Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Човешката дейност и "страданието на Земята"нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.12.19 17:18



“Тоест, нещо като магистралите, нали така? ;-)”

Усещам насмешка, или ирония?

Да, точно като магистралите. И ако не бяха ги хванали - и за магистралите нямаше да вярваш.

За магистралите е много по-мащабно, разбира се. Там е с милиони директно. И за Графа е така, юнакът е на съд в момента... ама нямам много вяра. Къщите за гости да напомням ли?

За залесяването е по-дребно- вероятно само пет-шестцифрени числа... мизерия.

Грийн, време е да свалиш розАвите очила


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Човешката дейност и "страданието на Земята"нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.12.19 17:26







Тема Re: Човешката дейност и "страданието на Земята"нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.12.19 17:24



Не мога да повярвам, че си толкова сляп...

“Никои. Но магистралите, площад Славейков и ремонта на Графа са факт. Има ги. Съществуват.”

Значи ти стига да съществуват? Опасни, некачествени, развалящи се, изискващи ежегодни ремонти?? Заради кражби и измами? Колко още хора трябва да се утрепят като при Своге, за да прогледнеш? Или да почнат да падат сгради и мостове? И това ще стане.

Не е истина... ОТКАЗВАМ СЕ...


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Човешката дейност и "страданието на Земята"нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано07.12.19 17:30



Оня откачалката с конете беше единствен случай от още към десетина други в същия район, които свалиха конете си в ниското есента.Въпросният разчитал на чужди заграждения и безснежната зима, но мартенският сняг му изиграл лоша шега.Дотогава там почти нямаше сняг.
Те и неговите коне ги имаше, ама без храна за тях.И не трябвало да са изобщо в Осогово, ами в Конявската планина на 30 и кусур км.



Тема Re: Човешката дейност и "страданието на Земята"нови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.12.19 17:36



Абе имаше неква далавера... и помня, че конете мизеруваха трагично.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Човешката дейност и "страданието на Земята"нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.12.19 17:36



Добре, добре, няма повече.
Голям смях.
Тук, говорим за гората, дарлинг. Краде се, краде се, но я има. Увеличава се.
И вие с Поручика сами стигнахте до извода. Стъпка по стъпка.
Намерихте начина, мотивацията и дори финансирането, така че да има изгода от колкото може повече гора в България.
Аз дори не се намесих особено.
:-)))



Тема Re: Човешката дейност и "страданието на Земята"нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.12.19 17:39



“Краде се, краде се, но я има. Увеличава се.”

Увеличава се корабчето в окото ми. Или се увеличава с по 3 дървета на година. Но на теб това ти стига.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема вчеранови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано07.12.19 17:55



Значи ти стига да съществуват? Опасни, некачествени, развалящи се, изискващи ежегодни ремонти?? Заради кражби и измами? Колко още хора трябва да се утрепят като при Своге, за да прогледнеш? Или да почнат да падат сгради и мостове? И това ще стане.

в дипломатическата тема ти пуснах изказването на клеър дейли в брюксел:

Бългapия пaдa нaдoлy в индeĸca зa ĸopyпция и тoвa pyши имиджa нa cтpaнaтa. Πpиcъcтвиeтo нa г-н Гeшeв пpeдизвиĸвa cepиoзни пpитecнeния cpeд нac, вĸлючитeлнo и във вpъзĸa cъc cĸaндaлa „Aпapтaмeнтгeйт“, иcĸaмe дa гo чyeм и зa гpyпaтa „Heдoceгaeмитe“, зa дoгoвapянията, дoвели до пo-лeĸи пpиcъди. И oщe – ĸaжeтe ĸaĸ cтe били избpaн за глaвeн пpoĸypop нa фoнa нa мнoгo бypни пpoтecти oт гpaждaнитe. Aвтopитeтът нa зaceдaниeтo ce пoдpивa oт пpиcъcтвиeтo ви!“

ето ти линк, доколкото знам, само "евроком" са си позволили да съобщят.




Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: вчеранови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.12.19 18:05



Тарти, повторно ти благодаря, но нямам нужда от допълнително убеждаване... адресирай ги до розовия, той нещо се прави на интересен...

При все, че воят срещу Гешев аз не го одобрявам. Да дадат доказателства в прав текст и тогава да вият. Да, и на мен не ми е по вкуса на вид и образование, но това още нищо не значи.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: вчеранови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано07.12.19 18:09



за мен гешев тук не е главното, дали той, или някой друг, все едно.

другаде е акцентът - Бългapия пaдa нaдoлy в индeĸca зa ĸopyпция и тoвa pyши имиджa нa cтpaнaтa. Πpиcъcтвиeтo нa г-н Гeшeв пpeдизвиĸвa cepиoзни пpитecнeния cpeд нac, вĸлючитeлнo и във вpъзĸa cъc cĸaндaлa „Aпapтaмeнтгeйт“, иcĸaмe дa гo чyeм и зa гpyпaтa „Heдoceгaeмитe“, зa дoгoвapянията, дoвели до пo-лeĸи пpиcъди.

това сме. а дали е гешев, мешев или пешев...


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.