Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Поради темата на Ета...нови [re: kiko64]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано13.12.19 19:47



Ако случайно ги заиска - веднага ще му препиша ВСИЧКО! Вдяна ли?

Е, какво ще му приписваш?!
Той нали ти е единствен наследник.
Приписваш, неприписваш, той ще те наследи така или иначе.
Освен ако не продадеш всичко приживе, де ...
Аз друго не разбрах, ако не ти, а твоето красиво момиче вземе та заима нужда от гледане, пу, пу, дано да не, ама ... ти какво ще правиш в тоя случай?
Щото, то е много лесно да слагаме все себе си напред и ареее, ще стане тва, тва и тва, квото аз кажа ... Ама той Сценаристът пише едни сценарии, не ти е майко работа ... Ще ти даде ли сърце да и клъцнеш нишката да не се мъчи? Или ще направиш всичко възможно да и повишиш качеството на живот, дори и ако се наложи да шитнеш ония 800 декара, кръчми, складове, къщи, мъщи и делви с пендари?

Я, я оставете тая тема ...
Аз ако го набарам Сценаристчето ... Абе, мамицата му да разгоня ми се иска понякога.
Ама не става както АЗ искам и го мисля.

Тук възкръсват след дългото скитане уморените ми нозе.

Редактирано от eta d на 13.12.19 19:44.



Тема Re: Поради темата на Ета...нови [re: kiko64]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.12.19 21:21



Кико, виждам, че няма смисъл от мойта намеса. Хората тук не ядат доматите с колците и са те преценили точно както трябва. И са ти казали точно каквото трябва.

Не че си в състояние да разбереш.

Но, четейки последните ти изяви, ще ти кажа нещо, което съм ти казвала и преди.

Гордей се със сина си, имаш право. Но в нито една секунда не си мисли, че той е това, което е, БЛАГОДАРЕНИЕ на теб. По-скоро е ВЪПРЕКИ теб. Ако беше наследил твоя начин на мислене, твоя характер и твоите ценности, които без да искаш си демонстрирал и демонстрираш тук - НЯМАШЕ да има с какво да се гордееш.

Точка.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 13.12.19 21:34.



Тема Re: Поради темата на Ета...нови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.12.19 21:43



Да, бе, добре. И дойде в тема, в която някой просто нещо разсъждава върху имотен въпрос, да обясняваш как много имате, обаче сте идеалисти, пък тея другите от темата са долни материалисти, не щат да се евтаназират, следователно заради парите и имотите не щат, и ще им пикаш на имотите.

Като при това, самата тема ИЗОБЩО не касаеше никакви имоти, а само спестяванията на зеленчука, които да се ползват за нуждите на самия зеленчук... докато роднините му не го утЕпат по негово изрично желание, изразено с едно мигване на окото.



Ей такова, като на емотикона!


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Поради темата на Ета...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.12.19 21:56



аз се радвам, когато някой се хвали с постигнатото от него и децата му.
да му е жив и здрав синът на кико, явно детето го бива.

има едно смътно чувство у мен, кико пише всичко, не за да се изтъкне, а за да ни натрие носовете.

ок, моя може да натрие, аз не съм постигнала нищо особено, посредствено човече съм.
сигурно има хора тук, които имат в пъти повече, а си траят



това не е честно - нека всеки тук да си обяви имотите, дестинациите, и всичко, дето има.
тъй де


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Поради темата на Ета...нови [re: tartarianeyes]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано13.12.19 21:59



А, не може така! Не се бутай!
Аз съм първа!
Видя се, че имам хапартамент, дето някой друг му плаща масрафа.
Някой друг тука има ли такова нещо?



Тук възкръсват след дългото скитане уморените ми нозе.

Тема Re: Поради темата на Ета...нови [re: eta d]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.12.19 22:15



има имааа...писала съм в темата за унаследяването



кво сега, ще се съревноваваме ли?

абе ееееййй, аз имам 4 дка в брестовица, дето не ги знам къде са, кой кат мен...
я си представи, че отдолу има тракийско златно съкровище, нефт, или минерален извор...

къде си тръгнала и ти с твоя апартамент, аз имам гарсониера в аскуу бе


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Поради темата на Ета...нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.12.19 22:25



Аз пък, освен мойте си имоти, имам неколко ниви на едно село, от бабата на майка ми... и ПОЛУЧАВАМ ОЛИО от тях!! Годишно - около 40 кила олио - ти да видиш!!

Никой не може на малкия ми пръст да стъпи!




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Поради темата на Ета...нови [re: kiko64]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.12.19 22:26



Ай стига смята кинти и декари, нали се разбрахме - обичаш шефката, затова няма да й причиняваш въртене на пети около изкуфял дъртак, на децата - още по-малко. Къв да е старчески дом ти стига. Пък който те обича, да ти харчи парите за твое здраве... пардонь, за бог да прости.





Тема Re: Поради темата на Ета...нови [re: lipari]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.12.19 22:32



обичаш шефката, затова няма да й причиняваш въртене на пети около изкуфял дъртак, на децата - още по-малко.

Естествено, че няма да им го причини. Той направо им е ЗАПОВЯДАЛ да го евтаназират.



Найш колко ги обичам такива. ПРЪВ ше хукне по доктори и ше гледа час повече да живее... още от сега е почнал със здравословното хранене и живот... да не е защото не му се живее?? Вкопчил се е и ако трябва - само трева ше пасе, само и само да живее повече. За евтаназия ше ми говори той... и най-забавното е, че СИ ВЯРВА.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 13.12.19 22:29.



Тема Re: Поради темата на Ета...нови [re: tartarianeyes]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.12.19 22:34



аз пъ няма да забравя, че мильонерчето, дето даде точно инфо за декари, цени и ренти непитан, се хвалеше, че за частни банкети в кръчмата наемал допълнително сервитьорки за... 30-40 лева надница. Да се видели и те с някой лев.






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.