Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | (покажи всички)
Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.11.19 16:08



Що бе, помисли наистина какви хора разчитат на болнични и на колко от тях първият ден може да им е почти фатален, та да възразяват толкова..

Основно Тия, която не излиза в болнични и още няколко, които или са самонаети, или дори не живеят в Бг възразяват толкова.

Като се замислих, и аз възразявам толкова. Даже и повече, заради Липарското, щото работи на трудов договор и гаранция не е измамник.

Хора от същата тема ми писаха, че ако е за един ден - няма и да идат на лекар, а ще си го вземат неплатен, ако може.

Щом правиш анкета, направи я като хората - преброй колко клубари са ти писали, че не щат болничен за ден, а неплатен отпуск и дай списъка. Преброй колко клубари са писали, че са против неплащането на първи ден болнични и дай списъка. Да видим кои са тези измамници, дето толкова скачат против.
Айде, да те улесня - аз, Липари, ВЕЧЕ съм против, а дори не ползвам болнични като самонаета.



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: lipari]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано17.11.19 16:25



забелязвам че не се интересувате от темите...
А защо Нут трябва да е с бан!!!
и когато няколко ника - нон стоп обсъждат личният ми живот
нормално е да им отговоря по темата!!!





Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: NUT]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.11.19 16:58



А защо Нут трябва да е с бан!!!

Въпросът не е "защо", а "кога".
Защо - отдавна никой не пита.

А ти в тази тема се намърда, за да провокираш Уникалната.
Нито те интересува темата, нито се съобразяваш, че не си на място.
Кибичиш, дърлиш се и си просиш бана.



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: lipari]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано17.11.19 17:03



ама аз писах по темата
явно не си прочела
НО
няма да ви предложа лукса - да ме видите с бан без причина!!!



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.11.19 17:54



демек, да ида сега на едно място, на което храня едни животинки и да им зема туй, що често им нося за ги храня, ли?


Додатка ти давам - не са цигани!



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.11.19 17:56



мноу просто е - се гледа да се покетри на някой гръб, за да му изданси една поучителна лезгинка на главата.





Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано17.11.19 18:05



По канал 3 обсъждат болничните. Ако някой се интересува.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 17.11.19 18:02.



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: NUT]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.11.19 18:06



пак ли си гладна?


Само питам?
За един прЕател, де, който храни!



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: Ekna]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано17.11.19 18:11



Естествено, че няма как да се получи смислен диалог.

При тебе той, очевидно, ще е възможен само, когато ти се наложи да преминеш от теоритизацията към реалния живот.


Екна, ти не знаеш, защото така и не прописах в онзи форум, но четях много. Още чета понякога. Идея си нямаш колко ми е помогнал твоя оптимистичен и свеж поглед, благината ти, практичните съвети.
Сега ще ти благодаря и пак ще ти кажа: Не влизай много тук, не стой много пред компютъра, ходи, дишай, елиминирай от реалното си и виртуално обкръжение отровните личности.

Уникалната не е такава - отровна, имам предвид. Инатлива е, никак не обича различното от нейното мнение, дребнава е и адски устата, също доста дебелокожа, не е отровна, но ако човек я приеме за малко насериозно, може да мине с копита отгоре му без жал и даже ще се радва, че така показва стил и оригиналност.

Мен даже ме харесваше на времето, докато не опряхме до различия в мненията. Тогава ме разлюби и както уж не обижда без причина никого, ме нарече каква ли не и ожали семейството ми, че трябвало да ме търпи...

Няма как да постигнеш диалог с виртуалния й образ. Тя се опива от многословието си, нищо, че същото при околните я дразни.

Бягай оттук. Или влизай само в теми "балончета", ако има такива.
Пази се, защото нищо, че не се познаваме, много ме е грижа за теб. Ти си от онези наистина уникални хора, които освен че са умни, са и добри.



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: NUT]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.11.19 18:14



слушай сега какво ще ти река!
Ай кротни се и си налегни най сетне байлявият гъз!
Щото с годините, ако се замислиш, съм пробвал с теб и тако, и вако.
Бъди поне веднъж малко умна, че да не изгори покрай теб и някой стойностен човек!
Сниши се, бе!


Ей я на, Катката се появи и е готова с навиреното си дупе да поеме туй, що твойта гърбина можеше да понесе!
Анадънму?




Страници по тази тема: << 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.