Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: Ekna]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано16.11.19 14:14



тази е такава смешница - че грам не разбира от темите които пуска!!!:(((



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: Ekna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано16.11.19 14:14



Веднъж настояха да не мърдам от леглото без действителна нужда, свързана със здравето ми, за което съм там, нали така.

Понякога сами решаваме за здравето си, слагаме си сами диагнози... Не знам случая, но в повечето случаи лекарите знаят по-добре дали имаме нужда от лежане, въпреки, че ние се чувстваме прекрасно.



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.11.19 14:35



Понякога, може би. В един по-широк смисъл не съм съгласна, че във всеки случай е така. Но на Уникалната темата й не е И за това.



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: Ekna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.11.19 14:35



А аз отказвам за бъда арестант, на която и да е каса или болница, само защото им е по-лесно да упражняват контрол. Има други механизми, много по-евтино и ефективни.

И, ако искаш да знаеш, нашето излишно престояване в болница струва милиони, част от които от твоя джоб.


Откриваш топлата вода - за милионите. ВЪПРЕКИ ТОВА не си ти и аз, които ще решаваме дали ВЕЧЕ сме добре, или не, просто ТРЯБВА да се спазват правилата.

Някой коментира точно излишния престой.

АЗ го коментирах. Но той влиза В ПРАВИЛАТА. Имаш право да се оплакваш от всичко друго, само не и от СПАЗВАНЕ НА ПРАВИЛА И НАРЕДБИ. Опитах се да ти го обясня - не вдяваш. Другото, на което имаш право, е да ИНИЦИИРАШ по някакъв начин подмяна на ЦЯЛАТА система. Не и на едно единствено правило, което не е писано специално за теб, а касае ВСИЧКИ и заради това е оправдано да се спазва при среден стандарт. И влиза в сложен механизъм с още десетки правила. И това не искаш да вденеш.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема ППнови [re: Ekna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.11.19 14:41



Твоето виждане е такова. Примиренческо, типично. Няма как да се промени нещо с такова мислене.




Тук ме развесели истински... Първо - аз НЕ СЪМ примиренец, и второ - да обявиш стремеж към спазване на закони и наредби за ПРИМИРЕНЧЕСТВО е просто нелепо. Меко казано.

Заради това сме на тоз хал като държава. Защото ВСЕКИ се смята за по-голям и умен от ЗАКОНИТЕ и си ги нарушава както си му е удобно.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.11.19 14:55



Мислиш се за много умна, но не си.

А аз отдавна съм се научила да не водя диалози тип монолози. Не водят до никъде.



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: Ekna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано16.11.19 15:03



Мислиш се за много умна, но не си.
Явно не знаеш, но в този клуб има теорема и тя гласи : Уникалната винаги е права.

Един клубар изведе теоремата сле дългигодишни изследвания, изчисления, блъкване на глава в стената, ръце в клавиатурата и накрая.... даде отбой





Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: Ekna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.11.19 15:12



Мислиш се за много умна, но не си.

Наоколо няма ни един организъм, който да НЕ СЕ СМЯТА за много умен. Включително ти. Споко.
А преминаването в оценки и обиди просто демонстрира липса на доводи.




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.11.19 15:19



"Заради това сме на тоз хал като държава. Защото ВСЕКИ се смята за по-голям и умен от ЗАКОНИТЕ и си ги нарушава както си му е удобно."

Нагледна справка
: Правилата над главата ти в клуба и нарушенията които ти правиш по тях.


Това че всички сме тъпи като теб не е обяснение за хала на държавата.
Не е и от Правилата.


От това е , че са ти ръгнали един кол в гъзъ, което ти наричаш ЗАКОН, и докато не ти излезе през устата, ти твърдеше, че не ти пречи.

Не е нормално, но и на нас не ни пречи, че колът който не ти пречеше стигна до устата ти.

Ти твърдеше, че е нормално... и изведнъж какво ти стана, за един кол ли си в гъзъ...дръж се мъжката бе, какво ти пречи, че не спазваме правилата... това на нас не ни пречи!!!!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Сериозна тема - къде е границата?нови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано16.11.19 15:20



А преминаването в оценки и обиди просто демонстрира липса на доводи.

Ха-хаааааааааааааааааааааааааааа
хааааааааааааааааааааааа
Кой го казва?

Ти стигна дъното да обиждаш на майка, че на лопедиуми, че на дрисък, че ....да не изброявам.

Боже, божеееееееееееееееее






Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.