 15:36



вече не ми се слуша музика - нито стара...нито нова...
А ако е силна - полудявам!
не посещавам заведения с музика И мн рядко си пускам музика на слушалките...
И ако сте забеляза ли - от 100г не ви пускам музика в старите ми тематични музикални теми!!!


ВИЕ намирате ли някаква лична аномалия - с напредването на възрастта?
нещо което да ви намекне - че вече сте дъртаци?



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: NUT]  
Автор Laugh ()
Публикувано17.01.20 15:48



Лично аз не се чувствам все още дъртак, но забелязах, че с напредъка на годините не мога през работната седмица да купонясвам и да си лягам в 3 след полунощ. На следващият ден съм страшно изморена, недоспала, кисела и ми трябват поне два дни да релаксирам. Ето защо подобни прояви при мен са вече само през уикенда и по време на отпуск.



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: NUT]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано17.01.20 15:54



не винаги ми се слуша всякаква музика, но почти винаги върви някаква за фон, когато е възможно.
заведенията д музика по-рядко, но да кажем два пъти в месеца се ходи на някой пиано-бар.
скоро ми правиха някакъв тур по нощните заведения на Благоевград. домакините ми бяха много гостоприемни...издържах до 7 геройски, но това темпо вече не е моето.
смених и концертите. все по-рядко по стадиони и все по-често камерни...

иначе остарявам меко. преди бях фурия. сега съм доста кротка и балансирана до един момент


днес смятам да си боядисам белите косми по главата с четка за зъби. изнамерих този метод за изолирано боядисване.
млада съм! млада съм!

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Baldrian]  
Автор Laugh ()
Публикувано17.01.20 16:01



Като си заговорила за бели коси, мен ме смути онзи ден един факт. Намерих бял косъм в едната ми вежда. Това показва, че годините на младостта са отминали вече.



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Baldrian]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано17.01.20 15:57



като бях мн млада - Нутчо ме боядисваше с четка за зъби!:)))
ама ти си още младенец!



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: NUT]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано17.01.20 16:02



Не се обяснявам.
И това - аз!?
Така забелязах.

Но без музика не може да се живее, тук грешиш. Някакъв период ти е, вероятно, криза, момент. Хората, всички хора, без музика не могат.

Ние сме музика.



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.01.20 16:31



Аз не съм забелязала, че съм одъртяла. Други са го забелязали, а аз разбрах тЕнкио намек : девойка на около 10-12 години стана в трамвая и ми освободи място


За мен това е показателя за възраст.

И... култовото ми преживяване, когато карах ролери в парка и едно детенце срещу мен спря спътисано и извика : Мамо, мамо, виж тази баба кара ролери
Значи събитията горе-долу съвпаднаха.
Но.... има и деца, които се обръщат към мен с онази леличка))
Пък един господин, който на пейката разказваше за времето, когато бил млад татко и чул за края на Втората световна война, се обърна към мен с млада госпожо.
Значи е въпрос на гледна точка

Я се стегни ! Нова година не ти се празнува, музика не ти се слуша, в заведение с музика не ти се ходи... и кво, КЕ ТЕ копаме ли

Търсиш си май някой да те погали по главичката. Погал, погал



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: NUT]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано17.01.20 16:31



Намирам за абсолютно безсмислени занимания споровете, дискусиите без конкретна цел, чистото лаладжийство, погивам от скука от подобни прояви, а до неотдавна се палех, скачах, защитавах идеи и убеждения...

Все по-малко ми се говори и пише.
Става ми все по-интересно да прекарвам време със себе си (все още рядък лукс), да създавам с ръцете си, да бродя из природата и да дишам, попивам, съзерцавам, да спирам и да се вслушвам във всичко това и да намирам себе си в него...

Остарявам и това ми харесва.
Единственият проблем е, че още не съм "дорасла" да бъда толкова остаряла. Закъснях с децата, те имат още постоянна нужда от мен, а мен ме дърпа вече в посока самовглъбяване.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: Green Light]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано17.01.20 16:52



това специално за теб

:)))
ами с псориазисът ми - не се чувствам добре!



Тема Re: как забелязах ЧЕ остарях!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано17.01.20 16:53



много мило!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.