Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано11.11.19 16:01



за 30г живота във БГ е мизерен - и българите бягат от БГ!!!
дори липсват мислещи хора - които да гласуват!!!


отчаяна съм!!!



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: MilaO6]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано11.11.19 16:03



не те ли е срам - само да споделяш живот който получаваш от децата си!!!





Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: MupaM]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано11.11.19 16:40



Ето, дадох възможност на клупарете, да се оплачат, да попсуват не само системата, ББ, РР, ами и помежду си...

Така де да изпуснат парата ... по български. Пък да им улекне и да се усмихнат, да плеснат с ръце па да се прегърнат. От грижа за клубното душевно равновесие го правя, не с нАучен интерес.



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: T a n y a]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано11.11.19 16:42



Що!?


Много неща се промениха след нея.



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: Green Light]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано11.11.19 16:59



Да, грандиозно и важно е! Даже е на централно място в нашия свят. Това събитие определи всичко, което се случваше в нашата страна и Европа за последните 30 г.

Съгласието (консенсусът) не е почти пълен, по-малко от пълен е, но е задоволителен. Има много хора, които не харесват много неща в днешно време, за което обвиняват случилото се на 10 ноември и последвалите го събития. Това не знам, на какво се дължи, дали е от склонността ни да мрънкаме, от политически пристрастия ли е, от реалността ли е, от глупост ли е...???

За мен е светла дата, поставила начало на нармализацията в България!



Редактирано от LAMBl на 11.11.19 16:57.



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: DarkSide]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано11.11.19 17:09



Нямам никаква представа кои сте вие ние, които и тогава и сега сте чакали някой да ви спусне нещо. Всъшщност и това вече тайна за нас НАС. Ние които не чакахме, а работехме денонощно, на смени и построихме толкова много, че вие днес не можете само да го боядисате. Работехме с Цел и идеали, да създадем блага за всички идващи след нас-за вас мижитурко мижава.
И докато вие чакахте, ние от нищо построихме: Култура, Образование, Изкуство, Медицинско обслужване, детски градини, училища театри,селско стопанство, Металургия, заводи, фабрики, летища, пристанища, гари, воден, въздушен, железопътен транспорт...АРМИЯ....място няма тук да ти напиша какво ние, петилетка, след петилетка построихме с кръв и пот...
ЗА 30 години го направихме, за да можеш да сравниш сега.

Но как да можеш мижитурко мижава, като и тогава както и сега, сред хбавото стадо имаше и мърши..
Мърши разполагащи с власт и контрол над създадените от нас блага. Мърши които тайно пратиха децата си в чужбина...и не да учат само, а да са готови да поемат окраденото в близко бъдеще на натрупаните граждански блага.
И точно това се случи,Вие и днес и тогава самозабравили се в охолтво имате наглоста днес да грухтите от там че сме чакали като мърши.,като се опитвате да го казвате от името на милиони прокудени да напуснат Родината си, за да оцелеят самите те и близките им.
Вашата работа е такава да крадете и да погубвате всички ценности,Анашата на ние е да ги създаваме и пазим...иначе не бих ви обърнал никакво внимание

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано11.11.19 17:20



Много ме бива,А?
Какво още ще кажеш за темата си.
Приятелю.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано11.11.19 17:29



... миии не ми е вододел, щото аз съм променяла много неща които са по силите ми и преди и след тази дата. :)
Ти какво по-различно промени едвааа след нея?



Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: PYTnik]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано11.11.19 17:49



(загрижено): по-спокойно, да не ти призлее...


построихме толкова много, че вие днес не можете само да го боядисате.

уупсссс, опорка



не бива тъй да цитираш партийни опорки, че всичко ептен прозрачно става


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: 30 години 10-ноември!нови [re: T a n y a]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано11.11.19 17:51



След датата ЛАМБИ стана смел и се развихри.
Преди датата си беше страшно за такива вихри.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.