Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано10.11.19 11:40



Точно така!
Само с тази разлика, че не всички го искаха


Не е вярно, забравил си , че всички го искахме.
Ето напомням ти с факти, искахме го!






Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.11.19 11:41







Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано10.11.19 11:42



Бананите са важни, разбира се. Но все преди 1989 за Нова година хапвахме. Смятам, че основно продължителността на живота се дължи на калия, не оспорвам, но от авокадото. Значи днес кой кво прави все яде авокадо и рукола, която допринася с богатато си съдържание на витамини А и це.



За митниците също си прав. Но вече са узряли за нови хора. Преди 2 дни служах Вл. Горанов по ТВ. Та той каза, че вече са отчели една от грешките си, а именно че не са обръщали внимантие на образованието. Вече знаят, че там е истината и от следващите години има повече за образованието. Еврика!
Освен това беше убеден, че има хора, които да копаят дупки, но образовани хора няма.

Аз все си мисля, че вече и дупки няма кой да копае. Но на демокрацията не й трябват копачи, нали?.



Тема Re: соц пица - кап пицанови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.11.19 11:39



о, никой в моя кръг никога не ги е наричал пити. Може така да е пишело в ценоразписа, него не го помня





Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: DarkSide]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.11.19 11:46



Дааа... всяка от тези думи връща спомени.

За разлика от теб обаче, аз нямах никакви колебания, даже като че ли нещата ми бяха по-ясни и подредени в главата от сега, дори всичко случващо се ме зареждаше.





Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.11.19 11:50



И аз слушах Тодор Живков по ТВ, преди 40 години, същото за образованието.
Не знам сега за 2 години каква революция ще направим, та на топ позиции да застават образовани вместо верни.

Ако мен питаш, бъдещето си остава на верните. Примерно, достатъчно е да завършиш селско стопанство, за да влезеш в съвет за електронни медии. То и в САЩ е така.



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: osvoboden pich]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано10.11.19 11:57



"Човек има нагласата да вижда младостта си през розови очила." Е да, ама аз и сега съм също толкова млад!

Даже май съм по-млад!



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.11.19 12:02







Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: PYTnik]  
Автор jumbles ()
Публикувано10.11.19 12:04









Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: DarkSide]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.11.19 12:05



майстор на словото!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.