Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: ППнови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.11.19 15:30



Правилата над главата ти в клуба и нарушенията които ти правиш по тях.

Аз съм българка, умен... Нарушител като всички останали.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.11.19 15:37



Ха-хаааааааааааааааааааааааааааа
хааааааааааааааааааааааа


Айде като спреш да се смееш - прати една бележка на подопечната си, да й кажеш, че изпълнявам съвета й - отивам на село. Дали ше кОпам - нямам представа, но ше се кефя на пейзажа.

Заключиха оная тема, та не мога да й го кажа лично.

Чао.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: UnicaDonna]  
Автор aiumi ()
Публикувано16.11.19 15:42



В отговор на:

ма 200 милиона си е стряскащо.




Да, снощи гледах Панорама, и там Вл. Горанов спомена тази сума,
макар и извън врсякакъв контекст. Всъщност, той въобще си беше извън всякакъв контекст и ми направи изключително лошо впечатление. (Да поясня - преди не ми е правил абсолютно никакво впечатление, защото не съм го слушала.)

Доколкото разбрах, тази "мярка" не решава по никакъв начин проблема с въпросните 200млн., щото те са от НОИ, не от работодателите. Контрол пак няма да има.
Просто облекчават бизнеса с изплащането на 1 ден. Това е всичко. И то от това ще се ползва най-вече едрия бизнес и държавните структури, щото по-дребния бизнес и сега не изплаща нито един ден болнични (от 3-те).

Лично аз не виждам проблем в това, то е, както се разберем (най-общо казано),
но аргументацията им е обидно тъпа.

Редактирано от aiumi на 16.11.19 15:42.



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано16.11.19 15:56



Ще ти кажа само едно: моли се да нямаш близък човек с проблеми, които тук не виждаш и не разбираш.

Лесно е да се подиграваш и да обиждаш.

Аз просто разделям нещата. Когато Нут вее байрака с парите си и качествените стоки и услуги, тогава я слагам на мястото й, макар че това е защитен механизъм.

За всичко останало виждам други причини, за които е по-добре да си плюнеш в пазвата



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.11.19 15:58



Обосновавам се: ДРИСЛА



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.11.19 16:07



"Аз съм българка, умен... Нарушител като всички останали."



Не, не си българка като всички, ти си уникална.....дори и с кол в гъзъ..и точно заради това.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: NUT]  
Автор Liya ()
Публикувано16.11.19 16:31



тази е такава смешница - че грам не разбира от темите които пуска!!!:(((
Ти ще спреш ли да ръсиш простотии след Уникалната и други, без никой да те е провокирал?!?!

Липсва ти Гърки ли?
Сега прочети внимателно - като те видя следващ път да ходиш след някого по този начин, ще пиша на Киро да те банне!



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Liya ()
Публикувано16.11.19 16:34



Когато Нут вее байрака с парите си и качествените стоки и услуги, тогава я слагам на мястото й, макар че това е защитен механизъм.

За всичко останало виждам други причини, за които е по-добре да си плюнеш в пазвата

Руже, за Нутини прояви като тук по-горе, не виждам друга причина освен безгранична простотия!



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: Liya]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано16.11.19 16:30



теб какво те привлича в този клуб?
освен да драскаш след мен И искаш да изчезна от клубеца???



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: NUT]  
Автор Liya ()
Публикувано16.11.19 16:36



Въобще не смятам да се занимавам с простотиите ти, а просто ще действам! Прехвърли всички граници! Влизам в клуба и пак твоите тъпизми!
Предупредих те!




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.