Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано11.11.19 20:58



уникалната ме изпревари и не ща да повтарям.

гледай двете части на разделената германска държава, победената.

сравнявай гдр и фрг за този същия период от време.
Аха.


Не те е изпреварила, тя само потвърди каквото казах, и тя казва същото:


"В които ние величаво строихме панелки и ... заводи, изнасяхме електрокари, които държавите-вносители претопяваха за метала,"

А аз казах, че не всички сме чакали, казах, че сме бачкали, казах че бяхме първи на балканите....ти приеми само телевизията, не е признак за постижение...приеми го да ти се нареди в мисленето, и за да си оправдаеш ЗАБЛУДАТА.
...и си отбележи, че НИЕ, ВИЕ, АЗ, ДНЕС, вече не изнасяме мотокари и не строим панелки, нищо не строим... вече мотокари не можем дори да боядисаме, дори и панелките не можем да боядисаме...

...и за мързеливите петилетки кажи ....или.... пък ако няма какво да кажеш кажи като уникалната "ЛОПЕДИУМ" и ли твоето "Аха"

"гледай двете части на разделената германска държава, победената.

сравнявай гдр и фрг за този същия период от време."

Не аз, вие гледайте, и не Германия гледайте, а себе си, нас гледайте, вас.

И учете децата ни на същото.
Мърли с мърли такива.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано11.11.19 21:09



"
на нас ни се виждаше един мъничък рай, но те се мръщеха и псуваха, щото имаха база за сравнение.

имаше разделени семейства, "


Ами ще ги раздели СССР, разбира се, на какво прилича това, евреите в камерите за сапун, а самоизбралите за чиста раса светът искали да пречистят с милиони смърти и насилие....
Оооо и псували казваш? И кого псували?
Базата?
Ебаси.

Ами сравнявайте се с тях и им гонете постиженията, интегрирайте се в ЧАКАЛНЯТА....ооооо..... те не били комунистите, а фашистите...оооо.... Демокрация на демокрациите
Равнииииис......кво да видиш, от уникална по уникални, че тук и най- уникални, направо се изпреварват...... оооо...и псувате????



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: tartarianeyes]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано11.11.19 21:08



значи в края на войната германия е била икономически по-добре от България, това ли искаш да кажеш?

да



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано11.11.19 21:12



Благодаря за темата.
Свърших.
Ще говорим пак на същата дата след 30 години.
До скоро, приятелю.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: ad miral]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано11.11.19 21:15



"да "


Дори не сметнах за нужно да и го казвам,толкова е елементарно.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано11.11.19 21:20



Не бе , и преди и сега все съм бил страхлив, ама по онова време и за смели и страхливи беше прецакано, само лизачите и дупедавците прогресираха. За дупе - лесно, давах го, ама с лизането не ме биваше и така само с един "талант" не успях, конкуренцията беше жестока. Много лизачи, много нещо, не можах да ги преборя.



...уффф май се издадох, ся кьораво гадже няма да ми върже...



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: MilaO6]  
Автор aiumi ()
Публикувано11.11.19 21:34



Бе не става така. То ако не им иде отвътре, няма какво да се направи.



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано11.11.19 21:35



Ти пък?
С три пълни банки и за идеали си се закахарил...и коя щяла да ти се върже?????

Само ми кажи коя от клуба искаш и те уреждам веднага..за от клуб ЕЛИТ, ще ти излезе само малко по- скъпо.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: T a n y a]  
Автор aiumi ()
Публикувано11.11.19 21:44



Какво за елита?



Тема дълбока грешканови [re: DarkSide]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.11.19 21:46



В отговор на:

Сега живеем в очакване на светлото бъдеще да ни го спуснат отгоре от евросъюза, докато ние имитираме икономическа дейност, имитираме демокрация и се кълнем в европейските идеали, равенството на жените, гей браковете, правото на убежище за бежанците и намаляването на въглеродния отпечатък, а реално си мечтаем да ни уредят с един завод на фолксваген с по пет хиляди евро месечна заплата, срещу която да си клатим краката и да си крадем на воля като у соца



Това може да е фейлетон, обаче - фентъзи някакъв, откъснат от действителността (в която живея Аз)
- никакво "светло" бъдеще не очаквам, просто се боря за бъдеще като всеки европеец, руснак, белгиец или египтянин; тъмно бъдеще съществува ли (изключвам суицидните, те се лекуват)?
- не се кълна в нищо, фен съм на някои неща, вкл. равенството на жените и правото на убежище на бежанците. Клетвите останаха в соца.
- такава реална мечта за завод е доста развинтена фантазия. Хеле пък за такива заплати, хеле-хеле пък за клатене на крака. Това може би за Кот д'Ивоар го пишеш, но за България нещо дълбоко се лъжеш. Много дълбоко... хората, гледам, бачкат като изоглавени на по 2-3 места.

Но пък комунистическите мечти са интересни Особено с това, хем да съществуват пари, хем клатене на крака. Драма, парадокс!

Редактирано от Crrafterr на 11.11.19 21:48.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.