Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема 30 години 10-ноември!нови  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.11.19 10:42



Кръгла годишнина от дворцовия преврат в БКП.
Доволни, недоволни, очаровани, разочаровани...?
Дайте да попишем на тази тема, все пак тя е много важна, след нея много неща се промениха.

ПП
Не се хващайте за израза "дворцов преврат" така го написах, защото на тази дата все още само това се беше случило, другите работи станаха по-късно.

Редактирано от LAMBl на 10.11.19 10:40.



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.11.19 10:44



Вината е моя все пак... в съседната тема сме започнали подобен дебат, но не е оповестен в заглавието... пък ти чужди теми май не четеш...

Все пак да беше погледнал теми, пуснати днес.




АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 10.11.19 10:41.



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.11.19 10:48



Бе видях, ама темата ти беше за Пулев, а 10 ноември го почувствах като отклонение от темата. Реших, че датата е важна и заслужава нарочна тема.

Редактирано от LAMBl на 10.11.19 10:48.



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано10.11.19 10:53



Абе признай си, че си искал ТЕМАТА ДА СИ Е ТВОЯ!! За да може да громиш на воля тъпниците!




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.11.19 10:59



Не вярвам да има недоволни, по-скоро има носталгични - някои бяхме млади и т.н. Всички днес живеем материално по-добре, за духовно не знам, свързано е с технологиите не само с парите, но като цяло достъпът е по-лесен.
Някои неща станаха твърде политизирани и ченгистки, напр. за да станеш шеф на митниците трябват само две неща:
- да си към управляващата партия
- да си полицай.
Това вчера си го мислех, като четох новина за изгорели автомобили на дъщерите на сегашния шеф - като видя сина да му кажа да не разчита на образованието си, за да кара такова служебно BMW, отивайки на вилата. Иначе е ясно, че без BMW няма как да си върши работата, не става с Opel или Peugeot.

По-същественото е, че средната продължителност на живота се покачи. Това е пряк резултат от лесния достъп до банани, заради калия в тях. Тоест, въпреки здравеопазването!





Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор 1vrabecМодератор (стар клубар)
Публикувано10.11.19 11:03



преход, преход... 30 години преход.
така като гледам докъде сме я докарали за 30 години преход... хич не ми се вярва, че оня библейският си е мотал стадото само 40 години из пустинята.
поне 400 трябва да са били, май, сравнително развитието на дереджето.
абе не знам. нещо... не е така :)



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: Crrafterr]  
Автор 1vrabecМодератор (стар клубар)
Публикувано10.11.19 11:04



хахахаха това с бананите и калия разби :))))



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.11.19 11:11



Бе не. Ти знаеш, аз не пускам много теми и не се натискам непременно да съм отпред.





Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано10.11.19 11:14



Не би трябвало да сме недоволни.
Всичко е наред.
Искахме капитализъм и си го направихме.
Днес всичко е наред, при капитализмът е така, кое не му е наред?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.11.19 11:20



най-после появи се такава тема, едвам се устисквах вече ... Честит ви ден на банана бе!
ако не беше тази велика дата, нямаше всеки ден, всеки час да ядем банани






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.