Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Дядо Йоцо, батей!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано07.11.19 08:40



...не е повод за свободолюбива гордост... - Нашенската "култура'' за неспазване на правила това.Тук се съгласявам със светиня му.
Пак ще цитирам впечатлението на мой съученик, от 30 г. в САЩ.И той говори за едни 80% - в САЩ- 80% " законлии"/20% "изоглавени" - у нас- обратното.



Тема Re: Имате ли нотариален актнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.11.19 08:48



Нямам нищо против да има ред и дисциплина. Ама що да нямам четири прасета, а мога да имам 4 кучета и 10 котки?

Прасето си седи в кочината и мирише оттам. А котките и кучатата смърдят из входове и градинки.
А брой кокошки? А петлите? Някъде имат по 3-4, пък като закукуригат



Лабава държава. За едни може, за други не може.



Тема Re: Дядо Йоцо, батей!нови [re: Santo Modesto]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.11.19 09:07



И пишейки горното, забелязвам че българският закон за прасетата НЕ изисква подсигуряване на ветеринарна профилактика! И не посочва какво се случва на прасетата и собствениците им, ако нямат такава, или в декларацията за прасетата излъжат че я имат подсигурена - а всъщност я нямат - или не я ползват.

С други думи, България пак пипа хлабаво! Което в случая, имайки пред вид биологичната сходност между прасета и хора, и тяхните патогени, не е повод за свободолюбива гордост.


Пише, че глоби грозят и ветеринарните лекари, ако не диагностицират болни прасева в задните дворове. Тоест, много ясно, че ще трябва да извършват профилактика.



Тема Re: Имате ли нотариален актнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано07.11.19 09:13



И аз виждам една осъдителна дискриминация на прасетата.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема За кучето трябна, а за прасето - не! Така ли!?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано07.11.19 09:14



"Какъв лъв!? .... Прасето е царят на животните!" ...... беше казал един известен гуляйджия от моите приятели ..... Я вижте какви погребения им правим - ядене, пиене, стрелби, бой (по някои краища на страната). За тего трябва лична карта да се издава ..... и смъртен акт.



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Имате ли нотариален актнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.11.19 09:22



Едва ли има на Земята
животно по-полезно от свинята –
и е крехко, и е вкусно,
щом е сготвено изкусно.

А за герп и комунетата -
по-далече от прасетата.
Където е месото(и виното)
там няма място за гов.., за политиците искам да кажа



Тема Да, бе ....нови [re: UnicaDonna]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано07.11.19 09:24



хората са се САМОЗАДОВОЛЯВАЛИ в задните си дворове.

Като гледам кривата на раждаемостта .... сега повече се самозадоволяват .....

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Да, бе ....нови [re: BATHco]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.11.19 09:40



Като гледам кривата на раждаемостта .... сега повече се самозадоволяват .....

Аз не знам защо е тоя вой по тая крива... колкото - толкова. Държавата няма да се закрие, ако има 5 милиона население, а не 8.

Аз живея на пъпа на София, в блок с 33 апартамента. 10 бебета имаме в последните 4 години! И едно на път.

Всеки да разсъждава както може по това, което написах.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Да, бе ....нови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано07.11.19 10:23



Аз па живея на рамото (рамо, щото пъп не е, ама и г*з чак не е) на Пловдив, в блок с 12 апартамента. 10 умрели имаме в последните няколко години. И не знам още колко на път.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Редактирано от MupaM на 07.11.19 10:23.



Тема Re: Да, бе ....нови [re: MupaM]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.11.19 10:29



Аз па живея на рамото ................
Аз пък минавам почти всеки ден през Факултето. За една година бебешките дрехи по просторите на 3 къщи само, толкова наблюдавам, се увеличи 10 пъти.



Пък ние, дето сме също като вас по брой апаратаменти, вече се чудим по колко пари да събираме като такса на входа, защото за 10 години от 56 човека сме станали 30. Измряха, заминаха...Имаме 1 родено, ако броим моя внук, който не живее при мен, може да ги пишем 2 бебета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.